Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadott benneteket az...

Elfogadott benneteket az anyósotok? Ha nem, akkor jó ahogy van, vagy tesztek érte valamit, hogy megkedveljen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 16:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjem anyja nem fogadott el,egészen addig amíg el nem váltam..Ma nagyon kedves hozzám,és elég jó viszonyban vagyunk.(a fiam rendszeresen lemegy a mamájához)

A mostani férjem anyja első naptól kezdve elfogadott,és nagyon jókat dumálok vele..Igazán,kedves,és nagyon szeretem.Elég messze lakunk egymáshoz,és amikor csak tehetjük meglátogatjuk vagy rábeszéljük,hogy látogasson meg minket..Ilyenkor 1-2 hétre eljön hozzánk..

2010. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Engem soha! De le.szarom, nem foglalkozok vele, most is kórházban volt, semmi jelentősége számomra. Ő nem foglalkozik velem, én nem foglalkozom vele. Ennyi! Jól megvagyunk egymás nélkül.
2010. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Nagyon jóban vagyunk,sokan nagyon csodálkoznak hogy ilyet még nem is láttak hogy anyós és menny ennyire jóban legyenek.Apóssal is jóban vagyunk.Anyósomnak sokat segítek,szoktaunk vásárolni,hülyülni stb stb menni eggyütt és még sok helyre.Nagyon sokmindent megbeszélünk egymással,amit anyámmal nem lehet.Engem nagyon sokan szeretnek ott a családban , és más távolabbi rokonaik is.


22/L

2010. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem fogadott el, de ez arcul csapásként ért, amikor világossá vált számomra, ugyanis hosszú évekig nem mutatta! Aztán egyszer, amikor azt gondolta elválunk a fiával, mert gondjaink voltak egymással valóban, na akkor megmutatta a valódi arcát (szánandó ez az arc)...


Azóta -egy év telt el-, még csak a telefont se emeli fel, jól elvan magával és a templomba járással.

2010. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és már nem. Már sokszor próbáltam, elég volt, ő nem szeret engem, én nem fogok könyörögni. Elég érdekes természete van. Nem csak engem, egyik gyereke párját sem szereti.
2010. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!