Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóra váltak az álmaim, és...

Valóra váltak az álmaim, és mégsem?

Figyelt kérdés

Gyerekként,tiniként mindig arrol álmodoztam,hogy diplomásként jól fizető melóm lesz,imádnivaló pasi,otthonos kis házikó...irigykedve néztem a tűsarkúban tipegő üzletasszonynak kinézőkre...

23 vagyok,második diplomám csinálom,jól fizető állásom van,bár még nem szakmabeli,itt azt nem fizetik meg,de irodát vezetek,több éve stabil párkapcsolatom van,párom(25/F) fullos kocsival jön elém,kitipegek a magassarkúmban,és rám néznek irigykedve,és jövünk haza (igaz,csak albérlet,de azért,mert lakást nem itt akarunk venni,de még a suli ideköt).Párom szintén jol keres,értelmes,imádnivaló,és ráadásul el akar venni,ha jol sejtem a közelgő külföldi utunk során kéri meg a kezem.(és ezt még a szülők is támogatják lelkesen mind2 oldalról)

Olyan tul szép,hogy igaz legyen érzésem van.Más is érez igy?

23/N


2010. júl. 19. 08:16
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"...evidens hogy az jó ha megvan az anyagi és érzelmi biztonság..."

Míg észre nem veszed, hogy nincs meg, magasról lehet nagyot zuhanni. Messze nem vagytok biztonságban. Ráadásul be vagytok szervezve, de csúnyán. 8-tól 4-ig 40 évig vagy tovább, ha ki nem másztok belőle. Most még szereted, de fogod ugyanezt még utálni is, ha ugyan megmarad.

2010. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

nem fixen dolgozunk 8-4,ha akarom ez 6-2 vagy csak 10-2,lényeg hogy havonta legyen meg össz a 168 óra,én osztom el...(csak rossz ha hó elején 4 órákat vagyok benn,utána nem győzöm magam utolérni:D igy inkább napi 8 és kész)

mérnökként meg akárhol eltudok,eltudunk helyezkedni,akármelyik országban...csak még egyenlőre szeretek itt élni

2010. júl. 22. 07:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!