Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó életem van?

Szerintetek jó életem van?

Figyelt kérdés

elöször is szeretném emgköszönni aki végig olvassa (életem történeteit)

leszeretném szögezni már irtam kérdéseket szóval ha valakinek ismerös kérjem ne hordjon le álszentnek és stb...

14/L. vagyok

szüleim elváltak 7 éves koromba nagyon veszekedtek (verték egymsát) anyukám öngyilkoságott követett el (gyógyszer túl adagolás ->szerencsére ki mosták a gyomrát és túl élte ) ezek után pszichátriára került, apám csalta anyukámat, én a papáméknál laktam sé vane gy testvérem aki akkor volt ( 3éves) az apukámnál lakott. szoval ez kb: fél évig tartót ez után anyukámék elváltak a testvéremmel eghyütt anyukámmal laktunk. apukámmal egy évig enm tertottam a kapcsolatot mert öthibáztattama dolgokért. (most már rendszeresen 2 hetente járok hozzá de azotta se mondtam neki hogy szeretlek stb...) apukám még mindig azzal a barátnöjével él akivel emg csalta. anyukám talált egy uj pasit és közbe születet még egy testvérem. elöször szeretem a pasiját emg minden de mostnaábba utálom ő is utál minket és nem szereti ha joba vagyok anyukámmal. anyukámmal alig beszélek és mindennap veszekszünk (oylanokat mond hogy én tönkre teszek mindent és ugyan azt csinálom amit apám, meg költözek apámhoz) én szivesebben költöznék apámhoz de ott meg nem kivánt személy avgyok, nem birom már tiszta ellki beteg vagyok nincs kivel emg ebszélnem meg a problémáimat ( 2 szer voltam pszichologusnál) nincs életkedvem és bulémiás is elttem ahshajtózok, zabálok,éheztettem magam háyntatom magam kb : csináltam 1 évig aztán bevallottama szüleimnek és enm is foglalkoznak vele. pedig anyukéám látta is mikor hánytattam magam. apám egy szer mondta hogy el kell orvoshoz menni de azotta nem is kérdezi a dolgot. hajam eztméletlenül hullik (még a fodrász is emgjegyezt) mindennnap fáj a hasam fejem (napi 6 hashajtót szedek ) szóval sé én vagyok otthon a rossz meg a gonosz emg az utálatos pedig vcsaka zt kértem hogy bizzanak meg bennem és hallgassanak emg.de nem lehet mert velem mindenért ordibálnak és minidg én avgyok le cseszve . szóval nagyon rossz. van még pár dolog de nem akarlak titeket fárasztani szóval a történet röviden ennyi kiváncsi vagyok a véleményetekre.

elöre is köszi

(és bocsi ha elnyomtam a billentyüket gyorsan gépeltem)


2010. júl. 17. 10:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

most őszintén, a hashajtót honnan szerezted?


és a bulémia egyik "ismertető jele", hogy a beteg nem vallja be, titokban csinálja hogy senki se vegye észre...

2010. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%
Kérj segítséget és ne félj botrányt csinálni. Gondolj arra, hogy nincs sok vesztenivalód.
2010. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
90%

Még hogy nem törődik veled anyád? Miért vitt el akkor a háziorvoshoz?Miért is nem bízol meg az orvosban?

Neked mindenről az jut eszedbe, hogy "NEM"!

2010. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
46%

12:01

Köszönöm :$ Konkrét véleményem van a bulémiáról és anorexiáról, és rettenetesen felháborít mikor tizenévesek írják, hogy étkezési zavaraik vannak. Közelről megtapasztaltam, hogy azok keresik ezeket a betegségeket, akik több figyelmet akarnak, vagy egyszerűen unalmukban nem tudnak mit kitalálni. (kérdező, nyilván a te esetedben nem az utóbbiról van szó)

11:13-as

15/L

2010. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

köszönöm az összes válaszolonak hogy irt..

sajnálom csak most jutottam géphez ilynekor tudok csak reagálni válaszotokra.

szóval tisztázzunk pár dolgot..

