Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ez mennyire túlzás?

Szerinted ez mennyire túlzás?

Figyelt kérdés

Heti 30 ezer forint zsebpénz egy 18 éves lánynak,mondván,hogy úgy sem kell sporólni semmin miért ne kaphatna ennyit.

Ti mit gondoltok erről?


2010. júl. 20. 09:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Havi 120 ezer? Mintha dolgozna? Hát, szerintem felesleges, mert így sosem tanulja meg, hogyan kell bánni a pénzzel.
2010. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, hogy más ennyi pénzből él, nevel gyereket stb.

szerintem ha valaki tényleg ennyit kap, tegyen be 30ezret legalább a bankba és kösse le pl egy évre.


gondolom nem fog élete végéig zsebpénzt kapni, ez a pénz jól jön majd később. ha ilyen jól llnak anyagilag akkor valami hasznosra is költheti pl utazásra.

2010. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
jó neki, nekünk nincs a havi bevételünk 120 ezer....
2010. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
53%

bocsánat 20ezret akartam irni :D

heti 10.000ft elég zsebpénznek, sőt!!!


jó, felnőtt a leány, vannak igényei, éehet hogy még tanul stb... ebből vígan el lehet lenni. én ha ennyit kaptam volna vagy kapnék és nem kéne másra költeni, betenném a bankba kamatoztatni.

2010. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
22%

ilyenek a barátaim,jópáran vannak!

én e foglalkozom vele!ha megtehetik akkor miért ne kapjon?

aúgy sincs ehez senkinek semmi köze...!

2010. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%
Mi az, hogy túlzás?!! Na ná! Ha ennyi pénzt lehet "szerezni" munka nélkül /akár a szülőktől is/, ez a lány sohasem fogja megbecsülni a munkát. Ez a lány így olyan hendikeppel indul az életben, amit nehéz lesz a saját hasznára fordítania.
2010. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
52%

Ha belefér miért lenne túlzás? Én örültem volna ha annó csak úgy kapok ennyi pénzt szüleimtől..

Szerintem ez nem jelenti azt hogy ne tanulna meg bánni a pénzzel, majd ha már olyan a helyzet hogy nem jár suliba, egyetemet is elvégezte, talált munkát, utána már nem kell neki pénzt adni.

2010. júl. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az egészben az,hogy elveri az egészet ruhákra, az apja meg nem gondolja úgyhogy ez pénszórás lenne. Nem tudok mit tenni,de azt már érzem,hogy ez a lány ha arra kerül a sor nem fog tudni sporólni.
2010. júl. 20. 09:36
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez nemhogy túlzás,hanem eszetlenség.Az idejét pazarolja a szülő a gyerekére ne megvenni akarja.Aztán csodálkozik milyen ember lesz belőle,hát így nem kell.
2010. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
81%
Én 1000 forintot kapok egy hónapra. De jól megy egyeseknek... máshol meg éheznek... meg elviszi őket az árvíz...
2010. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!