Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tesztek, ha párotok...

Mit tesztek, ha párotok reggel 9-re se érne haza a buliból, miközben otthon vagytok a babátokkal?

Figyelt kérdés

Tülkön ülök, egész éjjel nem aludtam, tudtam hogy bulizni, de arról nem szól a fáma, hogy most reggel 8-kor se jött még haza, fiam se aludt túl jól (másfél éves).

Telefonja kikapcsolva, a harmadik kávémat iszom.


2011. jan. 23. 07:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Az attól is függ, hogy milyen buli, kikkel ment és hová, illetve milyen gyakran csinál ilyet.

Elbeszélgetnék vele, az biztos, bár megvárnám a megfelelő alkalmat.

2011. jan. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem tudnám tűrtőztetni magam,mert úgy érezném ez a másik semmibe vétele...
2011. jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én is aggódnék, meg ha hazaér, valószínűleg dühös lennék, de leginkább azért, mert még csak nem is szólt, és hagyott aggódni egész éjjel.

Kikkel ment? Őket sem tudod utolérni?

2011. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is jol lecseszném és elbeszélgetnék vele az tuti.
2011. jan. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszéltétek meg előre, hogy hányra érjen legalább haza? Ha sokáig bulizott bizta alszik valakinél. Egy dolgot viszont követelj meg tőle, a buliba mobilt nem kapcsolhatja ki. Bármikor bajba vagy a gyerekkel, tudni kell szólni neki. Ha ezt nem érti meg akkor felelősség hárító és rossz lóra tettél.
2011. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg! Biztosan sokat ivott, és kinyúlva alszik éppen. Azért nem is jelentkezik, mert nem bír felkelni. Az én férjem is szokott ilyen lenni, ha a elmegy a haverokkal vagy koncertre. Biztosan előbb-utóbb jelentkezik. Ha hazaér, akkor beszéld meg vele, hogy ideges voltál, mert nem tudtad mi van vele, és legközelebb ne hozzon ilyen helyzetbe. Viszont, ha délig sem jelentkezik, akkor már elkezdenék telefonálni a haverjainak vagy keresni merre lehet.
2011. jan. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Na,hazaért már?
2011. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Kövezzetek meg ,de én azt sem tudnám elképzelni,hogy egyáltalán elmenjen(egész éjszakára),én meg itthon üljek a gyerekkel,míg ő ki tudja,kivel,hol,mit csinál....
2011. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem dumálná ki magát az tuti!Az még ok,hogy elhúzodott a buli,de miért nem szólt hogy mikor megy haza?És ami kiakasztó,hogy miért van kikapcsolva a telefonja???
2011. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen megértelek. Nekem is másfél éves a kisfiam.

Az én párom is ilyen, eljár a haverokkal de ilyen soha nem fordult még elő.

A szomszédunkban van egy szórakozóhely, de amikor elment oda a haverjával akkor is már 2-kor itthon volt.

Én azért aggódnék egy kicsit.

De ne támadd le addig amíg meg nem hallgatod őt.

Hazaért már?

2011. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!