Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért bánt meg engem mindig evvel?

Mért bánt meg engem mindig evvel?

Figyelt kérdés

Anyámról van szó.Mindig bánt hogy mennyire meghíztam meg stb.1 éve szültem és még szoptatok.Kb a szoptatás alatt felszedtem 5-10 kilót változó.Tornázom meg minden de nem mennek le a kilók viszont diétába nem akarok addig belefogni míg szopizik a kicsi.Tegnap is át voltunk náluk a lánnyal és voltak vendégek is megszólalt h látod mennyit "fogyott" a lányod?Erre elkezdtek poénkodni h olyan vagyok mint a telihold meg ilyenek.Mondom h most fogytam 2 hét alatt 3 kilót.Erre jött a válasz:Honnan?Biztos az agyad helyéről lefolyt a víz a hasadra.Pedig nem vagyok ANNYIRA kövér.Jó tényleg dagi vagyok de nem kövér és most evvel nagyon megbántottak.Amúgy is kicsi korom óta diétázok én ilyen alkat vagyok.Most mért kell mindenki előtt leszégyeníteni?


23/N


2010. júl. 19. 09:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
5%
Mondjuk beszéld meg velük. Bár, amennyi eszed lehet, aligha fog menni..
2010. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Azon nyomban felállni, elmondani, hogy mennyire bánt ez téged,közölni, hogy amennyiben ezt nem hagyja abba, a köszönésen kívül nem fogsz szólni hozzá. És abban a pillanatban hazamenni, hagyni gondolkodni... Én ezt tenném.
2010. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ah az utolsó is írta...én is ezt tenném...
2010. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom :-o


mondd meg nekik hogy nagy kufferbe jó pakolni ;-)

és amúgy a testsúlyodon te tudsz változtatni, ők viszont azon, hogy taplók, sajnos nem, aztán felállsz, és hazamész.

2010. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám is azon nevetett , hogy még a fülem is dagadt ! Fiammal voltam várandós és a férfi hormonoktól 30 kilót híztam . 50-el kezdtem és 80-al szültem , 9 hónap alatt ment le rólam . A lányaimmal nem volt ilyen gond , velük csak 10 kilót híztam . Mióta újra 50 kiló körül voltam most meg azzal jön , hogy várjak csak majd fogok én még hízni , mert 3 gyerek után hízott el ő is . 4 éves a legkisebb , nem tudom meddig kéne várnom ? :) , kérdésedre igazából szerintem ő se tudja aválaszt , jól esik neki téged piszkálni mert tudja , hogy érzékeny vagy erre és neki jól esik , hogy lealázhat . Jobb ötletem nincs .
2010. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem értem 1. hogy mért kell sértegetni.Egyébként mondtam nekik h hagyják abba ez nem poénos.Én is tudom h nem vagyok vékony de ha a páromnak nincs vele baja ne ők mondják már meg hogy hogy kell kinéznem.És mondtam nekik h vagy leállnak vagy befejeztük a beszélgetést és megyek haza.Erre h milyen mimóza lelkem van....
2010. júl. 19. 09:48
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Most ne haragudj meg, de hogy lehet egy anya ilyen bunkó? Még ha igaz is lenne én a világért sem bántanám ilyesmivel! És amúgy is amíg szopik a pici, addig tilos a diéta mert a tejben nem lesznek meg a megfelelö tápanyagok a gyerek számára. Nem tudom miért fáj neki hogy nem egy anorexiás alultáplált nö vagy. Mégcsak nem is a férjed nem értem miért tesz megjegyzéseket, talán ö olyan tökéletes? Bocsáss meg, de ezen kiakadtam egy kicsit. Szerintem mondd meg neki, hogy ezt sürgösen fejezze be, különben nem lát sem téged, sem az unokáját...

32 hetes babás

2010. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat.
2010. júl. 19. 09:50
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

9.42-nek van igaza. Hagy ott őket a francba, nem vagy köteles elviselni.


Viszont: nincs genetikai kövérség, egyedül a rossz táplálkozási szokásokat lehet örökölni. Úgyhogy anyád inkább magát szapulja, mint téged, üzenem neki.

A fentieket bármelyik orvos vagy dietetikus megerősíti.

2010. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
anyám kicsi korom óta diétáztat.Mondom nem vagyok veszett kövér de túl súly van rajtam bőven.Tudom h nem vagyok köteles hallgatni de ha meg azt mondom neki h nem megyünk neki áll minden hülyeséggel fenyegetni pl szét szed minket a párommal meg ránk küldi a gyám hivatalt meg megvereti a páromat meg feljelenti csak úgy h tiltsák ki az országból(nem magyar) meg ilyenek.Pedig semmi oka nincs ezekre.Annyi h nem szereti a páromat.
2010. júl. 19. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!