Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerhettem félre valakit...

Hogy ismerhettem félre valakit fél év alatt?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve együtt voltam,és az utóbbi időben többször nálam aludt.Volt hogy hetekig együtt voltunk..(van egy kis lakásom)

Egy reggel amikor felkeltünk,hogy is mondjam,szóval kellemetlen szájszaga volt..Ez nem gond ,hiszen reggel ébredtünk,és előfordul ilyen eset..ebből nem csinálok ügyet,és nem is csináltam..De eszembe jutott a kedvenc íróm Stephen King egyik könyvének jelenete amit hangosan mondtam ki...szóval ez a párbeszéd zajlott le..

Én kezdtem ami eszembe jutott

- Hol van a macska?

-Milyen macska? (pontosan azt kérdezte a párom ami a könyvben is szerepelt) ezért én elkezdtem nevetni ,és folytattam tovább a könyvben szerepelt párbeszédet--

- ami a szádba szart :)

Elkezdtem nevetni...Annyira poénosan jött ki a dolog,hogy nem tudom miért de muszáj volt mondanom..De a párom sértésnek vette,és elkezdett velem kiabálni..Bocsánatot kértem,és mondtam,hogy csak a könyv egyik része jutott eszembe,hogy ez nem az én szövegem,csak olvastam...Erre azt mondta,hogy ha annyira oda vagyok Stephen Kingért,hogy tőle idézzek,akkor miért nem kavarok vele inkább? Persze ezt is kiabálva,és nem ilyen finoman mondta..Erre én azt válaszoltam,hogy ez nagyon gyerekes viselkedés egy 33 éves férfitől...de ha viccelt akkor jól van..de erre tovább hisztizett és felszólított ,hogy van 10 percem,hogy rendbe tegyem magam,és elhagyjam a lakást..neki most gondolkodási idő,egy kis szünet kell,hogy át gondolja a kapcsolatunkat..(A kezdeti hisztijénél már eldöntöttem,hogy vége lesz ennek az egésznek) de meglepett,hogy a saját kis lakásomból akar kidobni..Mondtam neki,hogy ő a vendég nem én..de ragaszkodott ahhoz,hogy én menjek el,még akkor is hogy tisztában van avval,hogy az én lakásom,de nekem van hova menni,neki nincs...

A lényeg,hogy a végére már teljes kiabálás volt,és rendőrrel kellett fenyegetnem,hogy elmenjen..Én evvel lezártnak tekintettem az ügyet..Még örültem is,hogy végre vége van..De azóta nem hagy békén.. állandóan jön,és zaklat..Hogy tudtam ennyire félre ismerni??


2010. júl. 18. 21:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
49%

Már nem azért de oltári nagy paraszt voltál kérdező!

Bunkóság valakit ilyesmivel ébreszteni, akármennyire is oda voltál azért a szar könyvedért..

Én a pasi helyében nem zaklatnálak hanem még jól agyon is vernélek!

Biztos vannak még hülye dolgaid ezen kívül is.

A srác meg jóhogy zaklat hiszen szeret téged mégha nem is vagy normális teljesen!

2010. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
63%

Szal ne csodálkozz hogy ez van ha Játéknak használod az embereket, a hülye kis világod kivetítésére.


TE voltál a hibás nem a pasid!

2010. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rib@nc.(sértegetni meg nem kéne,hiszen nem is ismersz)..Máskor is volt olyan hogy valamin nevettünk ami akár a részemről sértés is lehetett volna..de én elfogadtam,hogy poénkodott..mellesleg rögtön mondtam is,hogy csak egy könyv jelenet..rendőrséggel sem zaklatom csak akkor reggel,mert valamit mondanom kellett,hiszen a saját lakásomból akart szó szoros értelmében kidobni..

Én lezártnak tekintem az ügyet,és élem a magam életét..A mostani zaklatás is abból áll,hogy miért nem engedem,hogy nálam aludjon,hogy miért nem jó nekem az,hogy éljük az életünket ahogy akarjuk,de együtt lakunk..Mint írtam neki állítólag nincs hova mennie..Később tudtam meg azt is,hogy az anyjával is összeveszett,és az anyja nem engedi magához,mert rátámadt...nekem ebből nem kell...Igyekszem nem foglalkozni vele,de meglep egyre többször,hogy fél évig hogy nem vettem észre,hogy hisztis,hogy erőszakos is tud lenni...

2010. júl. 18. 21:38
 14/32 anonim ***** válasza:
48%

Empátia,kedves kérdező.Gondold bele magad az ő helyzetébe!

Fél éve jártok.Ilyenkor az ember még a legjobb oldalát akarja mutatni.Hogy márpedig neki sosem büdös a lába,nem ereget galambokat a bablevestől és nem csipás a szeme reggel.

