Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó életem van?

Szerintetek jó életem van?

Figyelt kérdés

elöször is szeretném emgköszönni aki végig olvassa (életem történeteit)

leszeretném szögezni már irtam kérdéseket szóval ha valakinek ismerös kérjem ne hordjon le álszentnek és stb...

14/L. vagyok

szüleim elváltak 7 éves koromba nagyon veszekedtek (verték egymsát) anyukám öngyilkoságott követett el (gyógyszer túl adagolás ->szerencsére ki mosták a gyomrát és túl élte ) ezek után pszichátriára került, apám csalta anyukámat, én a papáméknál laktam sé vane gy testvérem aki akkor volt ( 3éves) az apukámnál lakott. szoval ez kb: fél évig tartót ez után anyukámék elváltak a testvéremmel eghyütt anyukámmal laktunk. apukámmal egy évig enm tertottam a kapcsolatot mert öthibáztattama dolgokért. (most már rendszeresen 2 hetente járok hozzá de azotta se mondtam neki hogy szeretlek stb...) apukám még mindig azzal a barátnöjével él akivel emg csalta. anyukám talált egy uj pasit és közbe születet még egy testvérem. elöször szeretem a pasiját emg minden de mostnaábba utálom ő is utál minket és nem szereti ha joba vagyok anyukámmal. anyukámmal alig beszélek és mindennap veszekszünk (oylanokat mond hogy én tönkre teszek mindent és ugyan azt csinálom amit apám, meg költözek apámhoz) én szivesebben költöznék apámhoz de ott meg nem kivánt személy avgyok, nem birom már tiszta ellki beteg vagyok nincs kivel emg ebszélnem meg a problémáimat ( 2 szer voltam pszichologusnál) nincs életkedvem és bulémiás is elttem ahshajtózok, zabálok,éheztettem magam háyntatom magam kb : csináltam 1 évig aztán bevallottama szüleimnek és enm is foglalkoznak vele. pedig anyukéám látta is mikor hánytattam magam. apám egy szer mondta hogy el kell orvoshoz menni de azotta nem is kérdezi a dolgot. hajam eztméletlenül hullik (még a fodrász is emgjegyezt) mindennnap fáj a hasam fejem (napi 6 hashajtót szedek ) szóval sé én vagyok otthon a rossz meg a gonosz emg az utálatos pedig vcsaka zt kértem hogy bizzanak meg bennem és hallgassanak emg.de nem lehet mert velem mindenért ordibálnak és minidg én avgyok le cseszve . szóval nagyon rossz. van még pár dolog de nem akarlak titeket fárasztani szóval a történet röviden ennyi kiváncsi vagyok a véleményetekre.

elöre is köszi

(és bocsi ha elnyomtam a billentyüket gyorsan gépeltem)


2010. júl. 17. 10:55
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
amugy felhivtma már iylen ygerek szolgálatot segiteni probáltak d enem fogadtam el, ök is kiakarták hivni egy embert hogy emgnézzék mia helyzet de féltem hogy nagyon mérges elnne anyukám, meg pszichologus is ajánlottak de msot nyáron szerintme angyon nicns esély és már akkor kiakad anyukám mikor emgtudta hogy felhivtam a gyerek vonalat.
2010. júl. 17. 11:26
 12/31 anonim ***** válasza:

akkor meg vess magadra, ne is haragudj, de egy csomó lehetőséged volt rá... ennyire nem lehetsz idióta...


itt sajnáltatod magad, próbáltunk segíteni, te meg le se tojod a lehetőségeket, ha annyira rossz életed lenne, kapva kapnál a lehetőségen, hogy kijuss onnan, de ehelyett meg csak azt figyeled hogy anyádnak mi esik rosszul és mi nem, ergo törődik veled, meg ahogy írtad hogy már attól is teljesen kikészült mikor megtudta hogy felhívtál valamilyen segélyszolgálatot


és tudod mit, nem is vagy bulémiás, ha az lennél, nem ismernéd be, nem mondtam volna el a szüleidnek, és csak a figyelemfelhívás miatt csinálod


ha ennyire nem akarsz kitörni ebből a rossz életből, akkor inkább maradj csöndben...

