Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jobb az exférjemnek azt...

Miért jobb az exférjemnek azt gondolni h én flörtöltem?

Figyelt kérdés

Röviden annyit a családi állapotunkról, h jelen pillanatban válunk, de még szinte senki nem tudja, mert amíg nem sikerül elköltöznöm nem akarom nagy dobra verni.

Hétvégén vendégeket hívtunk, volt közöttük egy fontos üzleti partner is, aki már már jóbarát kategória. Az említett Úriemberrel már nem először találkozom, de szinte az első alkalomtól kitüntetett figyelemmel fordul irányomba. Hiába látszik a jó neveltetés, udvarias viselkedés úgy néz rám h szinte leteper a szemével, rettentő zavarbaejtő. A férjemnek első alkalom után ki is jelentette h nagyon tetszem neki, de tiszteletben tartja h a felesége vagyok. Szóval itt volt ez a pasi eszem ágában nem volt bátorítani, egyrészt mert nem akarok új kapcsolatot a régi közepette, másrészt mert nem volt szüksége bátorításra. Erre a férjem ma kijelenti, h flörtöltem vele, mondtam h max ő flörtölt velem (ha ez még a flörtön belül van)....szerintem egyértelmű. Erre közölte h a pasi biztos nem! Hozzáteszem h mikor közöltem h el akarok válni kijelentette a férjem, h úgysem kellek majd senkinek és nem vagyok jó még arra se h összetartsak egy családot. Talán ebben látszik meginogni?


2010. júl. 22. 13:15
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
23%

Hát addig amég nem váltál el,addig nem kéne annyira bátoritani!!


Mert egy szóval nem mondtad neki hogy,nem kellesz mert van férjem,igaz nem sokáig...


Te hagytad!!

2010. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Parancsolsz?
2010. júl. 22. 13:21
 3/40 anonim ***** válasza:
85%
A párod védekezik, indokot keres, bántani akar. Az elválás nehéz folyamat. Dühében mondta ezeket. Ráadásul látta, hogy az ő tyúkja másnak is kell, s ez hatalmas törés volt az ő képzeletvilágában. Hidd el jobban fáj neki az a buta kijelentés mint neked. Fel a fejjel!
2010. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
26%
1 vagyok!! Miért teszel fel egy kérdést ha nem bírod elfogadni a negatív válaszokat?
2010. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
a negatív válasz nem egyenértékű azzal h rosszul értelmezed a kérdést, szituációt.....a válaszodból az derült ki, h nem értetted meg a kérdést, nem az h véleménykülönbséged van!
2010. júl. 22. 13:35
 6/40 anonim ***** válasza:
90%

Volt férjem is ilyeneket és ehhez hasonlókat mondott holott ö csalt meg engem,de állította még a bíróságon is hogy én mindenkivel félre mentem:)Ne foglalkozz vele dühös és kétségbeesett.Szánalmasak az ilyen fickók.Amúgy kedves első én se értem mit írtál!


25/N

2010. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem azért jobb neki ezt gondolni,mert nem erre számított,és ezzel vádolni akar..hogy neked is legyen vétked,ne csak neki..
2010. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
igen, az ő részéről megvolt a fűvel, meg a fával.....és nem "csak" flört....sajnálom h Te is ilyennel gabalyodtál össze
2010. júl. 22. 13:39
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha már váltok, tehát folyamatban van az ügy, még Kakukk Marcival is flörtölhetsz, semmi köze hozzá. Csak addig ne gyere össze vele (esetleg) míg a hivatalos papír meg nincs , hogy "viszlát".

Amúgy pedig ne legyen lelkiismeretfurdalásod, ha más oldalán megtalálnád a boldogságot.

2010. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
22%

1 vagyok leirom még1-szer!!


Addig ne bátoritsd a fickót még nincsenek meg a papirok hogy elváltatok...


Mert rossz lehet a férjednek,mi van ha még sem váltok?


Meg el sem váltok más pasi? Gyerek mellé??



Én azt hittem hogy azért mondod azt mert nekem ez a véleményem neked meg nem.. :)

2010. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!