Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóra váltak az álmaim, és...

Valóra váltak az álmaim, és mégsem?

Figyelt kérdés

Gyerekként,tiniként mindig arrol álmodoztam,hogy diplomásként jól fizető melóm lesz,imádnivaló pasi,otthonos kis házikó...irigykedve néztem a tűsarkúban tipegő üzletasszonynak kinézőkre...

23 vagyok,második diplomám csinálom,jól fizető állásom van,bár még nem szakmabeli,itt azt nem fizetik meg,de irodát vezetek,több éve stabil párkapcsolatom van,párom(25/F) fullos kocsival jön elém,kitipegek a magassarkúmban,és rám néznek irigykedve,és jövünk haza (igaz,csak albérlet,de azért,mert lakást nem itt akarunk venni,de még a suli ideköt).Párom szintén jol keres,értelmes,imádnivaló,és ráadásul el akar venni,ha jol sejtem a közelgő külföldi utunk során kéri meg a kezem.(és ezt még a szülők is támogatják lelkesen mind2 oldalról)

Olyan tul szép,hogy igaz legyen érzésem van.Más is érez igy?

23/N


2010. júl. 19. 08:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%

Szia. Valóban így van, ha az emberrel jó dolgok történnek, szinte már el sem hiszi, vagy úgy érzi, hogy ennek biztos következményei lesznek.

Velem is volt sokszor, hogy úgy éreztem minden klappol, de egyben féltem is, hogy ez meddig fog tartani.

Próbálj örülni annak ami van, és nem gondolni arra, hogy bármi közbejöhet, ami elronthatja. Persze nyilván lesznek buktatók az életben, de ha azokat megtanulod elfogadni, akkor boldog ember maradsz. Sok sikert.

2010. júl. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
40%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:25


Ilyen helyesírással nem kéne a diplomáról osztanod az észt. Amúgy ha ez jobban tetszik, ha fele ennyim is lenne, mint a kérdezőnek, inkább örülnék magamnak, nem pedig egy anonim oldalra írkálnám ki, hogy jaj megvalósultak az álmaim, miért nem vagyok boldog? Hüpp hüpp... Bocs, de nekem ez rohadt kétszínű dolog. Ez van.

2010. júl. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
94%

nyilván valami még hiányzik az életedből. Túl üres talán? Monoton? Gyerekre sosem vágytál?

Amúgy igenis jó ilyet is olvasni, nem csak a sok nyavalygást, hogy felvesznek 5-6 féle hitelt a minimálbérre és nincs miből kaját venni utána...:S

2010. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

8:32-re: nem csak magamért élek,párom idős beteg nagyiját ápoljuk,rengeteg idő,de megéri..

állatvédő nem vagyok,kukáscig@nyokat se támogatom,de 3 hétig a gátakon pakoltam juniusi árvizkor,minket is öntött a viz...de ezek aproságok...olyan "ugyis megoldjuk ah akarjuk" dolgok

gyerek meg nem kell még joideig,fiatal vagyok még hozzá


80%-os 8:33-ra: ha tanulnál és tennél érte,2x ennyid is lehetne...nem sajnállak...dolgozz inkább

2010. júl. 19. 08:40
 15/32 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem a helyesírás téma kör!! És nagyon tudod osztani az észt.. neked is elég nagy arcod van
2010. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem próbáld élvezni és megtartani a jót,mert sose tudhatod, h. meddig fog tartani.Az igaz h. a jó munka csak rajtad múlik,de ez sem mindig igaz, hisz sok helyre ismerősöket vesznek fel vagy tapasztalt embereket, sok "munkanélküli diplomás mászkál a Földön", de persze vannak kivételek, a gyerekk kérdés meg arra sem alapoznék úgy h. tuti meglesz, hisz a mai világban sokan vannak akik egészségesek mégsem tudnak teherbe esni, szóval élvezd ami van és mjad ha tényleg meg lesz minden akkor látod majd igazán az életedet.
2010. júl. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
76%

Soha nem fogod elérni mindazt, amit szeretnél, mert az ember mindig többre vágyik. Egyszerűen ilyenek vagyunk.


