Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 10-ből hány házas...

Szerintetek 10-ből hány házas nő fogja megtapasztalni azt, hogy?

Figyelt kérdés
A férje elmegy k-rvázni vagy szeretőt tart....
2019. dec. 5. 19:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
23%
Kb ugyanannyi,mint ahány házas férfi.Csak annyi különbség,hogy nekünk nem kell prostizni,ingyen is kapunk fiatalabb/jobb külsejű szeretőt.
2019. dec. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
91%

Mindkét oldalnál előfordul, hogy csalja a másikat. Viszont ehhez nem kell hazasnak sem lenni.


Én a saját életemet tudom felhozni. 10 éve vagyunk együtt, maximálisan őszinték vagyunk egymással, a nyakamat tenném rá, hogy sosem csalt meg. Ahogy én sem őt.


Volt korábban előtte egy kapcsolatom, ahol untam a másikat és vágytam arra hogy másokkal randizhassak. Szakítottam, mivel így tartottam fairnak. A környezetemben is azt látom, hogy sokan szétmennek emiatt. Lehet persze a másik háta mögött csinálni, de szerintem korrektebn előbb szakítani.


A környezetemben egyébként több nő csalja a férjét, barátját, mint fordítva. Nyilván nem releváns statisztika ez, csak a kérdés szerintem túlságosan egyoldalú

2019. dec. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

15-ös,ezzel csak az a gond,hogy a legtöbb kapcsolat idővel kihűl.


És ugye még tini korban lehet váltogatni a partnereket havonta,de felnőttként már elég visszatetsző.


Így alakul ki az,hogy inkább megmaradnak egy mellett,mert minek is hagyná ott,ha a másikkal sem lenne jobb?

Akinek nem elég 1,annak teljesen mindegy milyen a kapcsolat,a legjobb mellett is félre fog kacsintani.


Igen vannak,úgymond "normálisak".

De általában ezek nagyon kevesen vannak,sőt a társadalom szemében ezek a férfiak tartoznak a papucs kategóriába.

Aki visszafogott,lelkiismeretes,azok általában a nők többségének nem is kell.

Szokták mondani,hogy a nők a "rossz fiúkat" szeretik.

Na,hát ezek a rosszfiúk ritkán maradnak hűségesek.

2019. dec. 6. 07:23
 24/36 A kérdező kommentje:

"De az ilyen mi a ráknak házasodik és hitegeti a másikat?"


Azért,mert a külvilág felé mutatni kell,képmutatás a világ.

Lásd pl most mennyi állami támogatást házassághoz kötnek.

Kifelé mutatni kell a szentembert,ha valamit elakarsz érni az életben.

2019. dec. 6. 07:25
 25/36 anonim ***** válasza:
64%

A volt férjem igazi "rendeskedves"

Éppen ezért, hogy tuningolja az amúgy borzasztó alacsony önértékelését, meghúzott minden arra hajlandó csajt.

Hogy a lelkiismeretét csitítsa, folyamatosan kötekedett velem, vagy túlzottan figyelmes volt.

Ezzel bukott le.

Ott voltam szülés előtt a második gyerekkel, kapott még egy esélyt.

Két éves volt a kicsi, mikor megint lebukott. Megreptettem.

Ráadásul teherbe is ejtette a lányt.

Elmeséltem az utódomnak, hogy nem az első, nincs harag, de jeleztem is neki, hogy mellőle is vissza akart jönni.

A lány igazi control freak lett, az elmúlt pár évben folyamatosan figyeli az exem, gps követés, minden platformon elolvassa az üzeneteit...

ExAnyós mesélte, (ő viszi a gyerekeket láthatásra) hogy micsoda pokol ott az élet...

Karma

2019. dec. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
81%
Én ezt akkor sem fogom elhinni. Nekem van hitem a férfiakban, nem fogom elhinni, hogy fröccsentésekért felrúgják az életüket. Különben ennyi az élet értelme? Megszületsz, minél többet bszol, aztán meghalsz? Biztos vannak ilyen emberek, de nem lehet ez a többség. Nem lehet a többségnek értelmetlen élete.
2019. dec. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

"A környezetemben egyébként több nő csalja a férjét, barátját, mint fordítva. Nyilván nem releváns statisztika ez, csak a kérdés szerintem túlságosan egyoldalú"


Ezt -sajnos- csak megerősíteni tudom.

Ráadásul -szinte- minden nő napi szinten meséli a legújabb kalandjait, sokszor gyomorforgató részletességgel.

Férfi környezetben ilyeneket sohasem hallottam.

2019. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nincsenek kevesen, nincs is rola pontos statisztika. Azert mert szerinted ez mindennapos, még nem lesz az. Es honnan vetted ezt a hülyeséget, hogy társadalmilag az papucs, aki csal. Ahaaa...szóval ezert vannak kinezve pl abban a kis kozsegben ahol en lakok, azok a nok es férfiak akik ossze vissza kúrnak hazzassagban is. Az en apam pl rendszeresen elmondja hogy xy munkatarsa mindig ku.vazik, holott van egy terhes felesege, es tobb ilyet is ismer es mindig elítéli őket. Igaz, anyam az csalta mar meg, de ő már tinikora óta ribizli, meg se érdemli apámat. Az en baratom szinten mindig elmondja hogy mennyire szomoru es elbas.ott a vilag, neki is vannak munkatarsai, akik nagy tavolsagban dolgoznak a családtol, es hetente szedik fel a prostikat, miközben ket gyerek es feleseg varja oket haza. Szerintem ferfiak es nok kozt is vannak akik husegesek, es a kapcsolat két ember kozott sosem hul ki, amig szeretik es tisztelik egymast, es van ami ossze tartsa oket. Ami persze nem a kulvilag fele valo kepmutatas. Es ferfiak es nok kozt is vannak olyanok, akik alkalmatlanok a hosszu tartós kapcsolatra, vagy csak siman megunjak a masikat, de nem mernek lepni, mert lustak vagy mert gyavak. En van hogy a paromtol 2 honapig tavol vagyok. Es nem, nem ferfi vagyok, de soha nem gondolok arra hogy hű, most de felre kettyintenek. 😀 A paromban 100%ig megbízok, ő eleve igy kezdte a kapcsolatunk, hogy nincs megcsalas. Megbeszéltük, ha baj van, nem bass..k át a másikat, hanem szakítunk. Es igen, neki is nehez egy hosszabb ido nelkulem, de nem azert mert hogy ő epp kanos es muszaj valakit megfektetnie. Szamomra ezek az emberek mocskok, es szerencsere nem vagyok egyedul ezzel ebben a vilagban. Ha nektek attol nyugodt a lelkiismeretetek, hogy azt mondogatjátok magatokban, hogy "de hat mindneki megcsal mindenkit", akkor van egy rossz hírem. Ez nem így van.
2019. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
* Kimaradt, hogy kifelé ezek a nők "példás családanyák".
2019. dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Azért azokról a nőkről is essék szó, akik -valami apróságért- büntibe teszik a férjüket és látványosan megtagadják tőlük a szexet.

Azután meg csodálkoznak, ha más nőhöz kényszerül a pasas.

2019. dec. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!