Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek, hogy a párotok...

Mit tesztek, hogy a párotok érdeklődését fenntartsátok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy több év után hogyan keltitek fel a párotok érdeklődését? Mert az új haj, új ruha, finom vacsora, apró meglepetések stb elfogynak, vagyis a nőnek mindig szüksége van valami újra. De mondjuk 4-5 év után milyen "praktikákat" vethet be egy feleség?

Tegyük fel, hogy a feleség nem modellalkatú (szülés előtt lévő nő), sőt anyagilag sem engedheti meg magának a meglepetés programokat, vagy értékesebb tárgyi ajándékokat.

Ötletek? Gondolom nem csak egyedül vagyok így, aki szeretné a párját hosszú évekig maga mellett tudni.

Persze ezért tenni is kell, és én tenni szeretnék.

Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 1. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
És a pasi mit tesz, hogy fenntartsa az érdeklődésedet?
2010. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hasonló apró meglepetés, vacsora főzés, romantikus randi stb.

De azt hiszem egyszer ő is ki fog fogyni az ötletekből...

2010. okt. 1. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem rég rossz, ha az ilyen külsőségek tartanak csak össze két embert. Ha szeretitek egymást, odafigyeltek egymásra a mindennapokban, a fontos döntéseket mindig megbeszélitek egymással, egyáltalán ha úgy élsz, úgy viselkedsz, hogy kellemes és ne nyűg legyen melletted élni, akkor semmiféle külön praktika nem kell ahhoz, hogy együtt éljétek le az életeteket. Mosoly, ölelés, csók - ennyi bőven elég.
2010. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, de nekem is mint mindenkinek vannak hiábaim..amit eltűr a párom, mert szeret.. de biztosan vannak rossz dolgaim, amikről jó lenne leszokni, de hát nem megy.
2010. okt. 1. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És miért kellene tökéletesnek lenned? Amikor összeházasodtatok, a párod tisztában volt vele, hogy egy embert vesz feleségül, nem egy angyalt, mégis kimondta az igent.:)
2010. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon aranyos és kedves tőled, hogy ennyire figyelsz a párodra. :)

Szív alakú torta, piskóta sütése. A párod kedvenc ételének az elkészítése. Dicséretek, bókok. Akárki akármit mond a férfiaknak is jól esik, ha érzik, hogy megvagy velük elégedve. egy új hálóruha, vlami erotikusabb (ha etéren zárkózottabb vagy). Én általában vastag pizsamában alszom, de mindig akad 2-3 szexi ruha a szekrényemben, amivel a páromnak keveskedhetek. A férfiak bár elfogadnak egyszerű kinézettel is, szereted ha csak nekik is kicsinosítod magad, nem csak akkor ha fontos helyre mész. Összebújós, filmes esték, ahol a párod kedvenceit nézitek. Mi az együtt tusolást is imádjuk. Jó érzés néha egy-egy fáradt nap után egymás testét megmosni, és mind amellett, hogy izgató, nagyon kellemesen hat a törődés. Reggeli az ágyban...esetleg forró csoki. Szerintem kismillió dologgal meglehet lepni a párunkat csak ismerni kell mit szeret. :) Vannak olyan apró mozzanatok, amivel nagy örömet okozhatunk. Pl: reggeli csókkal ébresztés. Este lefekvés előtt egy "szeretlek" szó elmondása. Kósza ölelések, apró puszik. Az én párom, férfi létére, gyakran mosogat, általában akkor, ha nagyon elfáradok, vagy egy finom ebéd után figyelmességből. Szeretek ilyenkor mögé állni, a nyakát puszilgatni, átkarolni. Ha igazán szeret a párod, ezeket az apróságokat is értékelni fogja annyira, hogy mindig veled maradjon és megbecsüljön. :)

2010. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18:54 ott a pont...
2010. okt. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!