Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esett volna ha férjed,...

Rosszul esett volna ha férjed, párod ezt mondja? ( Részletek lenn )

Figyelt kérdés
Pénteken műtöttek visszérrel, az egész bal lábam be van fáslizva. Hétfőn kaptam másik kötést, ez valamivel jobb, de ezzel is szenvedek. Van egy 14 hónapos lányunk, ő meg egyfolytában megy, rosszalkodik, huncutkodik. Örülök ha végre leülhetek, a felkelés pedig így nem egyszerű. Ettől a melegtől amúgy is rossz passzban vagyok, türelmem sincs semmihez, normálisan zuhanyozni sem tudok, meg elég ingerült is vagyok. A férjem itthon van velem, segít...de ma pl. csak azért állt fel a gép elől mert el kellett mennie. Ma volt egy telefonbeszélgetése, elvállalt egy weboldalt, hogy megcsinálja. Azzal a sráccal aki hívta. Szóval nem határidős munka, és még pénzt sem fog kapni. Elpanaszolta, hogy engem műtöttek...ő van itthon a gyerekekkel ( azt nem tudom, hogy én hol vagyok) meg, hogy most sajnos minden fontosabb lett...ez az utolsó mondat azért fáj picit. Ha nem akar velem törődni, akkor miért nem mondja meg? Meg mi az, hogy sajnos?! Egyébként is ő erőltette a műtétet...Nektek nem esett volna szarul?
2010. júl. 14. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%
A mondatot így lehet befejezni: most sajnos minden fontosabb lett NÁLAD, vagyis annál, akivel telefonált. Neki kéne megsértődnie, nem neked.
2010. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Most azért ne harapjátok le a fejemet. Csak kíváncsi voltam a véleményekre. Egyébként ha lassan is, de meg csinálok mindent. Most sem azért rohantam ide, hogy írjak...a gyerek alszik, én meg dolgozom.
2010. júl. 14. 15:33
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha maskor kifejezi, hogy erdeklitek es nem szokott ilyen lenni, akkor lehet, hogy felreertetted. Most erzekenyebb lehetsz es lehet, hogy tobb torodesre vagynal. Ezt meg lehet neki mondani. Ne tartsd vissza, ha egyszer ezt gondolod. Csak normalis stilusban mondd neki, hogy erre vagysz, hogy ne veszekedosen szoljon vissza.
2010. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A sajnos szerintem sem neked szólt, hanem inkább azt sajnálhatja, hogy beteg lettél. Meg az ember ösztönszerűen mondja, hogy sajnos, ha valakit/valamit vissza kell utasítania. Szerintem csak érzékenyebb vagy a betegséged miatt most, nem volt abban semmi rossz, amit mondott.
2010. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezért nem érdemes hallgatózni más beszélgetésénél, mert aztán rághatod a kefét, hogy vajon hogyan is értette, amit mondott.. Hehe
2010. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az én férjem pedig mindig ezt mondja: "...nem tudok segíteni, mert sajnos a héten szabadságon vagyok..."

:-)

Nekem ez nem esik rosszul, mert tudom, hogy mi vagyunk neki a legfontosabbak, de valahogy le kell rázni a telefonálót és azt mégsem mondhatja, hogy végre szabin vagyok most hagyj békén.

2010. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!