Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ez mennyire túlzás?

Szerinted ez mennyire túlzás?

Figyelt kérdés

Heti 30 ezer forint zsebpénz egy 18 éves lánynak,mondván,hogy úgy sem kell sporólni semmin miért ne kaphatna ennyit.

Ti mit gondoltok erről?


2010. júl. 20. 09:24
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

mi az hgy szarik a véleményére??

úristen...pfff...mert a Ti családotokban (ha van férjed,ha nincs)minden tökéletes!és soha nem is volt meg nm is lesz valami probléma!ugye? -.-'

2010. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

14:16-os köszönöm,hogy legalább te nem indítasz azzal,hogy szarnak a fejemre:)

Nem hinném,hogy magyarázkodnom kellene itt bárkinek is arról,hogy milyen kapcsolatban lehetek a férjemmel,de tudjátok mit,igen nagyon rossz a kapcsolatunk és egy szar vagyok,remélem így már jobban érzitek magatokat.

A másik pedig az,hogy szoktuk támogatni a rászorúltakat,de azthiszem ez is egy olyan dolog,hogy kinek mi köze van ahoz,amit én kemény munkával megkerestem azt kinek adom és mire költöm.

Nem az volt a kérdésem,hogy szerinted mennyire szarik a fejemre a férjem.....Magamban már megnyugodtam ha kell adjon a gyereknek heti 100 ezret is akár, elöbb vagy útobb belátja ő is,hogy ez nincs rendjén,mert sporólni bizony tudni kell mindig, sosem tudhatja az ember,hogy mikor kerül a béka fenek alá. Na minden jót!

2010. júl. 20. 14:40
 33/33 anonim ***** válasza:
Én meg nem kapok zsebpénzt. Külön seftelgetem össze a pénzemet ilyen-olyan dolgokkal. 18F
2010. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!