Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom testvére felé érzelmei...

A párom testvére felé érzelmeim vannak, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen kérek mindenkit ne ítéljetek el.

Én a párommal 5 éve össze kerültem, sajnos egy elég nehéz élethelyzetben voltam ő akkor ebből kihúzott. Nagyon hamar össze is költöztünk, hamar becsuszott a baba (amit persze nem bánok).

Sajnos azután derült ki, hogy a páromnak rengeteg rossz szokása van. Sokszor drogozik, nem segít itthon semmit, hazudozik, a szüleinek én tartom a hátam. Akik egyébként rengeteget segítenek. De a párom öccse teljesen más. Mikor megismertem otthon lakott.

Azóta neki is lett barátnője és gyereket várnak. De teljesen más mint az én párom. A düh elönt mikor pl azt mondja a barátnője, hogy milyen aranyos mennyit segít otthon. És nekem csak az jut eszembe, hogy a rossz testvért választottam. És rengeteget gondolok rá. És tudom, hogy borzasztó de próbáltam már vele flörtölni. Sajnos vissza nem kapok semmit. Ha rá is írok akkor se nagyon válaszol.

Mit tegyek? A pofám is szégyenlem, de az érzéseimen nem tudok változtatni.


2019. júl. 26. 15:51
1 2
 1/18 anonim válasza:
96%

Nem csak a párod meg a tesója vannak a világon. Biztosan találsz olyan férfit magad mellé, aki megérdemel téged. Csak merj lépni meg változtatni.

Sajnálom, amin átmész. Fiúként írom, hogy szégyenlem, hogy más férfiak képesek így viselkedni. Az én apám sem egy minta apa. Az életcélom jobb férjnek meg apának lenni, mint amilyen ő.

2019. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
itt egy megoldás látszik jónak: kilépni ebből a családból és nem találkozni velük soha többet. A drogos link szaralak párod nem szereted, megveted, a másiknak pedig családja van - és irigyled, dühösködsz. Ez a szövevényes és rossz helyzet, megbetegít téged! Ma lépj el innen! Gyógyulj ki ebből, és találsz tiszta, rendes kapcsolatot.
2019. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem hagyd el... egy drogos most ne várj tőle sokat :( Nem mondom hogy könnyű lesz de ez a te és legfőképpen a baba érdeke.

Nem ítéltek el van ilyen sajnos de hagy azt a másik családot!!! Főleg ha olyan jól megvannak.

Sok sikert kívánok az életben!

2019. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
98%

Nem ítéllek el, de ez szerintem egy elég reménytelen szituáció. Adott mindkét oldalon 1-1 baba, az ő esetében még egy boldog párkapcsolat is. Szerintem hagyd abba a flörtölést vele, ő valószínűleg a testvére iránti szeretetből sem válaszol Neked, magadat pedig csak kínzod ezzel.

Saját kapcsolatodat kell először rendbetenni vagy véget kell neki vetni. Nyílván a gyerek megléte miatt ez sem egyszerű. Gondold végig, hogy mi a legjobb Neked és a gyerekednek és így hozz döntést.

2019. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

Ilyenkor az emberek a legközelebb álló emberbe szoktak beleszeretni. Jelen helyzetben te a testvére iránt vonzódsz, mert az agyad elhiteti veled, hogy ő mellett majd jobb lenne neked. A másik verzió, mikor a párnak a haverjába szeret bele valaki.

Ebben a helyzetben a legokosabb döntés az az, hogy átgondoljuk mit érzünk még a párunk iránt és hogyan képzeljük el vele a jövőt.

Én amondó vagyok, hogy azért mert drogozik nem kell egyből elhagyni. Meg kell vizsgálni mi miatt szokott rá és mennyire súlyos a függősége. Ha rendesen függő és nem akar róla leszokni, akkor el lehet gondolkodni a szakításon, hisz ha neki fontos vagy te és a baba, akkor leszok róla teljesen.

A testvére iránti vonzalmat meg felejtsd el, mert ha ő boldog párkapcsolatban él és boldog, hogy van babájuk, akkor feleslegesen zavarnál bele az egész család életébe. Egy ilyen lépéssel magadraharagítanád apóst-anyóst és az egész rokonságot. Lehet pár ismerősük még el is hordana mindenféle rosszvérűnek. Ezzel a lépéssel 3 család menne tönkre: a testvérek kapcsolata, anyóséknak a hozzád és a fiukhoz fűződő kapcsolata, a te és a párod kapcsolata. Gondolj a gyerekekre, tiédre és a párod testvérének a gyerekére. Senkinek nem hiányzik most ez. A párod tesója meg azért nem ír neked vissza úgy, mert valószínűleg jól megvannak és nem hiányzik neki más nő szeretete, se a teste.

2019. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező!


Ha olyan a párod, amilyennek írod, lépj ki ebből a kapcsolatból, de a másik fiúval hagyd abba a flörtöt. Ott is van egy baba, ne Te legyél az, aki tönkreteszi a családot.

2019. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Kilépnek ebből a kapcsolatból és keresnék magamnak egy normális embert,aki segít és törődik velem illetve a gyerekemmel.
2019. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem egyszerű kilepnem a kapcsolatból. Egyáltalán nem állunk jól anyagilag. Nekem a szüleim nem élnek. Sajnos egyedül nem tudnám eltartani magam és a gyerekem.
2019. júl. 26. 17:41
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ne próbálkozz nála, csak magadat fogod megalázni. Nem viszonozta eddig se a közeledésedet. Neki jó a kapcsolata, szereti a párját...a testvére párja meg tabu.

Nem érdekled/sejti hogy akarsz valamit és nem tartja normális dolognak azért se válaszol nagyon.


Társkeresőzz és találj magadnak valakit aki elfogad a gyerekkel.

Randizgass, és keress magadnak munkát. Máskor meg ne vállaj be gyereket ilyen hamar.

2019. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
Menj át a másik kérdéshez, ott ki fog derülni, hogy a drogosok tulajdonképpen jó emberek, mi vagyunk elcseszett népek, akik elutasítjuk a kábítószert.
2019. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!