Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez szerintetek? Segitség

Mi lehet ez szerintetek? Segitség

Figyelt kérdés
Évekig éltem egy férfival.A gyermekeim már felnőttek,itt élnek.Észrevették,hogy amikor elalszom,a nevelőapa kimegy az előszobába (gyerekeim szobája van ott)és áll,nem láthatnak semmit,mert amikor a fiam kijön,az apuka elszalad..mint aki rosszat tesz.Ismétlődő az egész.Kidobtam miután megtudtam.Szerintetek ez mi?
2019. nov. 24. 21:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
93%
Már az elején leírtad volna ha ezzel lett volna leszázalékolva, sőt ki sem írod a kérdést. Szaknyelven biztos nem így volt írva.
2019. nov. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
93%
Persze persze, mesélj még.
2019. nov. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
65%
Itt az a nagy helyzet, hogy a pasi kidobása után azonnal el kellett volna vinni a két gyereket pszichiáterhez.
2019. nov. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Pasi ki van dobva.Nem tudtam ezt ,hogy erre képes lehet!Gyerekeim felnőttek,el fognak menni szakemberhez!A segítő hozzászólásokat köszönöm!
2019. nov. 25. 20:50
 25/28 anonim ***** válasza:
31%
kúl sztori bró
2019. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
25%

8!

Nem kell rosszra gondolni, lehet valami normális dolgot csinál...


Éjjel az előszobában? Cipőt pucol? Vagy vállfára akasztja a kabátokat? Vagy mégis mire gondoltál, ami ilyen helyzetben normális tevékenység?

2019. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
25%

#26 Ja, például.


Vagy mondjuk oda megy ki hogy telefonáljon a szeretőjével.

2019. nov. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
25%
Tényleg nem tartom elképzelhetetlennek, hogy miután elalszik a feleség kioson az előszobába (azért nem a fürdőbe, mert oda bármikor bemehet bárki, az előszobába meg ki menne éjjel?), vár egy kicsit hogy nem leskelődnek e kölykök (lehet hogy észrevette hogy figyelik), aztán felhívja a szeretőt hogy jó éjszakát kívánjon neki. Ha meg kijönnek a gyerekek jó hogy eliszkol onnan, hisz mivel magyarázná, hogy mit csinál éjjel az előszobában, vagy hogy kivel telefonál éjjel?
2019. nov. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!