Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez szerintetek? Segitség

Mi lehet ez szerintetek? Segitség

Figyelt kérdés
Évekig éltem egy férfival.A gyermekeim már felnőttek,itt élnek.Észrevették,hogy amikor elalszom,a nevelőapa kimegy az előszobába (gyerekeim szobája van ott)és áll,nem láthatnak semmit,mert amikor a fiam kijön,az apuka elszalad..mint aki rosszat tesz.Ismétlődő az egész.Kidobtam miután megtudtam.Szerintetek ez mi?
2019. nov. 24. 21:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Valamelyik részről, valamilyen elmebaj.
2019. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
No de miért tőlünk kérded? Ő mit mondott? Mert csak megkérdezted.
2019. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
He?
2019. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

Valóban, hogy mi lejet fogalmam sincs, de mindenesetre ez ijesztő...

Nem kérted számon esetleg, hogy miért csinálja ezt?

Mindenesetre amíg így viselkedik, ne engedd be a házatokba, mert ez teljesen abnormális viselkedési forma... Én bevallom nem mernék nyugodtan aludni se, ha tudom, hogy ezt csinálja...


Amit tanácsolhatok neked, hogy kérdezd meg tőle, hogy mégis miért csinálja ezt és kérd meg, hogy hagyja abba, mert ez téged rohadtul kiborít vagy ha nem hagyja abba akkor kereshet magának házat mert ide többet vissza nem jöhet...

2019. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Ez elég ijesztő,mégis mit csinál ott és mivel magyarázta? Emlékszik rá egyáltalán?
2019. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

Megkérdezted tőle hogy miért csinálja ezt? Ha igen, és irracionális választ adott, javaslom, hogy keressen fel egy Pszichiátert.

Tudom hogy mi lehet ez. Volt dolgom hasonlóval.

2019. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez kamu.
2019. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem tőle kérdezed? Lehet hogy valami teljesen banális oka van, és nem csak áll, hanem csinál valami teljesen normális dolgot. Nem kell egyből rémeket látni
2019. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudják hogy csak ott áll, ha nem látnak semmit?
2019. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
71%

N



A



P



I



K



A



M



U



!

!

!

🙄

2019. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!