Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek/tennétek ha a...

Mit tesztek/tennétek ha a párotok bunkó?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal, igaz olyan távkapcsolatfélében de a hétvégéket mindig együtt töltjük, szóval eléggé ismerem.Viszont mostanában bunkó beszólásai vannak, majd olyan megalázó dolog, mert a családomat is megszólja mások előtt, firtatja az "erejét" felettem, mert tudja, hogy rossz kedvem lesz ha csipkelődős dolgokat mond."Apád is úgy vezet, hogy majd be rókáztam a hátsó ülésen""A húgod disznó szemű"...Miért teheti és mit tegyek vele?

21l


2010. júl. 18. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Otthagynám szó nélkül!

Egy nő/férfi sem ér annyit, hogy szapulja a családom!

30/F

2010. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
"Otthagynám szó nélkül!" Mért kéne azért ott hagyni?? Egy beszélgettéssel is meg lehet oldani
2010. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj már második de 3 év után te még beszélgetsz a pároddal ilyenekről, hogy ne szidalmazzátok egymás szüleit?

Ja boccs!

2010. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De hogy mondjam el neki?"Szeretném ha nem lennél bunkó?"Én is tudnék szépeket mondani a családjáról, nem is akár miket...hjajj, de én tisztelem annyira a családját és tartom magam annyira intelligensnek, hogy a véleményem megtartom magamnak, tudom, hogy neki is fájna.Anyumnak problémája is volt a munkahelyén a barátom beszólásából, mikor gyakornoki álláson ott volt.
2010. júl. 18. 20:07
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha az erejét firtatja feletted az már nagyon nem jó. Itt az ideje szakítani. Addig, még nem üt meg. A családod révén a megalázást már elkezdte.
2010. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd téged a jelek szerint megneveltek, de őt meg nem.

Ne kell neked kérlelni senkit- Ez alap, hogy nem szólok be a családodnak, még rajtad keresztül sem.

Most szereted meg minden, már bocs de egy bunkó!

bár ezt te is írtad)

2010. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

2.vagyok: Jó lehet nem türném,de megmondanám neki így:

Figyej nekem nem jó az hogy megjegyzéseket teszel a családomra.

Ha én tisztellek anyira hogy nem rágalmazom a családod,elvárom hogy te is megtedd.

És ha mégegyszer előfordul,vége a kapcsolatnak.

Remélem világos voltam,és beszélünk ha bocsánatot kérsz a családomtól!!

Addig ne is lássalak.


Ezt mondanám

2010. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Oké nem vagyunk egyformák...én nem tűrném, mint ahogy nem is tűrtem! (pedig csak a macskámra mondta, hogy bolhás dög)
2010. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Azért ott hagytad?
2010. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mit a sz@rt!

Ne haragudj már, de ha valaki egy macskára féltékeny az beteg!

(és aludtam és a macsek oda bujt) mikor meg felkeltem el kezdett üvölteni, hogy a macska bezzeg odabújhat, de őt meg nem ölelem át!

Jelzem az ölelés nála azt jelentette, hogy magához szorít, én is magamhoz, és aludjál.

16 éves korom óta van velem a macsek, most 30 vagyok, és ki is löktem bizony.

2010. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!