Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadott benneteket az...

Elfogadott benneteket az anyósotok? Ha nem, akkor jó ahogy van, vagy tesztek érte valamit, hogy megkedveljen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Azzal együtt, hogy a neve napjára húsevő virágot vettem neki. Tényleg.

2010. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi ritkán találkozunk, de úgy érzem elfogad. A fiának is inkább barátja, mint szigorú anyja, úgyhogy szerintem bennem sem a riválist látja. Úgy érzem szerencsém van vele. Ha nem kedvelne valószínű nem erőlködnék túlságosan hogy kedveljen. Amit mindig betartok, hogy akármit is csinált az anyósom, akármit is mondott, még ha olyat is amivel nem értek egyet, nem szidom feleslegesen a párom előtt.
2010. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem elfogadott az anyósom, sőt jobban is kedvel, mint akármelyik férjem volt barátnőjét, sőt maga vallota be, (anyósom) Hát mi elszoktunk menni néha vásárolni..:) virágokat venni mert azt nagyon szereti meg én is. Meg szoktam segíteni a kertbe amikor ráérek..:)
2010. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jófej anyósom van, látja, hogy a fia boldog velem, s emiatt engem is nagyon szeret. Az apósom meg pláne. Nincs rivalizálás köztünk.
2010. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
még nem
2010. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem fogadott el az anyósom, és nem is fog és tettem érte, hogy elfogadjon,ill. nem tettem semmi olyat,amiért ne kéne elfogadjon. Sok rossz pillanatom volt miatta, sokat veszekedtem a párommal miatta, de végül megértettem, hogy kár az energiát rá fecsérelnem. Sz*rom le, hogy elfogad-e vagy sem, messze lakik, fél évben egyszer megpróbálok jó képet vágni, ami nem mindig sikerül, de ennyi. Egyszóval letettem arról, hogy szerető anyósom legyen, ha már a szüleim nem voltak azok anno. Nekem fontos lett volna vele a jó kapcsolat, mert békés ember vagyok, de neki k*rvára nem fontos, ahogy az sem, hogy az egy szem fia miatt erőt vegyen magán és szeresse azt, aki sosem bántotta (engem)
2010. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Sok éven át dolgoztam azon,hogy ez megváltozzon,de egy ideje már nem.Viszont nem érzem "személyes sértésnek",ugyanis saját magán kívül,csak az egyik gyerekét szereti.Senki mást.
2010. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
utáltam ,mert csak a nagyobbik fiát imádta de azt nagyon
2010. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem elfogadott.

Régen is jóba voltunk beszélgettünk sokszor:)

2010. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel már, csak egyszer egy évben találkozunk, belenyugodott, a gyereket láthatja, de nélkülem.

Teljesen más az életszemlélete, engem meg nem lehet átformálni az ő ízlése szerint, mivel én a saját családom értékeit viszem tovább.

2010. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!