Én is hasonlóképpen vagyok mint te. 24 éves vagyok, mindent elértem, amire gyerekként vágytam. De mikor ez megvolt, már más célokat tűztem ki, most ezekért küzdök.


Sokszor érzem én is azt, hogy túl szép, hogy igaz legyen. Nekem is van egy csodálatos férjem és egy gyönyörű egészséges kisfiam. Ráadásul anyósom és apósom tüneményes emberek, úgy szeretem őket, mintha a szüleim lennének. Én olyan családban nőttem fel, hogy a szüleim a legkevésbé sem voltak álompár. Folyton veszekedtek, verekedtek, csalták egymást. Egyszerűen hihetetlen számomra ezek után, hogy működhet másképpen is egy házasság. Úgy, hogy a felek szeretik és tisztelik egymást, hűségesek és boldogok. Sokszor eszembe jut, hogy egyszer majd felébredek és kiderül, hogy álmodtam az egészet vagy, hogy majd kiderül, hogy mégsem olyan jó a párkapcsolatom, mint gondolom. Anyagiakban is megvan mindenünk és a legjobb az egészben, hogy saját erőnkből segítség nélkül értünk el mindent. Volt ára, mert ugye mindennek van, de sikerült.


Nem tagadom, hogy az szerencse kérdése is, hogy így alakult az életem, de nagy részben én is tettem érte. Én is diplomát szereztem (nem büfészakos) és közben folyamatosan dolgoztam. Nem diákmunkákat, hanem 8 órás főállásban (bár inkább 12 órás állásnak mondanám, mert nagyon ritkán volt olyan, hogy csak 8 órát kellett bent tölteni). A vizsgákat úgy tudtam megoldani, hogy a munkahelyről elrohantam, levizsgáztam, majd visszamentem és ledolgoztam a kiesett időt. Felkészülni a vizsgákra éjszakánként tudtam. Aztán született egy kisfiam és most megyek majd vissza dolgozni és előléptettek. Köszönhetően annak, hogy a meglévő egy idegennyelv mellé még elsajátítottam 2-t középfokon, amíg itthon voltam a babával. Sőt, februárban be fogok iratkozni ismét az egyetemre, szeretnék egy másoddiplomát is szerezni. A férjem is hasonlóan ambíciózus, ő is a második diplomáját csinálja jelenleg, szintén 3 nyelven beszél és így nagyon jól keres. Van benne szerencse is az biztos, de én úgy érzem, hogy megdolgoztam mindenért.

2010. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

nem hullott az ölembe semmi,nappalin végeztem el az egyetemet,államvizsgázni is melobol mentem,most is nappalis vagyok,csak egyéni tanrenddel,8 órás munkával,meg egy napi 24órában csörgő céges telefonnal...


célok vanna mindig,de régen ez a jó állás-imádnivalo férfi-otthonos kis lakás valahogy lérhetetlennek tűnt...a mostani cljaimat meg tudom hogy ha akarom,ugyis elérem,nincs akkora kihivás...

2010. júl. 19. 09:13
 19/32 anonim ***** válasza:
60%

Azért érzed azt, hogy valami hiányzik, mert az embernek folyamatosan ébrednek új álmai. Beteljesítetted azt, amire gyerekként vágytál.

És mi az, amit most szeretnél, Kezdd el valóra váltani az új álmaidat:) És ne hallgass a rosszindulatú megjegyzésekre. biztos megdolgoztál ezért, megérdemled. Gratulálok és sok sikert a továbbiakhoz:)

2010. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
95%
szépnek hangzik,csak hát az élet nem mindég pont ijen tod h van minden jobban ott van a rosszis....
2010. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!