Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak most? Nem...

Mit csináljak most? Nem szeretnék gyereket, Ő viszont (szerintem) szeretne?

Figyelt kérdés
20 éves voltam mikor páromat megismertem,8 éve vagyunk együtt. Mikor elkezdtünk járni,és éreztem,hogy ez bizony komoly is lehet (kb fél év után),leültem vele beszélgetni. Elmondtam neki,mik a szándékaim az életemmel,mit szeretnék és mit nem,hogy tudja mire számítson,hogy ha Ő mást szeretne,akkor inkább hagyjuk ezt a kapcsolatot,ne raboljuk egymás idejét. A lényeg az,hogy én nem szeretnék gyereket,és ezt Ő is elfogadta. Viszont nemrég született a hugának babája,és azóta teljesen megváltozott,szinte minden idejét ott tölti. Megkérdeztem tölle,hogy szeretne e babát,erre Ő azt mondta,hogy nem,de látom rajta,hogy ez nem igaz. Szakítsak vele,hogy mástól lehessen gyerek? Vagy mit tehetnék?
2010. júl. 23. 12:51
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
41%

Nem kell ahhoz okosnak lenni.

Tök egyszerű.

Ha valaki jó ember,akkor az le bír mondani egy másik ember miatt dolgokról-itt ez a gyerek.

Ha valaki önző,esze ágában sincs szülni,mert vége a kényelmes kis dolgainak,ráadásul ugye önmagával szeret inkább foglalkozni...


Nem tudom kérdező a karítatív munka miért zárná ki az anyaságot,sőt gyes alatt lehetnél igazán csak karítatív,hisz ingyé' csinálhatnád.

Amiért fizetnek,az nem karitatív,az munka.Bármilyen jól hangzik,hogy milyen fäszä gyerek aki csinálja,(nem tudom mit csinálsz),akkor is munka.Ugyhogy röhejes ezzel takarózni.

2010. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
A baj csak az hogy önző csak létező személlyel lehetsz. A gyerek viszont ha nem szüli meg, nem érez semmit, nem lehet neki ártani önzőséggel. És szerinted aki szül az nem lehet önző ettől függetlenül? Nem hinném! Akkor nagyon kevés önző ember lenne a földön... Egy nem létező gyerek nem könyörög hogy szüljél meg aztán szól a nő hogy nem mer önző vagyok... Persze.. Különben is más emberek miatt is le lehet mondani dolgokról. Te is láthatod hogy ez elég szemeellenzős és buta kijelentés.
2010. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
70%

Inkább az a röhejes, hogy sokan betegesen irigyek azokra, akik nem szülnek, mert ugye ők élvezhetik az életet, azt csinálnak, amit akarnak, de aki már szült, annak teljesen megváltozik az élete, egy rakás felelősség szakad a nyakába!! ezért inkább gyűlölködik, mert nehogy már más élvezni merje az életet, miközben ő feláldozza magát a gyerekért!! NA EZ A RÖHEJES!!!!! Máskülönben mivel magyarázzák ezt a heves utálatot, amit a gyerektelen nők ellen éreznek????? Ti mit szólnátok, ha azok, akiknek nincs gyerekük, beleszólnának abba, hogy minek szültök???? Akinek meg nem inge, ne vegye magára!!!

Mindenkinek van saját élete, azt úgy alakítja, ahogy ő akarja, ha meg valaki elrontja a saját életét, ne mást hibáztasson érte!!! Mondom ezt úgy, hogy szeretnék gyereket majd,de attól eszem ágában sincs bántani azokat, akik másképp döntenek!!! És elnézést kérek azoktól az anyukáktól, akikre a fentiek nem vonatkoznak, mert ez nem nekik szólt!!

2010. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
91%
Ja, egyébként meg még régebben hallottam a rádióban, hogy egy nő terroristának akarta nevelni a fiát! Nyilván ő is nagyon jó ember lehet, hisz szült!!
2010. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
Kedves 15:47! Ezt nagyon szépen megfogalmaztad :) Tény,nemcsak a munka miatt nem szeretnék babát,valahogy nekem mindig is természetes volt hogy nem lesz.Az ilyen beszólásokhoz meg már hozzászoktam hogy önző vagyok,a gyerek az élet értelme,nem tudod miről maradsz le stb.stb.
2010. júl. 24. 16:02
 46/48 A kérdező kommentje:
Ja,és mégvalami. Látom,hogy sokan igencsak levannak pontozva,az nem én voltam :) Én csak fel pontoztam,le nem .
2010. júl. 24. 16:05
 47/48 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ne is törődj velük, ez a te életed, mit számít, hogy más mit mond? Egyébként sikerült megbeszélni a pároddal a dolgot?
2010. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Igen,sikerült megbeszélni.Elmondta,hogy nagyon szereti a picit,mivel az imádot huga babája, de nem gondolta meg magát,vagyis nem szeretne sajátot.Igy boldog,ahogy most vagyunk,elég lesz nekünk a pótszülői feladat.És kaptam a fejemre,mivel azt feltételeztem róla,hogy nem lenne hozzám öszinte egy ilyen fontos dologban. :)
2010. júl. 24. 16:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!