Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 10-ből hány házas...

Szerintetek 10-ből hány házas nő fogja megtapasztalni azt, hogy?

Figyelt kérdés
A férje elmegy k-rvázni vagy szeretőt tart....
2019. dec. 5. 19:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
88%

53% És ez annyira tökös? :D Hogy inkább rohadsz életed végéig együtt valakivel, akin "melózni kell"?

Nem vagyok nagy moráljani, de erre büszkének lenni lol...

2019. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
86%
Remélem akik büszkék erre, azok büszkék lesznek azokra a férjekre is, akik a lányaikat csalják majd szarrá ;)
2019. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
40%
10.a pasik között csak elvétve akad gerinces, aki nem kúr félre. Mi nők meg gyávák vagyunk, akik inkább elviselünk egy férget társnak, csak egyedül ne maradjunk.
2019. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
82%
#10: Akkor minden rendben. Mindenki mást dug vagy más dugja, mint akivel él. Akkor minden tökéletes.
2019. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
82%
Úristen de sok sz.. ember van itt. 😀 Igen sokan csalnak, különböző okok miatt, de nem ennek kell lennie a normalisnak. Én nem csalok, elhagyom a párom, ha már nem vagyok vele jól meg. Azok a gyavak akik inkabb ide oda eljarnak "kurogatni" csak a kenyelmes kis asszony aki főz rá megmaradjon, meg az álomcsalad modell, amot lehet mutogatni, meg buszkelkedni vele masok elott. Besz.ás 😀 Szerencsére en egy gerinces férfit fogtam ki, es ismerek még ilyeneket. De biztos jonnek a megmondo emberek hogy amugy engem is biztos csal az uram, vagy pedig megfog. Csak azert mert nekik elba..odott a magánéletük es akkor legyen másnak is elbacva. XD
2019. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
14%
Már ha valóban olyan gerinces az a csávó ahogy hiszed.... Álmodozni jó dolog. A valóság már szarabb.
2019. dec. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
85%
Fúj de gusztustalan vagy. Nagyon remélem, hogy csak a szüleid meg a putris környezeted tapasztalata ez, és ahol igazi férfiak élnek, ott te meg sem bírnál maradni. Fröcskölős hányadék.
2019. dec. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
20%
Azért van itt pár naív és álszent. Sajnos a szomorú valóság pedig akkor is az, hogy legtöbben csalják a másikat. Nem kell hozzá más, csak egy kis újdonságra vágyás sok év házasság után. Lehet lepontozni.
2019. dec. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
89%
De az ilyen mi a ráknak házasodik és hitegeti a másikat?
2019. dec. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
33%
15-ös válaszolóval értek egyet!
2019. dec. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!