Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tesztek, ha párotok...

Mit tesztek, ha párotok reggel 9-re se érne haza a buliból, miközben otthon vagytok a babátokkal?

Figyelt kérdés

Tülkön ülök, egész éjjel nem aludtam, tudtam hogy bulizni, de arról nem szól a fáma, hogy most reggel 8-kor se jött még haza, fiam se aludt túl jól (másfél éves).

Telefonja kikapcsolva, a harmadik kávémat iszom.


2011. jan. 23. 07:52
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Most kerültem gép közelbe, köszönöm mindenkinek hogy válaszoltatok! Előtte felhívtam egyik ismerősömet,megkérdezem tőle, hogy az ő párja is hazaért e, mert ők együtt mentek el bulizni. Az övé se ért haza. Fél 10-re ért haza a párom. Kulcsra zártam az ajtót, hallottam próbálja kinyitni az ajtót, és ezután csöngetett. Én csak résnyire nyitottam az ajtót, és megkérdeztem, mit akar, ennyi erővel aludhat máshol is. Az volt a válasza, hogy francia-magyar kézilabda meccset néztek a haverjánál és annyira besöröztek, hogy ott is aludtak.

Közöltem vele, hogy nem tolerálom az ilyet, mert mi van ha velünk baj van és nem tudom elérni, azt is közöltem vele, hogy ha úgy érzi, nem tud hazajönni, küldjön egy szaros sms-t, hogy itt alszom a haveromnál, jó a buli, stb, majd reggel megyek haza, de hogy még ennyit se, nem tetszett.

Ultimátumot adtam neki, ha mégegyszer megcsinálja ezt óriási patáliát csapok, kidobom a lakásból.

Láttam rajta, hogy bocsánatot akar kérni, én meg elhárítottam hogy menjen a fenébe, csinálja a dolgát, ne hőbörögjön mit egyen reggelire, én nem fogom kiszolgálni, így is megterhelő volt számomra az éjszaka és a nyugtalankodás. Ha már így kialudta magát, csináljon magának reggelit. Aztán pár óra után már normálisan kezdünk el beszélgetni.

(Persze nő is lehet a dologban, de nem érzem, hogy lenne ilyesmi a háttérben, nem az a típus aki eldobja a családját egy másik nőért. Inkább az a típus, akibe megindul a vezérhangya, és végiglátogatja az összes cimborájával a város kocsmáját).

2011. jan. 24. 15:13
 22/24 anonim ***** válasza:
szia!örülök hogy ,egkerül és nincs baja,de ez azért mégiscsak....:S
2011. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
megkerült
2011. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Sajnos átérzem amit írsz, az én párom legalább két hetente eljárkál buliba, koncertekre, haverokhoz, most már valamivel könnyebb mert nagyobbak a gyerekek (3 és 5 évesek) de mikor pici babák voltak akkor is ugyanúgy eljárkált. Én régebben balháztam, hívogattam, de mára bele fáradtam mivel egy perccel sem jött haza hamarabb ezektől a dolgoktól. Én is nagyon sokat idegeskedtem és van hogy most is kiakadok.
2012. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!