Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A nevelőapám a csicskájának néz. Ha akar valamit, akkor füttyentget meg csettinget meg, hogy ugrik stb. Állandóan bele kell kötnie valamibe. Ha megcsinálom amit kellett, kivéve mondjuk egy dolgot (mert elfelejtem vagy valami) nem érdekli, hogy mit csináltam meg, csak az, hogy mit nem. Elegem van, és mar azon gondolkozom, hogy elköltözöm apukámhoz, csak anyukámat és a testvéremet nem szívesen hagynám itt.

2019. aug. 28. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal beszéltél erről?ő hogy áll a dologhoz?
2019. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Nem irtal peldakat, de az biztos, hogy en nem lennek a csicskaja senkinek.

Pl. ha el kell mosogatni, csak a sajatomat csinalnam meg magam utan, ahogy csak sajat magam utan pakolnek el.

Ha ugealtatna, hogy hozd ide ezt azt, kb napi 1re limitalnam ahanyszor kiszolgalom.

2019. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod, azért.
2019. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja ezt, mert ki van billenve a harmóniájából. Az az ember megy neki a másiknak, az keres örökké hibákat, aki nincs remdben saját magával.
2019. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kettes, szerintem a peldat pont nen jo. A mosogass el!.az nem csicskaztatas, azzal anyukajanak segit. Gondolom anyukaja se csak a sajat tanyerjat mosogatja el, es nem csak magara foz. Ahogy a takaritsd ki a szobad, menj el a boltba ae csicskaztatas. Alap hogy kamaszkent is be lehet segiteni a haztartasba.

Viszont a tölts nekem egy uditot vagy hozz egy kanalat nekem, vagy hozf ide a vajat hogy egyek- az csicskaztatas. Ezekrol anyukaddal kell beszelned.

2019. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!