Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerhettem félre valakit...

Hogy ismerhettem félre valakit fél év alatt?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve együtt voltam,és az utóbbi időben többször nálam aludt.Volt hogy hetekig együtt voltunk..(van egy kis lakásom)

Egy reggel amikor felkeltünk,hogy is mondjam,szóval kellemetlen szájszaga volt..Ez nem gond ,hiszen reggel ébredtünk,és előfordul ilyen eset..ebből nem csinálok ügyet,és nem is csináltam..De eszembe jutott a kedvenc íróm Stephen King egyik könyvének jelenete amit hangosan mondtam ki...szóval ez a párbeszéd zajlott le..

Én kezdtem ami eszembe jutott

- Hol van a macska?

-Milyen macska? (pontosan azt kérdezte a párom ami a könyvben is szerepelt) ezért én elkezdtem nevetni ,és folytattam tovább a könyvben szerepelt párbeszédet--

- ami a szádba szart :)

Elkezdtem nevetni...Annyira poénosan jött ki a dolog,hogy nem tudom miért de muszáj volt mondanom..De a párom sértésnek vette,és elkezdett velem kiabálni..Bocsánatot kértem,és mondtam,hogy csak a könyv egyik része jutott eszembe,hogy ez nem az én szövegem,csak olvastam...Erre azt mondta,hogy ha annyira oda vagyok Stephen Kingért,hogy tőle idézzek,akkor miért nem kavarok vele inkább? Persze ezt is kiabálva,és nem ilyen finoman mondta..Erre én azt válaszoltam,hogy ez nagyon gyerekes viselkedés egy 33 éves férfitől...de ha viccelt akkor jól van..de erre tovább hisztizett és felszólított ,hogy van 10 percem,hogy rendbe tegyem magam,és elhagyjam a lakást..neki most gondolkodási idő,egy kis szünet kell,hogy át gondolja a kapcsolatunkat..(A kezdeti hisztijénél már eldöntöttem,hogy vége lesz ennek az egésznek) de meglepett,hogy a saját kis lakásomból akar kidobni..Mondtam neki,hogy ő a vendég nem én..de ragaszkodott ahhoz,hogy én menjek el,még akkor is hogy tisztában van avval,hogy az én lakásom,de nekem van hova menni,neki nincs...

A lényeg,hogy a végére már teljes kiabálás volt,és rendőrrel kellett fenyegetnem,hogy elmenjen..Én evvel lezártnak tekintettem az ügyet..Még örültem is,hogy végre vége van..De azóta nem hagy békén.. állandóan jön,és zaklat..Hogy tudtam ennyire félre ismerni??


2010. júl. 18. 21:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
36%
Ha te eltűröd az ilyen vicceket akkor a te bajod. Ez nem jogosít fel arra hogy te is ilyet csinálj... Ő nemt ehet róla hogy nem tűr mint te hanem kimondja ami bántja. Tudod gondolni kell arra hogy mindenkinek más a sértő. Ami neked eszedbe sem jutna...
2010. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

ma 21:57 na erről beszélek..

Mint írtam,én ilyenekből nem csinálok problémát,csak vicceltem..Tényleg fél év után nem lehet erről viccelődni? De arról igen,hogy én mint nő mit produkálok a Wc-én???én tudtam ezeken is nevetni..

2010. júl. 18. 22:02
 23/32 A kérdező kommentje:
Én sem tűrtem el,és szóltam is érte,csak nem csináltam nagy dolgot belőle..Én lezártam avval,hogy tudomásul vettem viccnek szánta a dolgokat..
2010. júl. 18. 22:04
 24/32 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm az eddig írt válaszokat..többet nem muszáj írni,már megkaptam a válaszokat...további szép napot...
2010. júl. 18. 22:06
 25/32 anonim ***** válasza:
35%
Szerinted ezeket nekünk honnan kellett volna tudni?Leírsz egy szituációt,felvázolod,hogy mi történt,aztán mikor olyan válaszokat kapsz,hogy egy bunkó paraszt vagy,akkor gyorsan mellé írod még ezeket!Hát egészségedre!Egyik 19 a másik egy híján 20. :S
2010. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
63%
Tudod, én csak annyit tudok mondani, hogy jobb, hogy ennek a kapcsolatnak vége lett. Lehet, hogy Te csak viszontválasznak szántad az ő régebbi viselkedésére a magyarázkodásodban, de a sztorid leírásában rendkívűl ostobán, és durván viselkedtél.
2010. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
82%

Ízléstelen volt poénként az idézeted,de ennyi.Gondolom bocsánatot kértél érte,mégis pszichopata módon reagált az exed.Amiket leírtál róla,én a helyedben nagy ívben kerülném,a barátsága sem kellene egy ekkora kőbunkónak.

Ez a pasi egy ingyenélő számító link alak,aki csak ki akart használni téged.Nehogy hagyd,vagy még egyszer az otthonodba beengedd.Nem vagy Te sem cseléd sem szálloda,vagy inkább menhely.Menjen a híd alá,az már nem a Te dolgod.Ha még az anyjára is rátámadt,akkor örülj,hogy Te ennyivel megúsztad,felejtsd el.Ha pedig tényleg zaklat akkor rendőrség,egy ilyen alaktól bármi kitelik.

2010. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
31%
Buta nő vagy és nulla empátia, tapintat van benned. azt fogd fel, hogy ami neked egy jó poén, azzal mást vérig sérthetsz. én is bírom SK-et, elég vaskos humora van ami nekem is bejön, de rohadtul nem volt odaillő a poén. a férfiak nagyon önérzetesek, könnyen megsértődnek. de most már cseszheted. szerezz be inkább magadnak egy macskát, mert a pasikkal nem tudsz bánni (hogy stílusos legyek:D)
2010. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nagy forma vagy, kérdező:D

Nagyon érdekes, hogy a pasik milyen qva önérzetesek tudnak lenni, bezzeg ha a nőkről van szó, a poénkodás terén minden megengedett...Velem is történt már olyan, hogy egy poénnak szánt dolog szarul esett valakinek, de meg lehet ezt beszélni, ilyenért senki se dobott még ki (pláne a saját lakásomból...).

És én is szeretem Stephen Kinget!:D

2010. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk, ha véletlen valamelyikünkkel megszalad a ló és valami csúnyát mondtunk egymásnak meg tudtuk beszélni egy pár rórát mérgelődtünk, hogy: Miért vagy Te ilyen bunkó? Hogy lehet ilyt mondani? Szívtelen vagy!- Aztán kész. Ha valaki viccelt, illetve annak szánta, de a másik nem vette a lapot, de elfogadta, nem direkt volt ok. De ilyet. Még ha Te vagy is 100%-ékban a hibás nehogy már Ő dobjon ki a Te laksáodból, olyan maflást kapna... Jujj nem verekszünk! :-)
2010. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!