Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóra váltak az álmaim, és...

Valóra váltak az álmaim, és mégsem?

Figyelt kérdés

Gyerekként,tiniként mindig arrol álmodoztam,hogy diplomásként jól fizető melóm lesz,imádnivaló pasi,otthonos kis házikó...irigykedve néztem a tűsarkúban tipegő üzletasszonynak kinézőkre...

23 vagyok,második diplomám csinálom,jól fizető állásom van,bár még nem szakmabeli,itt azt nem fizetik meg,de irodát vezetek,több éve stabil párkapcsolatom van,párom(25/F) fullos kocsival jön elém,kitipegek a magassarkúmban,és rám néznek irigykedve,és jövünk haza (igaz,csak albérlet,de azért,mert lakást nem itt akarunk venni,de még a suli ideköt).Párom szintén jol keres,értelmes,imádnivaló,és ráadásul el akar venni,ha jol sejtem a közelgő külföldi utunk során kéri meg a kezem.(és ezt még a szülők is támogatják lelkesen mind2 oldalról)

Olyan tul szép,hogy igaz legyen érzésem van.Más is érez igy?

23/N


2010. júl. 19. 08:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Gratulálok a sikeredhez.. Olyan jó halgatni ha valaki eléri az álmait. Nekem most van álmom
2010. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%
Csodás!
2010. júl. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

de miért nem érzem,hogy "igen,elértem amit akartam"?


mert gyakorlatilag megvan mindenem amit akartam (najó,nincsenek félretett milliok,meg kacsalábon forgó palota,de erre nem is vágytam soha)

2010. júl. 19. 08:23
 4/32 anonim ***** válasza:
39%
Jól esik hencegni, miközben a lakosság nagy része nyomorog? A f@szért kell provokatív kérdéseket kiírni. H*lye pics@.
2010. júl. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
Hát nekem nincs ilyen szerencsém, de szokott ilyen lenni, főleg akkor ha beleélem magam vmibe és aztán kiderül h.semmi sem lesz belőle.De nálam mindig ez van, amikor már végre örülök vminek,akkor egyből az élet úgy alakítja h. na-na, ne már h. jó legyen nekem, egyből nem lesz belőle semmi.Szerncsés vagy.Próbáld elhinni és élvezni.És köszönd meg az életnek h. neked legalább valóra váltak az álmaid!
2010. júl. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
nem provokácionak irtam ki...nem élek luxuskörülmények között,csak van normális állásom,meg normlis párom,és messziről sem vagyok pics@...
2010. júl. 19. 08:24
 7/32 anonim ***** válasza:
81%

"Jól esik hencegni, miközben a lakosság nagy része nyomorog? A f@szért kell provokatív kérdéseket kiírni. H*lye pics@."


Milyen jogon beszélsz így egy emberrel??

Attol mert nekünk nem adatott meg más lehet boldog.

Első vagyok amugy...

Nem tudom te diplomáztál meg tanultál annyit.

Könnyen beszélsz,irigykedsz más boldogságára de a saját boldogságodért a kisújjad nem mozditód.

2010. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

de ha eléred az álmaidat, akkor mi lesz utána?


a boldogság nem a célbaérés, ahnem az elérhető célokért folytatott harc!! nagyon remélem, hogy nem állsz meg itt, hanem sok-sok célod van még az életben... amikért érdemes élni, nem csak kényelmesen belesüppedni a jólétbe.

az élet a célok miatt kínkeserves de amitt boldogságos is és az adja az értelmét :)


gratulálok, csak így tovább!

2010. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

célok mindig vannak persze...bekell fejezni a sulit,keresni olyan melot amiért eddig tanultam,mindezt az ország másik végében,kell egy lakás is,meg vagy 10 év mulva 2 szép gyerek...

de ezek már nem olyan álmok,amik elérhetetlenek...ezeketet ha akarom akkor lesznek,amikor akarom,rajtam,rajtunk múlik...

csak olyan meseszerű érzésem van...tulzott biztonságérzet,tul szép...

2010. júl. 19. 08:29
 10/32 anonim ***** válasza:
89%

persze hogy nem érzed hogy elérted amit akartál, mert még nincs semmit... megvannak az alapjaid egy boldog , jó élethez, nem kell filléreskedni és a pénzen aggódni, van egy társad, van munkahelyed, tanulhatsz stb,...

de ezek csak az alapok. a boldog élet attól függ, hogyan használod fel, amit kaptál és amiért megdolgoztál...


mi hiányzik az életedből? mondjuk egy gyerek. jó, és utána, megvan a gyerek, mégse leszel boldog, mert valami hiányzik...stb.


legyen sok sok sok igazi célod, de amíg csak magadért élsz és nem másokért, szerintem nem lehetsz boldog igazán... hány adag konzervet vittál a kóbor kutyáknak, vagy hány takarót télen, hogy ne fagyjanak meg? melyik gyerekotthont vagy akármit támogatod? elmész egy kéregető mellett az utcán? és ha öreg néni, aki a kertjéből szedett virágot árulja...?

van sok barátod, akikkel megoszthatsz mindent,a társaddal együtt fejlődtök lelki úton is?

olyan munkád van, aminek ÉRTELME van, ami jobbá teszi a világot, vagy csak neked jobb, mert jól fizet?


sok kérdésen kell elgondolkodni, de az a jó, ha nem vagy elégedett, ha nem érzed úgy, hogy mindent elértél, hiszen nem is tetted meg. sokat elértél és megdolgoztál, de aki ilyen fiatalon eléri minden célját,az ugye megkérdőjelezné a célokat...


jól gondolkozol, semmi hiba nincs benne, ne is ülj a babérjaidon, jól csinálod :)

2010. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!