Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Könyörgöm valaki segítene?

Könyörgöm valaki segítene?

Figyelt kérdés

Elvettem egy hölgyet, és volt egy nagylánya. Nem ez a gond, hanem, hogy apám meg elvette ezt a nagylányt!

Most jogilag az apám a vejem, a mostohalányom meg az anyám?


(Poénkodást nem kérek, köszönöm)


2010. júl. 20. 14:03
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Mi ebben a vicc?
2010. júl. 20. 14:24
 12/28 anonim ***** válasza:

Jogilag semmit nem jelent. Az anyád az, aki az anyakönyvi kivonatodban szülő anyaként fel van tüntetve. Jogilag annyi számít, hogyha apukád netalán meghal akkor a felesége örököl mindent, de a haszonélvezetet megkapja. S ha a feleséged meghal az után is apád felesége örököl. Más különbem jogilag nincs semmi más jelentősége.

Halkan megjegyzem: Tréfás öreged van ;D

2010. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%

"Tisztelt Területi Egyeztető Bizottság!


Azzal a kéréssel fordulok a T. Területi Egyeztető Bizottsághoz, hogy családi pótlék ügyemben állást foglalni szíveskedjenek.


1962-ben nősültem. Özvegyasszonyt vettem feleségül, akinek volt egy felnőtt lánya. Apám gyakran ellátogatott hozzánk, aminek az lett a vége, hogy feleségül vette a mostohaleányomat.


Ezek után természetesen a mostohaleányom lett a mostohaanyám, az apám pedig a vejem. Apám feleségének - aki a mostohaleányom, de egyben a fogadott anyám is - született egy fia, akinek ezek szerint a féltestvére vagyok, és mivel a mostohaleányom anyjának vagyok a férje, a feleségem egymen a nagyagyám is lett.


Időközben a feleségemnek is született egy gyermeke, aki apámnak a sógora, nekem pedig a nagybátyám egy személyben, mert ha a mostohaanyám testvére a fiam, akkor magamnak az öregapja vagyok.


Kérem megítélni, jár-e családi pótlék a gyermekemnek - illetőleg a nagybátyámnak?"

2010. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Hát az! De szeretem! :D


Már a pöts van ki, hogy mindenki ezzel viccel, meg ilyen hülye beszólásokat tesznek :(

2010. júl. 20. 14:29
 15/28 anonim ***** válasza:
82%
Ez kamu..Egy régi vicc..A tévében hernádi Judittal is volt ilyen kabaré műsor..
2010. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Gondolom a kabarét, egy életképről írták, vagy nem?
2010. júl. 20. 14:31
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben apám hevesen udvarolt a sógornőmnek. Az is szép lett volna, ha összejön neki. A sógornőm lenne az anyám, a férjemnek meg a testvére az anyósa. A gyerekeinknek meg egyben lenne a nénikéje meg a nagyanyja. Hál' nem jöttek össze.
2010. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
77%
hát ez nagy :D hány évesek vagytok? mind a 4életkort légyszi
2010. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

14,29 fetrengek a röhögéstől:-))))))))))))

Hogy Te mekkora egy humorherold vagy:-))))))))

Én megítélném a csp-ot,ha én bírálnám el:D

Bocs kérdező,nem semmi kacifántos családod van.De a lényeg,hogy mindenki boldog legyen,nem a kesze-kuszaság:D

2010. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

apám 58, én 40, feleségem 39 a lánya 21...


csak tudod, ha engem Gézának hívnak, és a feleségemet meg Paulának, akkor az már csak kitaláció lehet, és mi vagyunk Mézgáék?

2010. júl. 20. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!