Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fizessek bele a benzinpénzbe,...

Fizessek bele a benzinpénzbe, vagy nem kell?

Figyelt kérdés

Szóval egy barátnőm a kisfiával és a barátnőjével (igen a barátnőm a lányokat szereti) elmennek a közeli tóhoz délután. Hívtak engem is, mondtam hogy ráérek, mehetek.


Mikor pár hete voltam, úgy volt hogy nem megyünk sehova, így nem vittem semmi pénzt, kb 200 ft volt nálam. Mégis elmentünk, és a barátnőm kért pénzt a barátnőjétől, hogy adjon bele a benzinbe. Tőlem nem kért, de égőnek éreztem, hogy nem tudok beleadni.


Ma mikor meghívott, rákérdeztem hogy vigye-e pénzt magammal, és ha igen mennyit. Azt mondta nem kell, ha nem nem akarok ásványvíz helyett valami cukros löttyöt vinni, és ha kibírom jégkrém nélkül.

Nem akarom, hogy azt érezze kihasználom. De megsérteni sem akarom, hogy az orra alá teszek egy ezrest.


2010. júl. 19. 14:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
48%
Mert ha eddig nem esett volna le a lezbiségén kívül, pont beléd szerelmes!
2010. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy áll anyagilag a barátnőd. ha annyira számít neki, akkor igen oda kell neki adni. ha nem, akkor teljesen felesleges ezen kattogni. megmondta hogy nem kér pénzt. de mondjuk azért vihetnél magaddal valamennyit ,sosem lehet tudni mire lesz szükség...
2010. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
ismerem az érzést, de igazságos érzésem szerint ha amúgy is mennének, ugyanannyi benzin fogyna így is meg úgy is, hacsak nem nyomsz mázsákat.
2010. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Hát fél éves lesz a kisfia, az anyukájával él, a gyerek után nem kap gytartást.

Biztos számít neki a pénz, ha a barátnőjétől elkéri.

2010. júl. 19. 14:49
 5/30 A kérdező kommentje:

"Mert ha eddig nem esett volna le a lezbiségén kívül, pont beléd szerelmes!"


Parancsolsz?? :O

2010. júl. 19. 14:49
 6/30 anonim ***** válasza:

"Hívtak engem is", "azt mondta nem kell"


akkor ennyi!

Legközelebb majd te szól nekik, és te fizeted az utat.

2010. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem kérnék pénzt, de ha meghívnának egy fagyira, azt elfogadnám.
2010. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Legyen nálad pénz, sosem tudni mire kell.
2010. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Szerinted egy fagyi neki és a bnőjének elég kárpótlás?
2010. júl. 19. 14:53
 10/30 A kérdező kommentje:

Sajnos nem állunk úgy anyagilag (így 19.-én), hogy legyen nálam annyi pénzt. Most is csak 500 ft-om van.

Kértem anyutól, ő is max 500at tud adni. :(

2010. júl. 19. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!