Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esett volna ha férjed,...

Rosszul esett volna ha férjed, párod ezt mondja? ( Részletek lenn )

Figyelt kérdés
Pénteken műtöttek visszérrel, az egész bal lábam be van fáslizva. Hétfőn kaptam másik kötést, ez valamivel jobb, de ezzel is szenvedek. Van egy 14 hónapos lányunk, ő meg egyfolytában megy, rosszalkodik, huncutkodik. Örülök ha végre leülhetek, a felkelés pedig így nem egyszerű. Ettől a melegtől amúgy is rossz passzban vagyok, türelmem sincs semmihez, normálisan zuhanyozni sem tudok, meg elég ingerült is vagyok. A férjem itthon van velem, segít...de ma pl. csak azért állt fel a gép elől mert el kellett mennie. Ma volt egy telefonbeszélgetése, elvállalt egy weboldalt, hogy megcsinálja. Azzal a sráccal aki hívta. Szóval nem határidős munka, és még pénzt sem fog kapni. Elpanaszolta, hogy engem műtöttek...ő van itthon a gyerekekkel ( azt nem tudom, hogy én hol vagyok) meg, hogy most sajnos minden fontosabb lett...ez az utolsó mondat azért fáj picit. Ha nem akar velem törődni, akkor miért nem mondja meg? Meg mi az, hogy sajnos?! Egyébként is ő erőltette a műtétet...Nektek nem esett volna szarul?
2010. júl. 14. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Nem.
2010. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
De nekem is rosszul esett volna. A társ és a gyerek felelősség.
2010. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Kérdés, hogy segít-e a férjed, vagy perpill ő vállalta át a te szerepedet is. mert ha igen, akkor jogosan mondta, bár mondjuk az ő gyereke is.

Viszont ha nem, és valóban csak besegít, akkor elküldtem volna a fenébe ilyen megjegyzés hallatán.

amúgy most nem veled kell hogy törődjön, szerencsére nem vagy olyan állapotban, hogy állandó felügyeletet igényelj, hanem segíteni a baba dolgokban.

2010. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom ez a "sajnos" csak a betegségre való célzás volt, talán így akarta lerázni a telefonálót, h ne kelljen átmennie. Ez nem olyan sértő, inkább pihend ki a műtétet, és ne idegesítsd magad feleslegesen.
2010. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos. A srác szemszögéből, hiszen nem tud most neki segíteni.

Semmi különöset nem látok ebben. Most túl érzékeny lehetsz.

A gyerekkel ő van otthon, persze, mert neked lábadozni kell. Semmi baj, adj a férjednek egy puszit. :)

2010. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm tanácsokat! Szerintem szüksége is lesz rá...elindult Pestre, felforrt a kocsiba a víz...szóval azt sem tudjuk hogyan jön haza:((
2010. júl. 14. 15:06
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Mi abban a gáz, hogy sajnálkozott, hogy nem tud elvállalni egy ingyen melót? A sajnos nem neked szólt.
2010. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
Felfort?
2010. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sem esett volna rosszul, nyilván a helyzetre értette, nem arra, hogy nem szeretne veletek törődni.
2010. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Levendula05 ***** válasza:
31%

A párod egész nap a gép előtt ült. Beszélt telefonon, aztán te lehet, hogy félreértettél egy mondatot. És ahelyett, hogy rákérdeznél nála, te is leültél a gép elé, hogy itt tedd fel a kérdést...

Üljetek már le a férjeddel beszélgetni este, ha a gyerek elaludt! Szerintem 0 a kommunikáció köztetek, beszélgetni, beszélgetni és beszélgetni!

2010. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!