Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már depressziós?...

Voltál már depressziós? Hogyan jöttél ki belőle?

Figyelt kérdés

Hónapok óta csak stresszelek minden hülye dolgon,ami miatt hasfájós/menéses vagyok.A szüleim már béltükrözésre akarnak vinni,mert semmi kimutatható elváltozásom nincs.

Szerintem is egészséges vagyok,csak lelkileg nagyon padlón.

Hogyan lehet ebből kigyógyulni?Járok pszichológushoz,de nem változott a helyzet még,saját magamnak kell magamon segitenem úgy érzem.


18/L


2010. júl. 20. 12:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Voltam, gyógyszerrel.
2010. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Fúúú öcsém a sok IQ-bajnok, jól le nullázta a tegnapelőtt 13:15-ös hozzászólásom.

Istenem de sok szánalmas tudatlan él ebben az országban!

2010. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Mintha csak én lennék aki ezt irta volna :S. én most olvastam ezt el és 18 éves lány vagyok és ugyanezekkel küzdök már egy jó ideje. :/ korházban is voltam már akkor béltükrözést akartak csinálni mert nagyon lefogytam hiába mondtam hogy nekem lelki problémáim vannak és azért fogytam le 50kg-ről 44kg-ra. :( Szedtem gyógyszert is egy ideig Frontint, de nem segitett sőt mondták a korházban is hogy jobb ha abba hagyom mert könnyen rá lehet szokni. Nagyon sok problémám van tényleg, néha elgondollkozom h én még fiatal vagyok és nemis szabadna igy idegeskednem de nem megy túl sok a baj. már 9honapja eggyütt vagyok barátommal vele elmult ez a problémám de mostanába többet veszekszünk és kezd megint előjönni. Pedig ugy éreztem már hogy végleg elmúlt, de most előlről kezdődik minden, stressztől hasmenés, néha kiver a víz, kiráz a hideg, szédülés kap el. nagyon rossz érzés! sokszor járunk barátommal moziba és k egy olyan 3honapja még semmi bajom nem volt moziba de egy 1-2 honapja elkezdődőtt ugyanezek a tünetek rosszul lettem kivert a víz és kikellett mennem a filmről. Lehet hogy azért mert félek hogy elveszítem a barátomat vagy talál magának egy nálam sokkal szebb lányt. de igazából nem tudom mért gondolom ezeket. Lehet azért mert többet veszekszünk vagy nem tudom. Demindegy egyszer sikerült kilábalnom belőle remálem most is sikerülni fog! Elnézést hogy ilyen hosszúra sikeredett de kikellett magamból irnom. :)
2011. aug. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Szia!

Több,mint egy éve irtam ki a kérdésemet,azóta rengeteg minden történt velem.Szakitottunk a barátommal (2 éves kapcsolat) és még jobban padlóra kerültem.Találnom kellett valami elfoglaltságot,igy belefeledkeztem a tanulásba.Sokat hiányoztam az első hónapokban a suliból,szedtem gyógyszert is (Asentra),de egy idő után leálltam vele.Előrehozott érettségit tettem októberben,nyelvvizsga tanfolyamot csináltam,lenyelvvizsgáztam,nemrég pedig leérettségiztem és felvettek az egyik jogi egyetemre.:) Hogy rendbe jöttem-e teljesen?Teljesen biztosan nem,de már jól érzem magam a bőrömben.Vannak még dolgok persze pl. minden indulás előtt el kell mennem WC-re,mert régről megmaradt ez a szorongásom,néha nehéz kibirnom egy-egy előadást hosszú órákon keresztül,de már tudom kezelni a dolgot.

Bár azóta nem volt barátom,mert a sok teendő miatt nem is akartam,mostmár készen állok az új szerelemre.

Neked azt tanácsolom,hogy minél többet járj társaságba,beszéld meg a szüleiddel a problémáidat,adj bizalmat a barátodnak.Kezdj el sportolni,mert megerősit testileg-lelkileg.Hidd el jobban leszel!Hosszú a kilábalás,de fiatal vagy,menni fog!

Kivánok neked nagyon nagy kitartást és boldogságot!:)

2011. aug. 31. 02:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!