Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért bánt meg engem mindig evvel?

Mért bánt meg engem mindig evvel?

Figyelt kérdés

Anyámról van szó.Mindig bánt hogy mennyire meghíztam meg stb.1 éve szültem és még szoptatok.Kb a szoptatás alatt felszedtem 5-10 kilót változó.Tornázom meg minden de nem mennek le a kilók viszont diétába nem akarok addig belefogni míg szopizik a kicsi.Tegnap is át voltunk náluk a lánnyal és voltak vendégek is megszólalt h látod mennyit "fogyott" a lányod?Erre elkezdtek poénkodni h olyan vagyok mint a telihold meg ilyenek.Mondom h most fogytam 2 hét alatt 3 kilót.Erre jött a válasz:Honnan?Biztos az agyad helyéről lefolyt a víz a hasadra.Pedig nem vagyok ANNYIRA kövér.Jó tényleg dagi vagyok de nem kövér és most evvel nagyon megbántottak.Amúgy is kicsi korom óta diétázok én ilyen alkat vagyok.Most mért kell mindenki előtt leszégyeníteni?


23/N


2010. júl. 19. 09:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
57%

Sajnállak, az én anyám is ilyen. Sétáltatáskor ha találkoztunk valakivel s megkérdezte hogy vagytok lefitymálva rám nézett s "hát, látod, talán csak lefogy majd". Onantól egyedül mentem a picivel s nem érdekelt mit mondott. Plusz még a tejem is elakarta volna apasztani (akkor 6hónapos volt), hogy akkor gyerünk fogyni. Akkor nemszóltam de most már a baba apukával sétál amíg én heti kétszer kondizok s most anyámat eszi a fene, hogy nem őrzöm a házat s nem kell "vesződni" a gyereksétával. :D

Elmászkálunk mindenfelé, külön főzök diétásan (ami számára ehetetlen) s ha megszól visszakapja nagy boci szemekkel: De hát te mondtad anyu, hogy fogyjak le! XDDD

2010. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 bettineni ***** válasza:
39%

No hat eleg rossz lehet a környezet, amiben elsz. Amennyiben van ra lehetöseg kerülnek velük minden kapcsolatot.


Ami segithet a testsulyodon az az ALMAECET. 1 evökanal almaecet egy pohar vizzel minden etkezes utan. Az almaecet nagyon egeszseges!

2010. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!