2010. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jó életed, szüleid elhanyagoltak és nem szerettek (amúgy nekem is hasonlóan sz@r volt az életem ennyi évesen, depresszió és táplálkozási zavarok nálam is voltak, még a továbbtanulást is emiatt toltam el). Sajnos bármennyire is szeretnéd, de a családod nem fog megváltozni, ők mindig ilyenek maradnak, szóval eldöntheted, hogy önmagad számára ki a fontosabb: ők vagy te? Saját magaddal akkor teszed a legjobbat, ha nem hánytatod magad, és tudom ez mekkora közhely, de járj rendesen iskolába, és próbálj meg a tanulásra koncentrálni, mert neked ez az egyetlen esélyed az életben! Ne engedd,hogy szüleid így lehúzzanak, mert attól,hogy ők pocsék szülők és sz@r alakok, Te még igenis lehetsz jó ember, jó tanuló, és viheted többre mint ők, még akkoris ha családod ebben nem támogat, nem ismeri ezt el, és Téged sem becsül, de akkoris mutasd meg hogy többet érsz mint ők!!!
2010. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
90%

"a bulémia nem azért alakult ki emrt felakartam hivni magamra a figyelmet"

Dehogyisnem. Egy idióta vagy, aki nem képes felfogni, hogy ha valami nem oké, azon neki kell változtatni. Mit vársz még a szüleidtől? Mit csináljanak? Mért nem bírsz te bármit is tenni? Bele fogsz fulladni az önsajnálatodba. Pontosabban már eléggé fuldokolsz. Hajtogasd még sokat, hogy ennek nem így kéne lennie, jobbat érdemelsz, senki nem figyel rád, neked van a legrosszabb sorsod, stb. stb. De attól még nem teszel magadért semmit.

2010. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
92%
idióta vagy :D hol nem kakálnám le hogy anyám kiakad ha felhívom a segélyszolgálatot... összepakolnék és CSÁ
2010. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%

ma 11:13-kor írt neked egy 15 éves lány. Ez a lány sokkal többet tud és sokkal logikusabban,értelmesebben gondolkodik mint te..Hashajtót szedni? Minek?

Nem te vagy az egyetlen akinek elváltak a szülei,aki14 évesen úgy érzi mindenki utálja,mindenki cserben hagyja..Ez egy tini hozzáállás..Én is voltam 14 éves.Én is úgy éreztem,hogy engem senki nem szeret,hogy mindenkinek felesleges vagyok..De nem szedtem el gyógyszereket szedni,és mindenki másban keresni csak a hibát..Magadban kell "rendet" raknod,kezdve avval,hogy leállsz a bogyók,hashajtók szedésével..Foglald le magad,a gondolataidat.Olvass könyveket,menj kirándulni,Járj múzeumokba(ingyenes)és tanulmányozd a régi történelmet..

Csinálj valami érdekeset...Ha mással foglalkozol ösztönösen te is változol,és a környezeteddel sem foglalkozol ennyire..

Miért kell magadat tönkre tenni?

Egyébként én anya vagyok,és rögtön észre venném ha a lányom "bulémiás" főleg ha úgy csinálja,hogy lássam,halljam..Biztos,hogy anyud is észre vette,de azért nem reagált,mert úgy gondolja csak akkor csinálod a jelenetet ha ő ott van,és evvel akarod felhívni a figyelmet..

Ennél egyszerűbb és egészségesebb módja is van a figyelem felkeltésnek..Csinálj teát,és ülj le anyuddal beszélgetni...

Ne sajnáltasd magad,inkább változz...

2010. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
95%

Ne haraudj, de az is érdekelne, honnan telik neked napi 6 db.hashajtóra és ki irja fel a gógyszereket?

A halálba kergeted magad, ha ezt csinálod!

2010. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Funktasztikus ***** válasza:
31%

sajnállak:S deh ne ted tönkre magad majd eljön a szerelem.... majd otthagyod anyukádat és majd észre fogja venni mennyire fontos voltál neki a pasiját szard le... egy nyomorék ember ahyogy elmondtad manyukád meg persze szerelmes-.- ne tedd tönkre ilyen fiatalon magad szrj rá az egészre tanulj hogy neked boldog életed lehessen...a gyeekedet ilyen szülöknek nem érdemes megmutatni.....viszza fog még nyalni a fagyi nyugi:S;) addig kitartás...


14F

2010. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

nem akarok rossz tanácsokat adni, csak egyet mondanék.

amikor úgy érzet reménytelen az életed, gondolja arra, hogy muszáj élned, mert van miért. egyszer úgyis minden jobbra fordul. felesleges ezért tönkre tenni magad. más hülyesége miatt, ne te szenvedj.

2010. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
90%
szerintem hivd vissza oket, es engedd, hogy jojjenek ki. jobb neked, ha tovabba is ilyen eleted lesz??:S
2010. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!