Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt folyton a...

Miért csinálja ezt folyton a párom testvére?

Figyelt kérdés

Mindig mikor ott vagyok, soha nem néz rám, mindig kerüli a tekintetem, és ha kérdezek tőle akkor is max.egy ezredmásodpercig néz rám. Ha társaságban vagyunk, akkor se hozzám beszél ha én kérdezek.

Feltűnően kerüli,hogy rám nézzen.


Egyszerűen nem értem. Engem nagyon zavar, már párommal több éve együtt vagyunk mégis úgy érzem,hogy ez nem teljesen normális.

Ennyire utálhat, vagy ennyire nem tudott engem még elfogadni? de szerintem ez akkor sem indok arra,hogy ennyire ignoráljon,ha kérdezek akkor se..Párom se kedveli az ő barátnőjét, mégis tud beszélni hozzá, ha úgy adódik. Nagyon zavaró.



2019. aug. 27. 12:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Szinte biztos, hogy tetszel neki, és ezt nem tudja kezelni.
2019. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Ennyire tetszhetek neki? :D eleg hihetetlen. Gondolhat csinosnak vagy szepnek, de kicsit tulzas hogy ennyire nem mer nemcsak a szemembe, de egesz lenyemre se nezni.

:D szokott o masok szemebe nezni szerintem, meg beszelgetni is..

Meg mar lassan harom eve csaladban vagyok, ideje lenne mar kicsit ellazulni :D

2019. aug. 27. 13:31
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szimplán az a baja, hogy lány vagy. :)

Nőként fiatalabbként sokáig én is ilyen voltam, ha hímneművel (kamaszként sulitárs később akárhol) kellett beszéljek, megállt a vilàg. Hülyén hangzik, nekem a pasik ilyen külön faj voltak, gőzöm se volt hogy szóljak hozzájuk, nem néztem a szemükbe nehogy félreértsék meg ilyenek :D Aztán szépen lassan ezt kinőttem vagy nem tudom, ma már nem okoz gondot.

Lehet ő is ilyen, plusz ezt tetézheti, hogy a testvére párja vagy.

2019. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Pedig neki is van barátnője. Bá kitudja :D
2019. aug. 27. 13:48
 15/24 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem te az 5-ös meg a 11-es válaszra vágytál, megkaptad, éljen.
2019. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%

72% Pont erre gondoltam, ego simogatást akart a kérdező, Istenem, de szánalmas az örömködése.


Miközben a srác vagy rettentően félénk, vagy rühelli. :D

2019. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
A 6ost kihagytad :D
2019. aug. 27. 14:02
 18/24 A kérdező kommentje:
Vekony a határ a szerelem és gyűlölet között.:D
2019. aug. 27. 14:04
 19/24 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem hagyjad, ne erőltesd vele a kommunikációt.

Én olyanokkal viselkedtem így, akiktől tartottam, vagy kellemetlennek éreztem a jelenlétét. Lehet nehéz korszakot él meg, nem akar másoknak megnyílni.

Egy a lényeg, ne erőltesd, mert rosszabb lehet a helyzet.

2019. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

"Vekony a határ a szerelem és gyűlölet között.:D"


Ez egy baromság. Tényleg nagyon átjön, hogy azokat a válaszokat várod, amikben azt írják, hogy bejössz a srácnak. Külön öröm számodra, hogy még a barátnőjét is bánthatod.


Szerintem szimplán utál téged, amit nem csodálok. Sőt, van olyan érzésem, ha több év után még mindig nem adtad fel a próbálkozást nála, nem tudsz beletörődni hogy le se szarja a fejed, meg kérdéseket írsz ki róla, akkor inkább te vagy odáig érte titokban.

(Ezt rögtön tagadd, írj vihogó smiley-kat meg idiótázz le. A véleményem nem változik, sőt csak megerősítést nyer.)

2019. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!