Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt folyton a...

Miért csinálja ezt folyton a párom testvére?

Figyelt kérdés

Mindig mikor ott vagyok, soha nem néz rám, mindig kerüli a tekintetem, és ha kérdezek tőle akkor is max.egy ezredmásodpercig néz rám. Ha társaságban vagyunk, akkor se hozzám beszél ha én kérdezek.

Feltűnően kerüli,hogy rám nézzen.


Egyszerűen nem értem. Engem nagyon zavar, már párommal több éve együtt vagyunk mégis úgy érzem,hogy ez nem teljesen normális.

Ennyire utálhat, vagy ennyire nem tudott engem még elfogadni? de szerintem ez akkor sem indok arra,hogy ennyire ignoráljon,ha kérdezek akkor se..Párom se kedveli az ő barátnőjét, mégis tud beszélni hozzá, ha úgy adódik. Nagyon zavaró.



2019. aug. 27. 12:16
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
23/L
2019. aug. 27. 12:17
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkivel ilyen vagy csak veled?Mert van olyan aki nem tud a beszélgetőpartnere szemébe nézni,mert zavarba jön.
2019. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
34%

Rohadt zavaró, hogy nem írsz nemeket.

Úgy sokkal könnyebb lenne kitalálni, kinek mi a nyűgje.

2019. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok, és ő meg a párom fiútestvére.

Alapból szégyenlősebb típus, de engem különösen kerül.

2019. aug. 27. 12:32
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy neki is bejössz és nem akarja, hogy észrevedd. :)
2019. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%
V csak bejössz neki.
2019. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nehezen tudom elképzelni,hogy bejövök neki. Régebben kifejezetten ellenséges volt velem. Amíg nem volt neki is barátnője.


Most meg kb mintha ott se lennék... Ennyire azért nem kéne utálni.

2019. aug. 27. 12:37
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Ne foglalkozz vele, bármi baja lehet. Ha vele nem tudod megbeszélni, akkor hagyd rá. Vsináljon amit akar.
2019. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem foglalkozom vele, de azert csak zavaro tud lenni,hogy teljesen figyelmen kivul hagy akarhol legyunk is.


Megha extra szegyellos is, nem keves ideje vagyunk egyutt a parommal...

2019. aug. 27. 13:04
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a béka segge alatt az önértékelése. Van ilyen ismerősöm, alig mer más emberek szemébe nézni.
2019. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!