Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jobb az exférjemnek azt...

Miért jobb az exférjemnek azt gondolni h én flörtöltem?

Figyelt kérdés

Röviden annyit a családi állapotunkról, h jelen pillanatban válunk, de még szinte senki nem tudja, mert amíg nem sikerül elköltöznöm nem akarom nagy dobra verni.

Hétvégén vendégeket hívtunk, volt közöttük egy fontos üzleti partner is, aki már már jóbarát kategória. Az említett Úriemberrel már nem először találkozom, de szinte az első alkalomtól kitüntetett figyelemmel fordul irányomba. Hiába látszik a jó neveltetés, udvarias viselkedés úgy néz rám h szinte leteper a szemével, rettentő zavarbaejtő. A férjemnek első alkalom után ki is jelentette h nagyon tetszem neki, de tiszteletben tartja h a felesége vagyok. Szóval itt volt ez a pasi eszem ágában nem volt bátorítani, egyrészt mert nem akarok új kapcsolatot a régi közepette, másrészt mert nem volt szüksége bátorításra. Erre a férjem ma kijelenti, h flörtöltem vele, mondtam h max ő flörtölt velem (ha ez még a flörtön belül van)....szerintem egyértelmű. Erre közölte h a pasi biztos nem! Hozzáteszem h mikor közöltem h el akarok válni kijelentette a férjem, h úgysem kellek majd senkinek és nem vagyok jó még arra se h összetartsak egy családot. Talán ebben látszik meginogni?


2010. júl. 22. 13:15
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Vagy az önbizalmát akarja így helyreállítani, mondva, hogy minden csak a te hibád, vagy így akarja elérni, hogy érzelmileg függj tőle.
2010. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%

"Lenne egy kérdésem kérdező!

Miért érdekel téged az, hogy az EXférjed mit gondol?"


"Amiért téged érdekel, h engem miért érdekel....;)"


Mókuskám! Ügye nem ez akart lenni a válasz?

2010. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
ezt már én is észrevettem, h szinte fogást keres rajtam, h aztán nagy kegyesen megbocsáthasson, talán akkor úgy gondolja, h alárendelt viszonyban uralkodhatna rajtam, én meg fetrengenék a bűntudatban.....egyébként az ő számláján van elég fekete folt
2010. júl. 22. 14:43
 34/40 anonim ***** válasza:

OFF.: "Lenne egy kérdésem kérdező!

Miért érdekel téged az, hogy az EXférjed mit gondol?"


"Amiért téged érdekel, h engem miért érdekel....;)"


Mókuskám! Ügye nem ez akart lenni a válasz?

Ezt a kommentet jelentheted a moderátoroknak a többivel együtt hisz a felhasználói szabályzatban ezt tiltják.


A párod fogást, kifogást keres rajtad, gondolom mást nem tud felhozni érvként. Inkább vedd lazán az ilyen kijelentéseit. Erőt is kitartást a továbblépéshez! :)

2010. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

"Ne etessél már minket legalább, jót tesz a hiúságodnak, hogy bejössz a tagnak"


Nekem is bejön, ha bejövök egy tagnak :)

Kinek nem? Hihi

Vagy az bűn?

2010. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

csak egy pirosat nyomtam rá, végülis csak lüke szegény....

szerintem se baj, ha valakinek bejön valaki és a másiknak ez imponáló, nekem is imponált.....

2010. júl. 22. 14:55
 37/40 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom, ha ennyire fontosak vagytok a pároddal egymásnak, mit csinál, mit érez a másik, akkor ott a játszma nincs még lejátszva. Én úgy gondolom, ha megérett a helyzet a végleges szakításra, akkor engem ugyan nem érdekelne már, hogy flörtöl-e a párom, s kivel. Csak minél hamarabb kikerüljünk egymás látóteréből. Hosszú házasságunk alatt kerültünk mi is válsághelyzetbe. 3 hónapig egy szót sem szóltam a férjemhez, bár egy lakásban jöttünk-mentünk. Titokban lestem, hogy főz, mos magának. Aztán rájöttem, hogy nehéz lenne nélküle, s ő is hasonlóan vélekedhetett, mert visszataláltunk egymáshoz, s hála égnek! egyikünk sem rontotta el flörtökkel, meg egyebekkel. Csak rájöttünk, hogy ha szeretjük a másikat, akkor alkalmazkodnunk kell egymáshoz, s figyelni egymásra. Nem szereted te még a párodat,s csak a sértettség szól belőled?Esetleg őis téged?
2010. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan erről van szó, az még nem azt jelenti, hogy mi is akarunk tőle valamit, de valljuk be minden embernek jól esik, ha megdicsérik a külsejét.


A másik: engem is érdekelne, hogy a férjem, miért viselkedik így, még akkor is érdekelne, ha ő már mint férfi nem érdekelne engem. Az ember csak kíváncsi rá, hogy mi járhat a fejében, amikor azt mondja, hogy senkinek nem kellesz, aztán amikor kiderül, hogy bizony mégis, akkor megsértődik, ami hagyján, de visszájára is fordítja az eseményeket, és még téged hoz ki csalfa nőnek, azok után, hogy ő csalt meg.


Lehetséges, hogy vissza akar kapni téged, az is lehet, hogy szíve mélyén nem válna, csak most már úgy érzi nincs visszaút. Ez biztos rosszul érinti, emiatt ingerült és olyan dolgokat vág a fejedhez, amit ő maga sem hisz el.

2010. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Végül is te akartál válni, ez biztosan sértette a hiúságát.
2010. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

ez nem olyan élet-halál kérdés volt, csak számomra elég érthetetlen a szituáció, mivel a csávó kifejtette a férjemnek is h tetszek neki, miért nem tudta elfogadni, h flörtölés, bátorítás nélkül is megtetszhetek valakinek.....sok igazság van abban amit írtatok és sok nagyon jó választ kaptam!!!!

aki meg csak annyit látott h flört és férj, annak meg azt tudom mondani nyálazza át még egyszer a történetet.....

Jól ráérzett valamelyest az is aki azt írta, h a férjem még vissza akarja csinálni, néha kitör belőle, h ő szeret, de csak szavak szintjén működik nála, a következő pillanatban én vagyok a csalfa és koszos nő! Nem vagyok sértett, a megcsalás volt említve, de nem ez a legnagyobb bűne, számomra épp ezért már annyira közömbös, h tudok mellette élni is, még egy hónapig gond nélkül. Persze h érdekel mit csinál, tegyétek a szívetekre a kezeteket és mondjátok miért érdekel a szomszéd, az ismerős ismerőse???.....stb.....ez emberi tulajdonság...főleg mivel együtt élünk és a bőrömön tapasztalom. Másrészről elég hiú embernek vallom magam, érdekel mások véleménye valamelyest és nem szeretek csalfa lenni!

szép napot

2010. júl. 23. 08:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!