Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tesztek, ha párotok...

Mit tesztek, ha párotok reggel 9-re se érne haza a buliból, miközben otthon vagytok a babátokkal?

Figyelt kérdés

Tülkön ülök, egész éjjel nem aludtam, tudtam hogy bulizni, de arról nem szól a fáma, hogy most reggel 8-kor se jött még haza, fiam se aludt túl jól (másfél éves).

Telefonja kikapcsolva, a harmadik kávémat iszom.


2011. jan. 23. 07:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
38%
Ne legyél már ennyire naív! Nyilván nőnél alszik. Egyébként is, milyen szokás az, hogy apuka bulizik, anyuka meg otthon ül a gyerekkel. Tudod, mikor menne az én párom nélkülem bulizni! Akkor ide többet haza már nem kéne jöjjön.
2011. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni.

Persze ez nem fair amit csinál veled.

Hallgasd meg a magyarázatát, és ha nem találod hitelesnek csak akkor balhézz.

2011. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én megenném a kávé mellé, az biztos! Ez mekkora bunkóság már! Szétaggódnám magam! Túl nagy önfeláldozás ez a részedről, balhézz vele nem kicsit, mert ilyet egy normális párkapcsolatban nem csinálunk! Jövő hét végén pedig cseréltek, ő lesz otthon és te miniszoknyában kitipegsz a lakásból ràzni egy nagyot!!!
2011. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Lassan a testtel lányok!Nem túl régen volt itt egy hasonló kérdés,és kiderült,hogy a kérdező(aki szintén pici babával volt otthon) párját baleset érte,és a kórházban fekszik törött orral és karral.A párja telefonja kikapcsolva,és ami szerintem gusztustalan,senki nem értesítette őt,hogy mi történt.Szegényke jobbra-balra telefonálgatott,mire kiderítette.Szóval ebben az esetben talán az a jobbik dolog,ha berúgott,és a haverjánál aludt.
2011. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Igaza van az előző válaszolónak.

Nem kell egyből arra gondolni hogy szeretője van.

Érhette akár baleset is...

Ezért nem szabad elhamarkodott következtetéseket levonni.

Vajon mi történhetett?

2011. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Most már én is kíváncsi vagyok.

Írj, hogy mi lett kérlek!

2011. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok mi van veletek. Ird meg légyszi!
2011. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Megmutatnám az ajtót neki és közölném hogy irány vissza oda ahol az éjszakát töltötte!!!

Ez nagy bunkóságra vall!


Egyébként mi volt?

2011. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Sosem tudjuk meg... Titeket nem idegesit, hogy vki kiír egy kérdést, de minek is, ha ugysem érdekli, nem kommentálja a válaszokat?
2011. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
DE!!! Nagyon is!
2011. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!