Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jobb az exférjemnek azt...

Miért jobb az exférjemnek azt gondolni h én flörtöltem?

Figyelt kérdés

Röviden annyit a családi állapotunkról, h jelen pillanatban válunk, de még szinte senki nem tudja, mert amíg nem sikerül elköltöznöm nem akarom nagy dobra verni.

Hétvégén vendégeket hívtunk, volt közöttük egy fontos üzleti partner is, aki már már jóbarát kategória. Az említett Úriemberrel már nem először találkozom, de szinte az első alkalomtól kitüntetett figyelemmel fordul irányomba. Hiába látszik a jó neveltetés, udvarias viselkedés úgy néz rám h szinte leteper a szemével, rettentő zavarbaejtő. A férjemnek első alkalom után ki is jelentette h nagyon tetszem neki, de tiszteletben tartja h a felesége vagyok. Szóval itt volt ez a pasi eszem ágában nem volt bátorítani, egyrészt mert nem akarok új kapcsolatot a régi közepette, másrészt mert nem volt szüksége bátorításra. Erre a férjem ma kijelenti, h flörtöltem vele, mondtam h max ő flörtölt velem (ha ez még a flörtön belül van)....szerintem egyértelmű. Erre közölte h a pasi biztos nem! Hozzáteszem h mikor közöltem h el akarok válni kijelentette a férjem, h úgysem kellek majd senkinek és nem vagyok jó még arra se h összetartsak egy családot. Talán ebben látszik meginogni?


2010. júl. 22. 13:15
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
70%

Szánalmas egy pasi lehet a férjed.

Ne foglalkozz vele,már tök mindegy neked mit mond vagy gondol.Viszont az új udvarló,ha kölcsönös a vonzalom én nem hagynám ki:-)))A férjednek már semmi köze hozzá,a véleménye meg kit érdekel?

2010. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
86%
Az én exem kb. másfél évig nem feküdt le velem, lelkileg is elhanyagolt, élte az életét (sportolt, küldöldre járkált). Mikor beadtam a válókeresetet, akkor azt mondta, hogy senkinek nem kellek majd. Mindennek lehordott. Aztán mikor kiderült, hogy van valakim (kinek ne lenne, ennyi év mellőzés után), akkor meg tökre ki volt akadva. Nem kell már a kutyának a csont, elássa...de ha jön egy másik, aki előszedi, akkor nekiugrik a torkának. Nálatok is ez van.
2010. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
66%
Nos, én a vendég-üzleti partner pasit elég bunkónak tartom, ha így nyomul egy férjes asszonyra, hisz talán ő sem tudja, hogy válófélben vagytok. De egyszer egy pasi azt mondtam nekem, hogy a kanos férfi megérzi egy nő szeme villanásából, hogy hajlandó lenne a dologra, ha alkalom adódna. Hagyd a fenébe a férjed bosszantását! Ha el akarod engedni a hajót, menjen. Ha látsz reményt, hogy újrakezdjétek, akkor ne tedd féltékennyé, mert később visszaüt. Tiszta lappal indulva meg zzal flörtölsz, akivel akarsz.
2010. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
67%

Szia! Áh, a párod fájdalmában, vagy tehetetlenségében mondta azt. Lépj tovább! OFF: Én sem értem mit ír az első, vagy mit akar azzal a mondattal kifejezni. Hm. :(

Fel a fejjel! A flörtöt vedd úgy, hogy van élet a kerítésen túl is! :) ;)

2010. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

a pasi nem az esetem és ez az ajtóstúl rontunk a házba sem, ezért is viselkedtem vele kedvesen, de távolságtartóan.....ahogy tud nézni, az annyira zavarbaejtő, szinte lemeztelenít.....amúgy azt figyeltem már h mással nem ilyen......

Nekem egy kapcsolat szent, amig a másikkal vagyok, nem húzom senki előtt a mézesmadzagot, most meg amúgy se vagyok felkészülve egy új kapcsolatra hiába válunk, előbb meg kell találnom magamat.

Tudom vannak olyan lányok, akik rárepülnek minden pénzes kanra, én is ismerek ilyet........ennek ellenére engem ez nem nagyon hat meg....

2010. júl. 22. 13:54
 16/40 anonim ***** válasza:
58%

A válófélben levö párokat minden nagyon bántja,a szív fájdalma jobban fáj mint egy testrész elvesztése ilyenkor. Nagyobbnak látnak minden apró jelet, vagy felnagyitanak, vagy kitalálnak negatívumokat csak azért, hogy magukat próbálják igazolni, esetleg rossz színben tüntetni fel a másikat, hogy könnyebb legyen az elszakadás. Ezzel nem lesz fájdalommentesebb az egész, csak legalább van valami rossz, amibe kapaszkodni tudnak, van alap, hogy miért romlott el, miért kell az elszak/-ít/-ad/ás. Be kell vallani: nem vagyok és nem is voltam neked való, de valahogyan el voltunk vakulva amikor kimondtuk egymásnak az "igen"-t, ami mostmár átváltozott"mégsé"-re.

Én nem vagyok jó véleménnyel a válásokról és nem is szeretnék elválni a férjemtöl. De vannak olyan nem egymásnak rendelt és mégis összeforrasztott életek, amikor -igen-, meg kell lépni ezt a lehetöséget egy jobb- boldogabb élet reményében.

2010. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Lenne egy kérdésem kérdező!

Miért érdekel téged az, hogy az EXférjed mit gondol?

2010. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Amiért téged érdekel, h engem miért érdekel....;)
2010. júl. 22. 14:00
 19/40 anonim ***** válasza:
44%

Én sem látom, hogy írtad volna, hogy bátorítottad a pasit. Nem értem, hogy az első miből gondolja.


Na mindegy egyébként én meg még bátorítottam is volna, ha az én férjem mondta volna, hogy nem kellesz senkinek. Nem e?

2010. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
sose találkoztam ilyen pasival, főleg az értelmiségi rétegből, szinte rá se mertem nézni....
2010. júl. 22. 14:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!