Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek/tennétek ha a...

Mit tesztek/tennétek ha a párotok bunkó?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal, igaz olyan távkapcsolatfélében de a hétvégéket mindig együtt töltjük, szóval eléggé ismerem.Viszont mostanában bunkó beszólásai vannak, majd olyan megalázó dolog, mert a családomat is megszólja mások előtt, firtatja az "erejét" felettem, mert tudja, hogy rossz kedvem lesz ha csipkelődős dolgokat mond."Apád is úgy vezet, hogy majd be rókáztam a hátsó ülésen""A húgod disznó szemű"...Miért teheti és mit tegyek vele?

21l


2010. júl. 18. 19:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem!!! Az első mondatba azt mondod beteg aki kidobja a barátját egy cica végett.

A Másik mondatba meg azt hogy te kidobtad.

Ha nagyon ragaszkodsz hozzá,még egy pasinál is többet ér,de az első mondat :)

2010. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ja másr értem bocsi nem volt világos
2010. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mert féltékeny volt a cicára.tök hülye lehetett
2010. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

20:31-nek: ne haragudj meg de ezek nagyon jót nevettem!:D Amúgy jogosan tetted ez tényleg durva!

Kérdezönek pedig: Tényleg nem lesz ez jó hosszútávon, mert aki egyszer elkezdi, az nemigen fogja abbahagyni, akármit mondasz neki. Tapasztalatból mondom, az egyik expárom késöbb mégjobban csinálta, amíg ki nem tettem, aztán nekiállt térdenállva könyörögni de már nem érdekelt.

Szerintem derítsd ki elöször mi miatt változott így meg, mert elmondásod szerint eddig nem csinálta. De szerintem ráérzett az ízére és nem fog leszokni róla. Esélyt adhatsz, kívánom, hogy ne legyen igazam!

22/L

2010. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha a pasi a macskára féltékeny, meg kell oldani, hogy neki is legyen egy - nálunk (nem élünk együtt) ez lett és onnantól kezdve egy szó sincs az enyémre, mert felfogta, hogy mennyire lehet őket szeretni! :)


Kérdésre válaszolva: utálok veszekedni, de annyira nem, hogy hagynám az igazamat. Szóval én keményen szóváteszem, és elmondom, merre hány méter. És még így sincs mindig változás. El tudom képzelni, ott mi lehet, ahol a csaj tényleg tűr. :S

2010. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ne tűrjed! Mondd meg Neki ne szidd a szüleim meg a tesóim! És ez az erőfitogtatás is nagy valószínűséggel annak az előjele, hogy Ő akar lenni az Úr, az Isten majd ha Vele lesz külön családotok vagy csak külön laktok kettesben már.
2010. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ez a "hétvégenként vagyunk együtt szal eléggé ismerem" azért ezt te sem gondolod komolyan ugye?

A fickód nem feltétlenül bunkó,lehet hogy van ennek az egész reakciónak valami oka.Pl féltékeny,pl úgy érzi nem figyelsz eléggé,többet adsz magadból a családodnak stb...

Ami persze nem jelenti azt hogy ez jó... csak nem lehet annyival elintézni h bunkó.Beszélgess vele.Dehát erre szombat meg a vasárnap természetesen nem elég.

Lehet ha végre összeköltöznétek,egy hét alatt ráébrednétek hogy tulajdonképpen nem is szeretitek egymást és h mi a francért is kellett ezt 3évig húzni?!

2010. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha nem tiszteli a családomat, én nem járnék vele, az biztos!
2010. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Elősször is tisztáznám, hogy mi a baja a családoddal, s szálljon le róluk, ha nem változtat a modorán, én inkább ott hagynám, mert lehet hogy legközelebb Te leszel teritéken nála.
2010. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen nem szeret vagy nem tisztel téged!

Legyél komoly és határozott és bunkózz te is oda neki persze csak "ártatlanul" de nagyot "csapjon".

2010. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!