Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen lusta?

Figyelt kérdés

A páromról lenne szó,nagyon szeretem őt,de viszont elég lusta...kicsit elhanyagolja magát,mint pl nem mondom,hogy sokszor,de elő fordul többször is,hogy elfelejt lefürödni,fogat mosni stb...ha 1-2x előfordul oké,de ennél többször sajnos,a másik meg,hogy mivel van rajta némi felesleg(mellesleg őt zavarja,de nem annyira,hogy tegyen ellene)nem szeretném,hogy az egészsége kárára menjen,de ő is mondta,hogy kicsit edzenie kéne,de nem tesz érte semmit...próbálom ösztönözni,hogy mozogjon pl. én elkezdtem itthon edzeni,de ő nem fog...elmennék vele eljárnék, edzeni,nyaggatnám,de mivel elég nagy a távolság,nem tudok vele eljárni,főleg így suli mellett.

Szerintetek mit tehetnék?

Köszönöm!

17/L


2011. okt. 23. 18:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
az ilyen nyavalygó, de problémáit meg nem oldó tejbetökök csak a te (láthatóan még remek) energiáidat is felélik. Hagyd őt a fenébe, majd találsz olyat, aki hasonlóan gondolkozik, él, mint te:)
2011. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudnám ott hagyni,nagyon szeretem,bár hogyan,de megpróbálom kicsit ösztönözni és jó irányba terelni,már ha sikerül...azért köszönöm a választ!:)
2011. okt. 23. 18:12
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez az elfelejt fürdeni, fogat mosni, azért gáz. Nem érzi magán, h van némi testszaga, v mi? Ezzel annyit tehetsz, h mikor látod, h kimarad egy- egy ilyen alkalom, akkor csak annyit kérdezel, h "és a fürdés/ fogmosás?" Hidd el, h ennél kellemetlenebb nem nagyon van. Mármint h te, a barátnője kell, h rászólj, h az alapvető higiéniai dolgokat ne hanyagolja el.

A mozgás... hát az nem nagyon fog működni úgy h csak te akarod. Ez tapasztalat, nekem is volt egy időszakom, mikor már úgy én is éreztem, h neki kéne állnom mozogni, csak egyszerűen nem bírtam rávenni magam, de a barátom folyton ezzel nyaggatott. Hát, akkor már csak azért sem csináltam. Hanem mikor rájött, h teljesen mindegy, h mit mond, szépen lassan magamtól elkezdtem.

Olyanokkal esetleg rávezethetnéd, h elmentek együtt kirándulni, vagy biciklizni, úszni. Mondjuk az első kettő ilyenkor már nem annyira kivitelezhető. A másik, amit tehetsz, h te tornázol, mozogsz tovább, és mikor a napodról mesélsz, azt is elmeséled neki. Egy idő után neki lesz ciki, h a barátnője milyen fitt, ő pedig mennyire nem.

21/L

2011. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ti nők miért hiszitek , hogy meg tudtok változtatni egy alapjában felnőtt kiforrott egyéniséget? Nem tudjátok, csak ideig-óráig, aztán meg sírtok hogy nem ment! Ha mi nem akarunk, márpedig nem nagyon, csak rosszabb dolgaink lesznek, akkor mit erőlködtök?
2011. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mazochista vagy, de sok sikert a projekthez!
2011. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm!!

Hát igen...gáz,hogy elfelejti,de rá szoktam szólni,mind ezek ellenére még mindig előfordul ez,de ezzel kapcsolatban kisebb javulást érzek,de még csak most 4 hónapja vagyunk együtt.A mozgást meg szerintem én folytatom,megjegyezném,hogy nem szereti az izmos lányokat,de hát ha idővel,mint te is mondtad észhez tér,hogy én még is csak fittebb leszek,mint ő és neki kezd kicsit mozogni,ha nem is minden nap,örülnék ha heti 2x-3x...nagyon köszönöm a választ,hát még van idő,hogy mindezek megváltozzanak pozitív irányba:)

2011. okt. 23. 18:24
 7/17 A kérdező kommentje:
Én nem fogok sírni,hogy nem ment,de ne haragudj a tisztálkodás alap dolog,ha máson nem is,ezen változtasson:)
2011. okt. 23. 18:25
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok mindent tehetsz!Ha már most,fiata korában nem ad magára,akkor mi lesz vele 40-50 évesen???Ha te egy elhízott,ápolatlan férfi mellett akarod leélni az életedet,akkor hajrá,de én a helyedben biztos nem tűrném ezt sokáig!

21/L

2011. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én még adok időt neki,mert nagyon szeretem,de ha nem megy,akkor leülök vele erről beszélgetni.
2011. okt. 23. 18:28
 10/17 anonim ***** válasza:
Attól majd mosakodni fog!! Ha- ha !
2011. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!