Erre egyszercsak arra ébred,hogy a nő,aki elött ő tökéletesnek akar látszani,ilyen megalázó helyzetbe hozza!!!!

Kiakadt és úgy viselkedett,mint egy sértődött gyerek.Bántani akart,amiért igazságtalan vagy.Mert az voltál.Gondolom a te lehelleted sem mentolos reggel,csak benne volt annyi tapintat,hogy nem hozta fel a témát.

Értelek,hogy neked egy indok kellett,hogy végre kirúghasd,de tudod hogy hívják ezt?Gyávaság? Nem így szakít egy intelligens ember,csak egy hülye liba.

A "zaklatás" pedig azt jelenti,hogy vissza akar kapni,mert szeret és emiatt az "apróság" miatt nem akar elveszíteni.Pedig nem is tudja szegény,hogyha nem ez történik hanem pl.rossz helyen nyomja meg a fogkrémes tubust,akkor ugyanúgy repült volna,mert végre volt miért kirúgni.Sajnálom őt,hogy pont veled akadt össze!

2010. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

HA egy viccre így reagál akkor később mi lett volna?Még nevetni sem lehetne?

Csak elmondom,hogy ő miket tartott viccesnek,és én nem akadtam ki(bár megtehettem volna,de tudok nevetni a vicceken)

pl: Vacsorát főztem,és vacsora közben (amit nem szeretek,és nem szokás szerintem) hatalmasat fingott,és röhögve közölte,hogy szagoljuk milyen büdös,mert ha nagyon büdöset fingott akkor pocsék szakács vagyok..Ha kellemes illatú akkor jobb vagyok mint Gordon Ramsay...

vagy amikor vendégségben voltunk,és átkarolt,majd jó hangosan,hogy más is hallja,oda szólt nekem,hogy "mi van velem? tele tekertem magam úszógumival vagy ennyire irigykedek a vendég Rozi nevű malacára??

Én jó képet vágtam hozzá,mert azt mondta csak viccelt..Én csak egyszer poénkodtam,és én vagyok a rossz??

2010. júl. 18. 21:48
 16/32 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem vagyok tökéletes,és az vesse rám az első követ aki soha nem hibázott..

Hogy tisztázzam,mert megkérdeztem,hogy mit szeretne még tőlem,hogy szeret-e..Őszintén elmondta,hogy nem szerelmes belém,és igazából csak kényelmes volt velem lenni..Mert főztem rá,mostam rá,és volt hol aludnia..Most sem akar semmit már tőlem ,de szerinte mint barátok továbbra is együtt élhetnénk..Csak megjegyzem,hogy udvarol egy lánynak,de még nagyon kezdeti kapcsolatról van szó..Én nem haragszom rá,akár barátok is lehetünk,de ne akarjon kihasználni...

2010. júl. 18. 21:54
 17/32 anonim ***** válasza:
63%
Ne mérgelődj,és ne magyarázkodj.Mi emberek nem vagyunk egyformák.A férfiak és a nők minden helyzetet másképp reagálnak le.Akik most rosszat írnak neked,az nem jelenti azt,hogy rossz emberek.Csak beleképzelték magukat a szituációba,és így reagálnak rá.Valószínű ez nekik is rosszul esik.Mert gondolom ők is férfiak,de ami még fontosabb:ÉRZŐ EMBEREK!!!
2010. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy nem értelek titeket. Mi 4 és fél éve vagyunk együtt párommal és szoktunk humorizálni a természetes emberi dolgainkon, ha büdös a szánk, ha kijön a puki és szagos, nekem apámtól örökölt lábszagom van és azon is csak poénkodunk, másnak lehet durva, de szerintem ebben nincs semmi extra. Mindenkivel előfodulhat, hogy valamilye büdös, vagy bármi, nem jobb elhumorizálni? Persze ehhez társ kell, de én nő létemre nem akadok ki, ha párom a lábam minőségi erjedt szagát "dícséri" poénosan, fel se kapom a vizet, ez van és kész. Nem kapom fel a vizet, maximum, ha sértésnek akarná szánni!
2010. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
35%
Elvileg utolsó vagyok (4 és fél éves kapcs.), mi fél év alatt bőven öszekovácsolódtunk, iszonyatosan kommunikatívak és nyitottak voltunk egymás felé.
2010. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Én megértem ha valaki most is rosszat ír,ő tudja hogyan reagálna..

És arra hogy reagálna amit ő tartott viccesnek??és még sok ilyet mondhatnék de azt mondta "csak vicceltem" és én nem sértődtem meg..na mindegy..

2010. júl. 18. 21:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!