Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul (részlete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Szoval hol is kezdjem, én egy 20 éves fősulis srác vagyok, és valahogy nagyon nem megy nekem ez a barátnő téma. Most biztos azért nem megy, mert olyan ronda vagyok... de nem, nem vagyok olyan ronda. Nem vagyok bunkó, legalábbis megpróbálok nem bunkó lenni. De valahogy nem igen tudom hogy megszólítani a lányokat, mármint ha most ott van egy csapat lány, akkor kizárt, ha fiúval van meg még kizártabb. Másik meg most őszintén, ha odaállítana elétek valaki, hogy blablabla szeretnéd jobban megismerni, és nem maga a szőke herceg, úgyis lekoptatjátok nem ,lányok? Vagy mégis mit kéne csinálnom? Tudom ez olyan gyereksírásnak hangzik, de azok nem érthetik ezt meg akiknek mindig is úgy ment a csajozás, mintha így született volna. Mégis suliban hogy, meg előbb inkább megismerkedni és aztán elhívni valahova? De ha meg megismerkedek akkor meg a jó lesz barátnak kategória. Meg van egy boltban egy lány eladó, de hát én tuti hülyének nézném magam ha valami hülyeséggel odaállítanék. Mégis mit kéne tennem?
2010. nov. 27. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:

"De ha meg megismerkedek akkor meg a jó lesz barátnak kategória."


Ezt a f...ságot honnan szedted?

2010. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az eladó milyen boltban van? Mit árul?

Hosszú vagy rövid kapcsolatot szeretnél?

2010. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
:) Valószínű semmit sem csinálsz rosszul. Ha az "igazival" találkozol, észre fogod venni, és nem fog lekoptatni. Egyébként nem mindenkit koptatunk le, csak azt aki bunkó és pofátlan. Mivel írtad h Te nem ilyen vagy, könnyen lehet h nem veled van a baj....
2010. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj egy csapat lányhoz egyedül nem sok srác mer oda menni, de ha van egy lány aki tetszik, akkor megér egy próbát ha egyedül van és ha leszólítod nem biztos, hogy egyből elzavar. Az eladó lányt is be lehet próbálni simán, csak kezdj el vele dumálgatni (pl.: hogy bírod a műszakot vagy akármi) aztán egyszer ha már megjegyezte az arcod elhívhatnád valahová semmit sem veszítesz vele. (De hülye csajozós szövegekkel ne próbálkozz hogy "hé ezen a blokkon nincs rajta a számod"- ezeket rühelli a legtöbb csaj). Sok sikert
2010. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek ment a (y)!

Még az utolsó hozzászólást annyival egészíteném ki, hogy kényszerből ne barátkozz és ne csajozz!

Mert ha véletlenül bunkó hangon szólítod meg az eladót vagy nagyon halkan és zavartan az kicsit furcsa lehet...

Ha hosszú kapcsolatot szeretnél, csak olyannal, akit szeretsz! Ahhoz pedig ismerkedni, beszélgetni kell!

2010. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudjátok én olyan igazi skorpió típusú vagyok: valami hasonlót olvastam, hogy : érzelmek keletkezése gyors blablabla sztem hülyeség a horoszkóp(elnézést a hívőktől) de ez szerintem igaz rám.
2010. nov. 27. 23:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezzel azt akarom mondani, hogy én kb beszélek valakivel többet , tartalmasan, már bele is szerettem XDXD( na jó ez túlzás, de a lényeget kiemeli)
2010. nov. 27. 23:02
 8/8 anonim ***** válasza:

kb. énis ilyen vagyok, csak lány:D

Én nem tudok micsinálni ezzel, nem merek oda menni nem merek.:S

2010. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!