Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó életem van?

Szerintetek jó életem van?

Figyelt kérdés

elöször is szeretném emgköszönni aki végig olvassa (életem történeteit)

leszeretném szögezni már irtam kérdéseket szóval ha valakinek ismerös kérjem ne hordjon le álszentnek és stb...

14/L. vagyok

szüleim elváltak 7 éves koromba nagyon veszekedtek (verték egymsát) anyukám öngyilkoságott követett el (gyógyszer túl adagolás ->szerencsére ki mosták a gyomrát és túl élte ) ezek után pszichátriára került, apám csalta anyukámat, én a papáméknál laktam sé vane gy testvérem aki akkor volt ( 3éves) az apukámnál lakott. szoval ez kb: fél évig tartót ez után anyukámék elváltak a testvéremmel eghyütt anyukámmal laktunk. apukámmal egy évig enm tertottam a kapcsolatot mert öthibáztattama dolgokért. (most már rendszeresen 2 hetente járok hozzá de azotta se mondtam neki hogy szeretlek stb...) apukám még mindig azzal a barátnöjével él akivel emg csalta. anyukám talált egy uj pasit és közbe születet még egy testvérem. elöször szeretem a pasiját emg minden de mostnaábba utálom ő is utál minket és nem szereti ha joba vagyok anyukámmal. anyukámmal alig beszélek és mindennap veszekszünk (oylanokat mond hogy én tönkre teszek mindent és ugyan azt csinálom amit apám, meg költözek apámhoz) én szivesebben költöznék apámhoz de ott meg nem kivánt személy avgyok, nem birom már tiszta ellki beteg vagyok nincs kivel emg ebszélnem meg a problémáimat ( 2 szer voltam pszichologusnál) nincs életkedvem és bulémiás is elttem ahshajtózok, zabálok,éheztettem magam háyntatom magam kb : csináltam 1 évig aztán bevallottama szüleimnek és enm is foglalkoznak vele. pedig anyukéám látta is mikor hánytattam magam. apám egy szer mondta hogy el kell orvoshoz menni de azotta nem is kérdezi a dolgot. hajam eztméletlenül hullik (még a fodrász is emgjegyezt) mindennnap fáj a hasam fejem (napi 6 hashajtót szedek ) szóval sé én vagyok otthon a rossz meg a gonosz emg az utálatos pedig vcsaka zt kértem hogy bizzanak meg bennem és hallgassanak emg.de nem lehet mert velem mindenért ordibálnak és minidg én avgyok le cseszve . szóval nagyon rossz. van még pár dolog de nem akarlak titeket fárasztani szóval a történet röviden ennyi kiváncsi vagyok a véleményetekre.

elöre is köszi

(és bocsi ha elnyomtam a billentyüket gyorsan gépeltem)


2010. júl. 17. 10:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de a kérdésednek értelme sincsen... max csak akkor,ha iróniával írtad. De válaszolva nem,nincs jó életed... De annak sincsen értelme,hogy gyógyszerezd magadat. A hajhullás a sok stressz, a hánytatás és a gyógyszerezés együttes keveréke,ha nem állsz le,nagyon meg fogod szívni.. Beszélned kellene egy segélyszolgálattal. Ha ennyire rosszul érzed magad mindkét szülődnél,akkor talán egy harmadik családnál kellene megállapodnod,az segítség lehetne,és kiszakítana ebből a lehetetlen helyzetből. Ha ez így megy tovább, kórházba fogsz kerülni... Én a helyedben elgondolkoznék egy ilyen helyzetben arról,h kiszakadjak ebből az egészből,ha tényleg ilyen rossz a helyzet,mint ahogy itt leírtad...!! Remélem sikerül felébresztened és a helyes irányba indítanod magad,és megoldódnak ezek a súlyos problémák..!!!

Üdv.,16/L

2010. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

szia köszi a válaszod:) nem tudtam mit irjak kérdésnek szóval ez eltt :P

szerettem volna kiszakadni mondtam is anyukámnak hogy semmi msát nem kérek csak hogy elköltözhessek.de erre azt mondta: "amig 18 éves avgy ott laksz ahol én mondom és oda jársz iskolába ahovaa én mondom ez le van irva le a papirra fekete fehéren."

