Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom testvére felé érzelmei...

A párom testvére felé érzelmeim vannak, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen kérek mindenkit ne ítéljetek el.

Én a párommal 5 éve össze kerültem, sajnos egy elég nehéz élethelyzetben voltam ő akkor ebből kihúzott. Nagyon hamar össze is költöztünk, hamar becsuszott a baba (amit persze nem bánok).

Sajnos azután derült ki, hogy a páromnak rengeteg rossz szokása van. Sokszor drogozik, nem segít itthon semmit, hazudozik, a szüleinek én tartom a hátam. Akik egyébként rengeteget segítenek. De a párom öccse teljesen más. Mikor megismertem otthon lakott.

Azóta neki is lett barátnője és gyereket várnak. De teljesen más mint az én párom. A düh elönt mikor pl azt mondja a barátnője, hogy milyen aranyos mennyit segít otthon. És nekem csak az jut eszembe, hogy a rossz testvért választottam. És rengeteget gondolok rá. És tudom, hogy borzasztó de próbáltam már vele flörtölni. Sajnos vissza nem kapok semmit. Ha rá is írok akkor se nagyon válaszol.

Mit tegyek? A pofám is szégyenlem, de az érzéseimen nem tudok változtatni.


2019. júl. 26. 15:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Szakítani kell, és mindkét testvért örökre kerülni. A tesóját azért, mert van valakije. Egyik sem a megfelelő a számodra, válassz harmadik pasit, aki megfelel neked, és nincs senkije.
2019. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos egyedül nem tudnám eltartani magam és a gyerekem"


Fura egy nő vagy!

Az egyik testvérrel eltartatod magad, miközben a másikról meg álmodozol.

Amúgy rögtön két családot tennél tönkre.

2019. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%
Ez nehez helyzet. A parod occset tenyleg verd ki a fejedbol, mert iszonyatosan nagyot szivhatsz ezzel. Ha komolyan gondolod a szakitast, keress fel egy noi segelyszervezetet (pl. NANE), hatha ok tudnak segiteni, hogy hogyan tudnal kilabalni ebbol a kapcsolatbol, hogy kozben a gyerekeddel is lehess.
2019. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
30%
Egyebkent mit jelent, hogy drogozik? Mit nyom?
2019. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos, tovább kellene lépni, más férfit keresni, mert ez csak rosszabb lesz, már ha a párod nem akar felnőni és felelősségteljesen viselkedni. Nem tudom kiszerettél -e belőle vagy látsz -e arra esélyt hogy szakemberhez elmenjetek és megbeszéljétek a dolgot.

Ha esetleg szóbakerült ilyen elnézést nem tudom elolvasni a kommenteket most.

2019. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

Olyan nincs, hogy "nem tudok kilepni a kapcsolatbol". Ne legyel eletkeptelen.

A masik: mivel nem kaptal pozitiv visszajelzest a pasastol, hagyd beken ot es ne akard szetverni a csaladjat. Ne alazd meg magad, hogy ugy viselkedsz, mint egy kutya.

2019. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%

Apropó kutya.

Azzal is kikezdtél??!

2019. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
90%
Valóban mindkét testvért kerülnöd kell. Elhamarkodott döntés volt az én édesanyám ugyanezt élte meg . Kisgyerek , rossz anyagi helyzet, szegény, 500 km re arrébb lakó család. Itt most magyobb gond az,hogy hogy szabadulj meg ettől a pasitol es gondoskodj a gyerekről,mint a szerelem. Amúgy is esélytelen ez, majd lesz más. Te tudod,hogy szabadulhatsz meg tőle es hogy kereshetsz többet, mert mi részleteket nem tudunk. Próbálj meg másodállást esetleg vagy megegyezni a férfival. Beszélj a családjának esetleg erről, gyerek tartást úgy is kell fizetnie. Találj ki valamit, mert ebben tönkre mész hosszútávon idegileg és később a gyerekre is rányomja a bélyegét.
2019. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!