Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire igénytelen, és lusta?

Figyelt kérdés

Tesóm 18 éves, de van, hogy 2héten 1x fürdik(és lehet sokat mondtam). Szinte bűzlik. Legtöbbször akkor jön rá, amikor mondjuk neki, vagy anyum szóba hozza, tegnap pl. azért fürdött meg, mert dolgoztuk (építkezünk). Kézmosás dettó ugyanez. Hiába kutyázik, vagy wc-n volt...


Szinte nem is szeretek enni abból, amihez hozzányúlt. Nem azért, mert kényes lennék, avagy finnyás, de a körmei levannak teljesen rágva véresre, és mindig tiszta piszok alatta. Látszik. Ha szóba hozzuk,hogy egy kicsit figyeljen magára, akkor felkapja a vizet, és kiabál, merthogy nekünk nincs ebben igazunk.


Dolgozni nem dolgozik sehol, iskolát is otthagyta. Egész nap gépezik, vagy tévézik. Lusta dög.


Hogy lehet valaki ennyire elkallódva ? Igénytelenség netovábbja.


17.L


2010. júl. 20. 19:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Jah, kifogásokat keresni azt lehet. Ha nem akartok megoldást találni, nem is fogtok.
2010. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

El van kényeztetve. Ja és emellett számítógépfüggő. Egy erős kéz kell ide. Internet- előfizetés megszüntetése, munkára felszólítás!

(mondjuk mosni nem nagyon kell rá, ha nem is fürdik akkor ruhát sem pazarol:P)


Megértelek, hozzá katonai szigor kell, erős fellépés, anyuddal nehéz dolgotok lesz. esetleg aput kellene belevonni!

2010. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vigyétek pszichológushoz, nem lusta, hanem súlyosan depressziós lehet.
2010. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül nagy motiváció, hogy ápolt legyen. Van, aki szereti érezni a saját testszagát, hülyén hangzik, de ezzel vonja magára nem tudatosan mások figyelmét. Én még pályakezdő vagyok, nem volt ilyen esetem, de tanultam róla. Másik véglet, ha valaki büdösnek érzi magát, és naponta többször tisztálkodik. Ez teljesen másra utal, aki ilyen, az valamit nagyon el szeretne titkolni, amitől fél, hogy mások észreveszik, és áttolja erre, szaglási hallucinációi is lehetnek. A tesód, ha ez áll fenn, attól fél, hogy nem veszitek észre, de így foglalkoztok vele. A negatív inger is inger, ha pozitív nincs, az is "megteszi", furán hangzik, de az ember nem a totális nyugalomra vágyik, hanem az ingereket hajhássza.
2010. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
véletlenül nem wow-os?
2010. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kérdező mesélj már még egy kicsit tesódról. vannak barátai? milyen gyakran találkozik velük? eljár szórakozni, moziba.. stb? barátnő?
2010. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

véletlenül nem wow-os?


nem tudom, nem is érdekel mit művel a gépén



aki azt írta, hogy kifogásokat keresni könnyű, annak csak annyit fűznék hozzá, hogy itt semmi kifogás nincs, csupán ezek tények. ütött már nekem oda elég nagyot, és gondolj bele, anyám 2 munkahelyen dolgozik, hogy eltartson minket. este jön haza, és akkor nevelje a fiát ?


apám nincs, vagyis mondjuk úgy örülök, hogy nem láttam már 6 évee.

2010. júl. 20. 19:28
 18/21 A kérdező kommentje:

nem megy sehova. maximum boltba amikor megkérjük rá, vagy másodunokatesónkhoz, és akkor ott alszik, mert gépeznek reggelig



barátnője nincs.

barátai.. egy párról tudok.


szórakozni nem jár, mozi nincs



régen nem volt ilyen ..

2010. júl. 20. 19:31
 19/21 anonim ***** válasza:
Mondassátok le a netet. Mondjátok, hogy elmehet dolgozni, vagy kidobjátok a házból. Ha nem akar, hát rendőrt hívtok betörés miatt. Rendet kell tenni.
2010. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

En nem ertek egyet azzal, amit a pszichologus irt. En lattam sok hasonlo esetet es sosem lett jo vege, hogy hagytak tengni-lengni. Majd ha kellene neki dolgozni azert, hogy legyen TV-je, net meg kaja, nem igy viselkedne. Nincs rakenyszerulve, el lett kapatva, azert ilyen. Le mernem fogadni, hogy anyuci egyetlen kisfiakent nott fel. Sajnos nalunk is van egy ilyen a csaladban es mindegyik esetben az a kozos, hogy az anya ovodaskent kezeli a gyereket es delelott 11-kor megkerdezi, hogy nem-e zavarta meg az alvasban, amikor agyba viszi a 28 evesenek a reggelit.


Onallosodjon, keressen sajat penzt es akkor ra lesz kenyszerulve, hogy foglalkozzon magaval, mert az idegenek nem fogjak szo nelkul hagyni, hogy buzlik, koszos. En biztos, hogy elkuldenem dolgozni. Ha nem tudott tanulni, dolgozzon. Majd akkor megtapasztalja, hogy mennyivel nehezebb neki semmi vegzettseggel boldogulni. Csak a sajat karan fog tanulni. Muszaj ot elkuldeni.

2010. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!