Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jobb az exférjemnek azt...

Miért jobb az exférjemnek azt gondolni h én flörtöltem?

Figyelt kérdés

Röviden annyit a családi állapotunkról, h jelen pillanatban válunk, de még szinte senki nem tudja, mert amíg nem sikerül elköltöznöm nem akarom nagy dobra verni.

Hétvégén vendégeket hívtunk, volt közöttük egy fontos üzleti partner is, aki már már jóbarát kategória. Az említett Úriemberrel már nem először találkozom, de szinte az első alkalomtól kitüntetett figyelemmel fordul irányomba. Hiába látszik a jó neveltetés, udvarias viselkedés úgy néz rám h szinte leteper a szemével, rettentő zavarbaejtő. A férjemnek első alkalom után ki is jelentette h nagyon tetszem neki, de tiszteletben tartja h a felesége vagyok. Szóval itt volt ez a pasi eszem ágában nem volt bátorítani, egyrészt mert nem akarok új kapcsolatot a régi közepette, másrészt mert nem volt szüksége bátorításra. Erre a férjem ma kijelenti, h flörtöltem vele, mondtam h max ő flörtölt velem (ha ez még a flörtön belül van)....szerintem egyértelmű. Erre közölte h a pasi biztos nem! Hozzáteszem h mikor közöltem h el akarok válni kijelentette a férjem, h úgysem kellek majd senkinek és nem vagyok jó még arra se h összetartsak egy családot. Talán ebben látszik meginogni?


2010. júl. 22. 13:15
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Össze ne vesszetek már itt.

Ja és a kedves, távolságtartó magatartás, amit alapból nyújtunk üzleti partnereink felé, sőt minden embertársunk felé, az még nem bátorítás. Ezért nem kéne félreérteni a kedves kérdezőt, aki leírta a kérdését.

2010. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
34%
Nos? Akkor miért érdekel?
2010. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

tényleg ne veszekedjünk, annyit nem ér....

kb ahhoz tudnám hasonlítani a szituációt, mikor az emberrel kikezd a főnöke, kedves vagy vele, nem bátorítod, ennek ellenére ha finoman v durvábban bepróbálkozik nem kelhetsz ki magadból h mit képzel....vagy u.e. tanár-diák viszonyban is elképzelhető....sok itt a fiatal...;)

Na mindegy, nem kell félteni, nem voltam áldozati bárányka, csak azon lepődtem meg h a "férjem" mennyire a visszájára tudja fordítani a dolgot

2010. júl. 22. 14:15
 24/40 anonim ***** válasza:
73%

Szia! Tök fura helyzet lehetett! A párod csak tehetetlenségében mondta neked.

A férfi valószínűleg bírja a kémiádat, így ellenállhatatlan vonzalmat érez irántad. Hidd el nem kell tenni érte semmit sem, el is hiszem, hogy ott álltál érthetetlenül. :)

2010. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

kémia.....lehet......:)

mikor először találkoztam vele nem voltam épp csúcsformába és akkor már a teraszon áradozott férjemnek, h milyen szép vagyok....jót mulattam rajta, gondoltam milyen udvarias a fickó....

mi vagyunk a légy és a légypapír....hihi

2010. júl. 22. 14:23
 26/40 anonim ***** válasza:
14:18 vok! "légy és a légypapír....hihi" -ezen mekkorát nevettem, tök jó! DE valóban van olyan, hogy kémia, egyszerűen bírja. Már csak az a kérdés, hogy te bírod ez az övét. :) ;)
2010. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%

Kicsim!

Kétszer kérdeztem meg, hogy miért érdekel, hogy mit gondol a férjed!

Egyszer sem méltattál válaszra, ellenben folyamatosan azt fújod, hogy a jóember mennyire rajong érted, meg hogy te mennyire nem akarsz semmit!

Ne etessél már minket legalább, jót tesz a hiúságodnak, hogy bejössz a tagnak, és ez a hiúságod vezetett a váláshoz.


Erről ennyit, lehet leszavazni, meg elgondolkodni!

2010. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
alapból úgy gondolom, h marha nagy bátorság kell hozzá, h valaki így viselkedjen a férj jelenlétében, de nekem ez egyenlőre túl sok, kicsit elvesztem ebben a válás történetben
2010. júl. 22. 14:31
 29/40 A kérdező kommentje:

Kicsim!

válaszoltam! keresd vissza! kérdésre nem felelünk kérdéssel!

Örülök, h most itt vagy és részesülhetünk mennyei tudásodból!

2010. júl. 22. 14:34
 30/40 anonim ***** válasza:
Valóban nagy bátorság kell ahhoz hogy valaki ilyen formában ki tudja fejezni a vonzalmát. Gondolom kisebb gondod is nagyobb annál, hogy most azzal az emberrel foglalkozz. A párod meg féltékenységében, vagy birtokolni vágyásában mondta azt. :)
2010. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!