Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért bánt meg engem mindig evvel?

Mért bánt meg engem mindig evvel?

Figyelt kérdés

Anyámról van szó.Mindig bánt hogy mennyire meghíztam meg stb.1 éve szültem és még szoptatok.Kb a szoptatás alatt felszedtem 5-10 kilót változó.Tornázom meg minden de nem mennek le a kilók viszont diétába nem akarok addig belefogni míg szopizik a kicsi.Tegnap is át voltunk náluk a lánnyal és voltak vendégek is megszólalt h látod mennyit "fogyott" a lányod?Erre elkezdtek poénkodni h olyan vagyok mint a telihold meg ilyenek.Mondom h most fogytam 2 hét alatt 3 kilót.Erre jött a válasz:Honnan?Biztos az agyad helyéről lefolyt a víz a hasadra.Pedig nem vagyok ANNYIRA kövér.Jó tényleg dagi vagyok de nem kövér és most evvel nagyon megbántottak.Amúgy is kicsi korom óta diétázok én ilyen alkat vagyok.Most mért kell mindenki előtt leszégyeníteni?


23/N


2010. júl. 19. 09:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de ez már nevetséges...Feltételezem,mivel az édesanyád,ezért vmennyire szereted még... Mertha nem az lenne,én azt ajánlanom,egyzser titokban idegeld fel egy kicsit,nem durván,csakh elkezdjen szapulni,és vedd fel telefonnal... ezek után már nem kellene sokat tenned, h el legyen a dolog intézve hivatalosan. Így csak azt tudom ajánlani,mint az előttem szólók sokan, hagyd őket a fenébe. Semmi értelme ezeket hallgatnod,van egy férjed aki szeret, egy kisbabád,aki csak a tietek,ezek után nemhiszem,h egy picit is kellene foglalkoznod anyukáddal...:) És csak a szája nagy ezzel a megveretéssel is,hiszen ha meg is tenné, elég egyszerűen ellene tudnád fordítani,és itt elég szépen büntetik az olyanokat,akik rasszista indokokból vernek embert...;) Tudom,drasztikus dolgokat hordok itt össze,de nagyon felbosszantott ez a dolog,hogy egy anya hogy viselkedhet így a saját lányával... Az én apám is kissebb koromban ugyanezt tette velem,ezért pontosan tudom,milyen érzés.
2010. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%

nem olvastam el a többi kommentet,úh bocsi,ha már írta valaki...

először is: gratulálok a babához!!:)

sokkal jobban teszed,hogy nem diétázol,amíg szoptatsz,nem is szabad. egyébként meg nem szupermodell vagy,hogy a lehető leggyorsabban visszafogyjál, nem tudom,hogy anyukádnak mi a franc baja van. ahelyett,hogy örülne az unokájának!!! el sem hiszem,hogy van ilyen anya! az enyém sz@rná le, hogy meghíztam,ha cserébe van egy kisbabám! majd lefogysz,ha le szeretnél, miután abbahagytad a szoptatást.

ha legközelebb elkezdi, állj fel, és mondd meg neki, hogy most hazamész,és eszel valamit,hogy legyen miből tejed! figyelmeztesd,hogy ha nem hagyja abba,egy jó ideig ez volt az utolsó beszélgetésetek. aztán viszont látásra. én biztos,hogy nem keresném a társaságát,amíg bocsánatot nem kér. ennyire tapló nem lehet senki!főleg nem egy anya. neked megmondhatja a véleményét négyszemközt, az nem lenne bunkó, de hogy a barátaitok előtt csináljon viccet belőled!!! jó nagy tahó, ne haragudj...

2010. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%
előző vagyok. bocsánat a stílusomért,de nagyon felháborított.
2010. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gratulálok a babádhoz, nekem pont ma 1 éves a kislányom!

Szóval 60kg voltam, amikor teherbe estem, és 97!!kg-mal mentem szülni. Mostanra kb. 70 kg vagyok, szóval nem vagyok vékony, 60 kg-mal sem voltam (168 cm vagyok). Én is még mindig szoptatom a kislányomat, egyszer próbáltam meg diétázni, egyből lecsökkent a tejem mennyisége. Szerintem nem éri meg ezért diétázni. Bőven lesz még rá időd.

Viszont az én anyám egyszer sem bántott meg, fel is rúgná szerintem azt, aki nekem előtte beszólna. Volt már olyan is, aki beszólt, akkor annyit mondtam, hogyha a párom elégedett velem, ugyanúgy, sőt jobban imád, ugyanolyan jó velem a szex, akkor k.urvára nem érdekel más beszólása. Léptem is onnan, azóta sem beszélek vele. Soha eszembe nem jutott kritizálni egy szoptató nőt, sőt még olyat sem szoktam aki nem szoptat. Nem az én dolgom, hogy ki hogy néz ki.

2010. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%
ne foglalokoz velük és már elég ciki ha pont édesanyád mond ijet de biztos vagyok bene h ha nem foglalkozol vele abba hagy vagy másnem ne járj anyit hozá és észre veszi magat!!!
2010. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%
imádkozunk érted
2010. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%

Én tuti azt mondanám neki amint találkozok vele: Anya, de sokat öregedtél mostanság, olyan ráncos lett a bőröd. Szerintem jobban kéne adnod magadra, mert különben apa jobb nő után fog nézni...

És otthagynám azonnal, mondván hogy most jutott eszembe, hogy ez vagy az elintéznivalóm van és BÁRMIT is reagálna egy szót sem szólnék neki.

Főjön csak a levében.

2010. júl. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%
Ne törődj ezzel! Engem is cukkolnak, mert híztam, pedig még nem is szültem (már nem is fogok!). Mindig mondom nekik, hogy miért kéne mindig modell alkatúnak lennem. Most ilyen vagyok és kész. Egyébként lezsel te még vékony! Most csak a babára koncentrálj, a többivel ne törődj, hagy hecceljenek, ha nekik csak ez a kis öröm jut, ne vedd el tőlük. Fogadd el magad!
2010. júl. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
72%
12:00 vagyok. mekkora ötlet már ez a ráncos beszólásXD tényleg csináld meg, ennél jobb tanácsot nem is kaphattál volna:D
2010. júl. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a kedves választ és a jobbnál jobb tanácsokat:)
2010. júl. 21. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!