2010. júl. 17. 11:11
 3/31 anonim válasza:
78%

Hé haver, állj fel! Megkérdezted, hogy jó életed van-e. Aztán írtál egy regényt arról, hogy neked mennyire sz ar. Elhagyott apád, kissé zűrös volt a családi élet. Bulémiás lettél, hogy mindenki rád figyeljen. Nem vették észre, ezért közölted velük. Még így sem tesznek kb semmit. Hát ember! Nem akarsz te bulémiás lenni! Akkor ne szedd be azokat a r ohadt hashajtókat, hanem kezdj valamit az életeddel. Jó itt keseregni, hogy neked ilyen sz ar olyan sz ar? Sose értettem az ilyen embereket. Ne másokat keress, akikre támaszkodhatsz. Nehogy azt hidd, hogy olyan k urva rossz neked. Számomra a bulémia, anorexia kifejezetten olyan "betegségek", hogy már nem tudnak mit kitalálni, hogy felhívják magukra a figyelmet, különlegesek legyenek. 14 vagy, húzz el a barátaiddal, bulizz, élvezd az életet! Life is a party! Ne merülj bele saját magad sajnálásába. Én csak ezt tudom mondani.


ÁLLJ FEL!


15/L

2010. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%
Ilyenkor tényleg csak az maradt, hogy beszélned kell a "hivatalos szervekkel". Azt sajnos én nem tudom,hogy működik ez,de az biztos,hogyha nekik elmondod,h mi megy otthon, ők kimennek hozzátok,és ellenőrzik ezt az egészet. Látni fogják, igazad van,hidd el,még akkoris,ha anyukád megpróbál mosolyogva integetni nekik..!! Ezután pedig ha kiállsz magadért,akkor át tudnak helyezni egy harmadik családhoz, vagy rokoni családhoz,vagy idegenekhez. Itt már nagyon úgy néz ki,hogy csak ez maradt,és én a helyedben megtenném ezt a lépést,mert ennél sajnos csak rosszabb lehet a helyzetetek,ahogy nézem.
2010. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%

Vannak nagyon komoly kihívásaid, de van nálad sokkal feljebb és sokkal lejjebb is. Közhelynek tűnik, de igaz: nem az számít, hol vagy most, hanem hogy hová tartasz. Ebből a helyzetből teljesen lezűlhetsz, de egy nagyszerű életet is teremthetsz magadnak. A lényeg, hogy vedd a kezedbe a sorsod. Az, hogy a szüleidre nem tudsz támaszkodni megerősíthet, ha te is akarod.

Merre laksz (melyik városban)? Milyen iskolába jársz ősztől?

2010. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
de ha elmész valamilyen orvoshoz, legyen az egy egyszerű háziorvos, és elpanaszolod neki, hogy mi történt ő tud szólni gyermekvédelmiseknek, nem kell ahhoz anyád engedélye, hogy elvegyek tőle ha ennyire rosszul bánik veled
2010. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%

Ez most az önsajnálat helye. Leírtad, kiírtad magadból, lehet, hogy kicsit jobb lesz. Van egy olyan érzésem, hogy a hashajtózás, hánytatás is egy figyelemfelkeltés, hogy héé, figyeljetek már rám, nem oké velem valami! De senki nem figyel rád, te meg csakazértis egyre többet csinálod.

Ide is azért írsz, mert tudod, hogy itt meghallgatnak, és ha mást nem is, de pár jó szót kapsz.


De gondolkodj el: Kinek ártasz azzal, ha tönkre teszed magad? Ha őket nem érdekled, akkor nem tudsz nekik ártani, nem tudsz nekik ezzel bűntudatot okozni sem. Ergo: CSAK MAGADNAK ártasz.

És kinek lesz jobb? A szüleidnek nem. NEKED SEM, mert te mész tönkre benne.


Vagy abbahagyod ezeket a hülyeségeket, vagy belefulladsz az önsajnálatodba, és belehalsz a gyógyszereidbe. Válassz.

2010. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
61%
A másik: ezért nem fognak új családot keresni neked.
2010. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
vagy még felhívhatsz egy segélyszolgálatot
2010. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

sziasztok köszi a válaszoakt :)

nem nem sajnáltatom magam talán egy kicsit talán irigy vagyok azokra akiknek meg van hogy van normális családjuk de bele törödtem már hogy enkem enm elsz sose. azért irtam emrt láttam elég soakn irnak hogy miket mondannaka z anyjuk meg azt akkor a kérdés változik: MEWG ÉRDEMLEM ÉN EZT??

a bulémia nem azért alakult ki emrt felakartam hivni magamra a figyelmet már elötte is büntudatom volt ha ettem és falásrohaim voltak majd koplaltam ... talán abba igazatok van hogy azért csinálom mégjobban mert nem érdekli öket. de már ha akrnám is akkor se tudom egyedül emgoldani hiszen ha egszek vagy iszok! már dagadtnak érzem magam és csaka zon jár az eszem hogy tudom magamból "kiszedni" amit emg ettem.. angyons zégyellem amgam .. nah és a házi orvos ne is mondjátok azt is ugy kényszeritette rám anyám mondtam enki hogy nem emgyek oda erre direkt oda vitt nem tudok abba az orvosba meg bizni ....

2010. júl. 17. 11:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!