én most nem sajnáltatom magam tennia akrok érta valamit tettem is de én el avygok cseszve és anyám emg mondta hogy én enm megyek sehova mondtam hogy vannak ygerek jogok stb... de öt azt mondta nem érdekli ö a nevelöm 18 éves koromig és azt csinálom amit ő mond. addig rendben is avn hogy igen ő az anyám és persze hogy szót kell fogadnom. de az hogy közbe olyanokat mond hogy én teszek tönkre mindent és azt foyltatom mint az apám és miattam utálja apámat ez azért szerintme egy anyától durva. nm értitek én nem mondtam amgamra hogy bulémiás avgyok felhivtam ezt a segélyszolgálatot és kérdeztek én válaszoltam ők emg mondták hogy keresnek nekem pszichologust mert amit én csinálok azt hivják bulémiának. a hashajtókat apámtól nagymamáméktól otthonról evszem és ha néha avn pénzem veszek a gyógyszer tárba. az anyukám nem iylen okokból vitt el orvoshoz hanem mert ő ugy gondolta csak ugy át iratt egy másik orvoshoz. tudom hogy avn nekem is sok hibám de mindig bennem látják meg és borzalmas érzés mikor érzed hogy a családodba mindenki utál téged és ugy nézz rád mint hh.. nem tudjátok miylen érzés mikor az embernek nicns oylan kapcsolatba az anyjával se az apjával ahogy szeretné(persze sok mindenkivle van még igy) de akkor mért mondjátok hogy lépjek tovvább? egyedül hogy elgyek képess ??? szükségem van valakire aki segitene vagy eltudnám valakinek mondani a dolgokat de jelenleg ninc soylan ember. és ne képzeljétek hogy a nap 24 órájába a sajnálatomról szól az életem. képzeljéttek soha senkinek nem panaszkodtam (itt és a segély vonalt kivéve) mindig a másik problémáját akartam emg oldani segiteni. ezért is ugy gondolják az emberek velem nem is ekll törödni.(remélem értitek és enm értitek félre) és igenis olavssok és sok minden érdekel és teljesen ugy viselkedések mint a velem egy idösek de igenis van mikor (elég sokszor) nincs kedvem senkihez semihez még az élethez se de ezt sosem mutatom ki senkinek... remélem nem értitek félre és köszönöm a válaszokat.

2010. júl. 17. 23:02
 26/31 anonim ***** válasza:

Az, hogy másoknak nem panaszkodsz, az nem azt jelenti, hogy magadban sem panaszkodsz. Bármennyire is nehéz ezt most elfogadni, de NEKED kell változnod. Hidd el, hogy csak így megy, sehogy máshogy. Nem lesz soha senkid, aki majd kirángat innen. NEKED kell kijönnöd. Ha arra vársz, hogy majd jön valaki, aki segít, nos akkor az egész életed egy csapásra tszed tönkre. Mert 98%, hogy nem fog jönni senki.

Elhiszem, hogy nehéz lépni, nehéz kezdeni, de ha akarod, ha igazán elhatározod, hogy na most mától ebből elég, akkor menni fog.


Ha gondolod írj privit, én is most mentem/megyek át hasonlón.


16/L

2010. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

köszi a vlaszodat :)

fáradt vagyok hogy le vivjam mos tmindnekivel hogy én mikor kivel hogy sajnáltatom magam. természetesen probálok kimáészni ebbőlll ezért is szoltam a szüleimnek de le se szartak. iylenkor kire számitson az ember ( de nem sajnáltatom magam)

!!!

2010. júl. 17. 23:43
 28/31 anonim ***** válasza:

Hidd el, én is így vagyok. Egyszerűen nincs hova kapaszkodni, és kegyetlen nehéz. Szeretném én is, ha lenne valaki, aki kirángat ebből az egészből.

De nekem van barátom, és ő sem tud segíteni, csak tönkreteszem a kapcsolatunkat.

Ezért írom, hogy ezt csak egyedül lehet legyőzni.

2010. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

nem... nincs jó életed...

mért nem bezéslsz anyukdal ha a barátja ninc sotthon mé nem meséled h neked nem jóó h anyukád vegye észre h ez neked nem jóó ... vagy h mért vagy mindig lebazsva vagy h mé nem szeretnek??

keress egy fiút(vagy ha van )akkor próbálj sok időt vele lenni h ne legyél otthon ha ennyire nem szeretnek!!!

majd gondolj vissza ha neked lesz gyereked h te ne kövesd el ezt a hibát :P:P:P

2010. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

22:50 és kérdező:

Írjatok egymásnak még sokat, de ne felejtsetek el táblát kitenni, hogy írástudók ne olvassanak bele!

Elolvasta már valamelyikőtök, hogy mit ír le a keze?

Szánalom!

2010. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!