Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálok rosszul? Részlete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keeper kérdése:

Mit csinálok rosszul? Részletek lent.

Figyelt kérdés
21 éves ffi vagyok, még egy barátnőm sem volt, pedig már több lánynál is próbálkoztam (17-21 éveseknél). Valahogy a moralitásomhoz nem közeli, hogy elmegyek discoba(főleg hogy nem bírom a zenét), ott pedig felcsípek egy részeg csajt és lefektetem, aztán másnap úgy ébredek, hogy olyan fekszik mellettem akit nem is ismerek. Szóval normális kapcsolatra vágynék, ami még nem adatott meg nekem. Várom az ÉRTELMES tanácsokat férfiaktől és nőktől.
2010. dec. 7. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a GyK tök jó hely erre. próbálkozz itt vmi kérdéssel h mit tom én h "van itt norma csaj?" és tuti fognak rá válaszolni. én nem egy barátomat ismertem meg itt.és bocsi az írásért de már lusta voltam normálisan írni. rem segítettem
2010. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szija!

Sok sikert a keresgéléshez. Nekem már nem egy kapcsolatom volt, főleg hosszabbak... de mindig átbasszák a fejem a pasik. Szóval, ha tényleg olyan normális pasi vagy, adj egy tel. számot :D

20/N

2010. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát nemegyszerű dolog..... énmár kezdek beleunni,próbálok normálisabb csajokkal ismerkedni először minden jó a végén levagyok szarva kb vagy épp húzzák az agyam és jól átbasszák a fejem :P Amire te vágysz és énis egy normális kapcsolat mostanság nemegyszerű..... még fiatalabb voltam komolyan mondom jobbvolt ez az egész...de annyit elmondhatok hogy volt legalább már egy 1,5éves kapcsolatom :)


18/F

2010. dec. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én sem bírom a diszkó zenét mégis sokszor eljártam csajozni dizsibe.

A rossz ébredés ellen tuti ellenszerből van több is.

Ne egy szakadékot szedj fel,hanem jó csajt!

Ha meg gáz,akkor vagy menj a csajhoz,vagy utána hívj neki egy taxit amivel hazamehet.

Gyakorlati tapasztalatokra is szükség van sajnos,ha rendes barátnőt akarsz.

2010. dec. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszotokat.

22:58 telefonszámot nem adok ki, de az emailomra küldhetsz elérhetőséget ;)

23:23 nem egyszerű, pont azért keresem a módját


Várom a további "tippeket", tanácsokat!

2010. dec. 8. 01:11
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy egy discoba járós, akkor gondolom olyan lányzó kéne, aki hasonlít ilyen téren rád. Esetleg fősuli, egyetem? Vagy ha dolgozol, akkor esetleg ott? (Tudom, házinyúl, meg minden, blabla) Nekem állati szerencsém volt, hogy az egyetemen megtalált a párom, mert különben nagyon otthonülő vagyok. A hercegek meg ugye nem toppannak csak úgy be az ajtón. :)
2010. dec. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Valszeg csúnya vagy, és akkor ha nem tudsz változtatni a külsődön, nem is fogsz kelleni senkinek.
2010. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Keresgélj könyvtárban vagy kávézóban. A könyvtárban rengeteg kártyát ki lehet játszani.Pl.: Nézeget a csaj egy könyvet, te odamész egy olyan könyvvel amit OLVASTÁL és ajánlod neki, kezdésnek tökéletes. Utána meg már rajtad múlik. Azért ilyen helyeken próbálkozz ha normális lányt szeretnél mert itt nagy valószínűséggel találsz. Sok sikert!
2010. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

az otthonülős amugy szép lányokat hogy lehet megkülönböztetni egyetemen a többitől? mer nagyon sok szép lány van itt, és tuti nincs mindegyiknek pasija, csak a legtöbbnek, na de nincs ez rájukirva, és nehéz beleakadni abba a kevésbe aki még egyedül van és amugy normális is, épp csak otthonülősebb.

hogy a kérdésre is válaszoljak: lehet neten ismerkedni, vagy könyvtár egyetem stb ahogy előttem szólók irták, de azokbol se lesz semmivel jobb mint bármi más ismerkedésből, a lányok ugyanugy hülyitenek csak...

2010. dec. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

21:22 ezen nem múlik. (az esetek többségében legalábbis)


Köszönöm a további válaszokat. Nagy számok törvénye alapján csak összejön a sokból egy. :P

2010. dec. 10. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!