Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálok rosszul? Részlete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keeper kérdése:

Mit csinálok rosszul? Részletek lent.

Figyelt kérdés
21 éves ffi vagyok, még egy barátnőm sem volt, pedig már több lánynál is próbálkoztam (17-21 éveseknél). Valahogy a moralitásomhoz nem közeli, hogy elmegyek discoba(főleg hogy nem bírom a zenét), ott pedig felcsípek egy részeg csajt és lefektetem, aztán másnap úgy ébredek, hogy olyan fekszik mellettem akit nem is ismerek. Szóval normális kapcsolatra vágynék, ami még nem adatott meg nekem. Várom az ÉRTELMES tanácsokat férfiaktől és nőktől.
2010. dec. 7. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se jó hely a diszkó ismerkedés szempontjából...sőt... egyátalán nem ;):) De az bitti bejöhet, ha suliba vagy olyan helyen ahol gyakran megfordulsz kinézel vkt:)) nah + itt vannak a közösségi oldalak. nem párkereső oldalra gondolok ez alatt:) Csak legyél nyitott+tisztelettudó a nőkkel, s észrevesznek hidd el:)) 18/N
2010. dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Boo :

Igaz, mondjuk a nőkkel/lányokkal nem csak internetes oldalakon, msnen viselkedek "rendesen" (tisztelettudóan, nyitottan, udvariasan), de ahogy a normális ember is tenné, szemtől szemben a valóságban is ilyen vagyok. És mi jön ki ebből? A lányok barát kategóriába tesznek... ha pedig barátnőt szeretnék ez ugye nem jó dolog. Nagyon is kerülendő. Lehet, hogy bunkóbb és sokkal rámenősebb kellene legyek, de az meg nem én vagyok, s itt következik a dilemma.

2010. dec. 10. 16:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Értem mit akarsz kifejezni, s ez igen igaz, de ezek a tulajdonságok nagyon értékelendőek. Tudod igen néha a barát kategóriába tesznek be, s én úgy vagyok vele, hogy az a srác fog meg igazán aki az elején kicsit olyan elérhetetlen és határozott:)) Ez sztem a férfiakra kell h jellemző legyen+ olyan tiszteletet is kivált:) De bunkókból már elég sok van, s jól teszed ha kedves vagy, mint mondtad is:)) Legalább jó tudni h valakik szívből teszik nem csak azért, hogy bevágódjanak a csajoknál:)
2010. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amúgy meg még eszembe jutott vm:D Az, hogy mondtad, hogy nem volt még barátnőd...nah:) Sztem vigyázz azzal, hogy elhamarkodottan választasz vagy döntesz, úgy értem, hogy végső elkeseredettségből keresgetsz, mert nem mindegy h kivel vagy+ki tölti be a szerelemed szerepét az életedben:) Nekem se lenne mindegy:)
2010. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!