Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak most? Nem...

Mit csináljak most? Nem szeretnék gyereket, Ő viszont (szerintem) szeretne?

Figyelt kérdés
20 éves voltam mikor páromat megismertem,8 éve vagyunk együtt. Mikor elkezdtünk járni,és éreztem,hogy ez bizony komoly is lehet (kb fél év után),leültem vele beszélgetni. Elmondtam neki,mik a szándékaim az életemmel,mit szeretnék és mit nem,hogy tudja mire számítson,hogy ha Ő mást szeretne,akkor inkább hagyjuk ezt a kapcsolatot,ne raboljuk egymás idejét. A lényeg az,hogy én nem szeretnék gyereket,és ezt Ő is elfogadta. Viszont nemrég született a hugának babája,és azóta teljesen megváltozott,szinte minden idejét ott tölti. Megkérdeztem tölle,hogy szeretne e babát,erre Ő azt mondta,hogy nem,de látom rajta,hogy ez nem igaz. Szakítsak vele,hogy mástól lehessen gyerek? Vagy mit tehetnék?
2010. júl. 23. 12:51
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
9%
fogadjatok örökbe egy kisbabát :D neked nem kell szülnöd, de lesz kölykötök.. :DDD
2010. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező gyereket nem akar és nem "csak" szülni nem akar!

Tehát az örökbefogadás kizárva

Vagy tévedek?

2010. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Ne törődj mással, ha te nem akarsz gyereket, ne szülj!! Én sem olvadok el az "édes kisbabáktól", sőt!!! Miért pont neked kéne megváltoztatni a döntésed? Persze, valószínű, hogy hibáztatni fog, amiért nem lehetett apa, de az is valószínű, hogy ha te szülnél miatta, akkor meg te hibáztatnád őt amiért feláldozta magad! Azért meg ne szülj gyereket, hogy magad mellett tartsd, vagy hogy legyen támaszod öregkorodban, mert annak nem lesz jó vége! Egyébként is te őszinte voltál már a legelején, megmondtad, hogy mi van, nem hitegetted, nehogy már még ő haragudjon meg!! A nőknek ugyanannyi joguk van szülni, mint nem szülni!! Ismeretlenül is tisztellek, amiért ezt be mered vállalni, és nem hitegeted a párod!
2010. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
34%

03,30 a te anyádnak is így kellett volna gondolkoznia....


Egyébként tényleg ne szüljön az,aki ilyen ember,mert úgysem lenne jó anya.

A pasit meg el kell engedni,majd lesz boldog teljes családja.

2010. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
0%
Mondd el neki, hogy most úgy érzed, hogy nem szeretnél gyereket, de ez 5-10 év múlva simán megváltozhat, és szereted őt. Akkor is még bőven időben lesztek, biztos fogsz akarni gyereket 35 körül.
2010. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Kedves 13:33! Mert milyen ember vagyok? Soha nem értettem,miért tartják rossz embernek azt,aki nem szeretne gyereket. Nekem megadatott a lehetőségem arra,hogy másokon segítsek,és ez nekem nagyon sokat jelent.
2010. júl. 23. 13:47
 27/48 anonim ***** válasza:
12%

Nem értem hogy a munkád miért zárja ki azt hogy gyereket vállalj,ez szerintem csak egy kifogás.


Igaz az a mondás hogy aki a virágot nem szereti jó ember nem lehet és ez szerintem igaz akkor is ha a virág adott esetben most egy baba...

2010. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
66%

Hogy lehet egy virágot egy babához hasonlítani, Móni?

Na mindegy...


Kérdező, ha tényleg így látod akkor ne rabold az idejét a szerencsétlennek.Ha szereted, el is tudod engedni.

2010. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
22%
Talán át kellene még egyszer gondolnod a gyerekkel kapcsolatos álláspontodat, hiszen azóta akár meg is változhatott. Főleg amiatt, hogy látod rajta, mennyire odavan a huga babájárt. Tudnod kell: minden férfinek joga van átélni az apaság örömeit. Rajtad áll, megadod-e ezt neki, vagy tényleg elválnak utjaitok.
2010. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
8%

Nem hasonlítottam a babát a virághoz,jesszus!

Olvasd el mégegyszer:-)

2010. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!