Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félre ismerhettem ezt a srácot?

Félre ismerhettem ezt a srácot?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Lakik a lakhelyem egy 17 éve srác... én ugy ismertem meg,hogy "nem normális" cigi pia, stb. Szóval egy nagyon "menőnek akarok látszani" gyerek. 2 napja ajándékokat kapok tőle. Szombat este kaptam egy csokor virágot az ablak párkányra. Felkelek kinézek az ablakon és ott volt a csokor virág. Nem tudom,hogy rakta oda de oda tette. Vasárnap hajnalba egy doboz bon bon-t kaptam. De akkor rajta kaptam. Hamar keltem 4 kor xd és akkor nézett befelé az ablakomon(az utcáról). Félre ismerhettem? De olyan sok rossz dolgot hallottam róla. Szerintem akarhat tőlem vmit...
2010. febr. 22. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
b@zze ez elég egyértelmű h akar tőlled valamit ha ajándékokat visz neked... vagy egyszerűen eltévesztette a házszámot...:D:D:D
2010. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A "nem normális" rész annyiban igaz, hogy 17 évesen 13 éves kislányokkal kezd. Hagyd békén, majd leszáll rólad.
2010. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

szerintem meg rendes hogy így udvarol én is örülnék neki ebben nincs semmi rossz

kedvesnek tűnik


cigiről meg szoktasd majd le:D

2010. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
előítéleteid vannak. nem ismerted félre mert nem is ismerd csak hallottál róla pletykákat.
2010. febr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Meg akar dugni.
2010. febr. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Cuki srác lehet ha ilyen figyelmes:)Próbálkozz meg vele:)
2010. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én szerintem nem a kor számít ha tényleg szeret és nem csak kihasználni akor járjál vele és aközben derítsd ki hogy igaz-e vagy sem amit a madarak csicseregtek :D
2010. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
beindult a fantáziám:D...biztos fogadott egyik haverjával egy doboz cikibe hogy megfektet14 éves korod elött, vagy lehet hogy állandóan be van bszva:D vagy az is lehet hogy egy kis krvácska vagy és észrevette és bejössz neki és meg kar fektetni:D vagy szülinapod van csak nem tudsz róla:D...lehet hogy egy veled egy korú srác folyamatosan tömi a zsebét etilalkohollal, csak azért hogy neked ajándékot vigyenxD, vagy esetleg van egy nővéred....vagy biztos azt hiszi hogy beteg az anyukád, vagy lehet azért nem megy be mert a kutyusodnak viszi:D vagy zombi és a bonbonban a lábujjai voltak csokibevonattal a virágok meg az erei voltak csak összecsavarodva....még van ám:Dlehet hogy előző életében egy köcsög bűnöző volt aki virágokat meg csokit lopott minden mennyiségben...és most szeretné kárpótolni azokat akiket kifosztott...olvass utána..lehet hogy volt valami hatalmas virágrablás a családod történetében:D....lehet hogy csak fázott szegény srác és be akart menni....ezért probálta felhívni a figyelmet magára:D...hátremlem segítettem:D
2010. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hülye 13 éves csitri!!! hagyd ott és keress egy 13 14 éves fiút ha akarsz
2010. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon tahó és bunkó válaszokat! Nem vagyok csitr* és ku..va se. köszönöm a válaszokat. am nincs nővérem és azóta már abba hagyta mert mondtam h nem lesz köztünk semmi. mert 13 évesen nem akarok magamnak pasit.
2010. márc. 1. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!