Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez szerintetek? Segitség

Mi lehet ez szerintetek? Segitség

Figyelt kérdés
Évekig éltem egy férfival.A gyermekeim már felnőttek,itt élnek.Észrevették,hogy amikor elalszom,a nevelőapa kimegy az előszobába (gyerekeim szobája van ott)és áll,nem láthatnak semmit,mert amikor a fiam kijön,az apuka elszalad..mint aki rosszat tesz.Ismétlődő az egész.Kidobtam miután megtudtam.Szerintetek ez mi?
2019. nov. 24. 21:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
12%
A pasi mit mondott?
2019. nov. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet, hogy alvajáró? Mert ha olyan sotét van, hogy senki nem lát semmit, akkor az sem lehet, hogy élvezkedni ment oda.
2019. nov. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
#6 Amire te gondolsz, az nem (csak) ilyen formában nyilvánul meg. Már réges-rég észrevette volna a kérdező.
2019. nov. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Bárcsak kamu lenne!A gyermekeim azt mindketten látták,hogy áll..ajtó mögül látták,amikor a fiam kinyitotta a szobája ajtaját a pasas elkezd szaladni,be a fürdőszobába.Nem engedem ide.Kérdeztem,tagadta,viszont a gyerekeim ugyanazt mondták és nem is egyszerre vették észre.Már nem mertek aludni tőle.Véleményt kértem,nem kamu.Egyébként a pasi papiron skizoid pszichopata sadista elemekkel..erre van leszázalékolva.
2019. nov. 25. 05:00
 15/28 anonim ***** válasza:
96%
És te egy ilyennel összeálltál? Ennyire meg vagy szorulva?
2019. nov. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
84%

“A gyerekeim már felnőttek”


Ha nem lenne kitalált a történet, akkor a nagyfiad már rég’ helyretette volna!

2019. nov. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
81%

Jaaa, amúgy meg azt írod, h kidobtad a faszit! Akkor meg nem lenne már amúgy is mindegy???

Legközelebb összeszedettebben hazudj és akkor hitelesebb leazel!!!

2019. nov. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Helyretette volna es a fiam mehetne miatta a börtönbe.Igen,összeálltam mivel ezt nem tudtam róla!Ne vádaskodj,a gyerekeim ne nevezd hazugnak ,nem beszólásokat,hanem tapasztalatokat vártam,akik hasonlót éltek meg.Büdös tuskó az,aki igy reagálja le a másik bajait,a hátteret meg nem ismeri!!!
2019. nov. 25. 05:54
 19/28 anonim ***** válasza:
96%

"Egyébként a pasi papiron skizoid pszichopata sadista elemekkel..erre van leszázalékolva."


Ne haragudj, de akkor mire is vagy kíváncsi? Hisz itt a válasz.

2019. nov. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
95%
Hogy mertél ilyen embert a hàzadba vagy a gyerekeid mellé engedni?!!Baz... nem mernek aludni!!!!
2019. nov. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!