Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is csinálja ezt?

Veletek is csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Anyám megőrít. Nem érti meg, hogy már nagylány vagyok, állandóan megkérdezi: Megjött a menzeszed? stb... meg AZ ott vér?(pedig csak csokókipuding cseppent rám) Meg ilyenek, nem érti meg hogy ez az én dolgom. Délelőtt megnéztem a naptárat és látom pár hónapja felírta: Lányom menzesz normál, tovább lapoztam és tele volt ilyenekke. Elegem van!!!!! VEletek is van ilyen? Mit tesztek ellene? Szeretném ha nem törődnevele, ez az én dolgom! És az ő hasonló dolgai se érdekelnek.
2010. júl. 13. 19:14
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Előző: Pontosan így csinálom én is!
2010. júl. 14. 13:55
 22/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudta feldolgozni a válást,azért csinál ilyeneket.Írod,hogy elég baja volt apáddal,akkor csúnya válás lehetett.Talán azzal vádolta meg apukád,hogy nem jó anya,ezért viszi most túlzásba a törődést.Próbálj meg kicsit türelmesebb lenni.Időben kb milyen régóta csinálja?
2010. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Körülbelül egy éve. Azért abban a stesszben él hogy apám talán visszaköltözik. DE akkor is.
2010. júl. 14. 17:53
 24/30 anonim ***** válasza:
52%
Egyszerűen az ember aggódik a gyermeke egészségéért. Néha én is rákérdezek lányomnál, hogy minden rendben van-e, mert már kétszer volt neki alma nagyságú cisztája. Engem pedig 18 évesen műtöttek, kivették egyik petefészkemet. Tehát vannak női problémák, és az egyik jel a menzesz megváltozása lehet. Igenis oda kell figyelni, én is felelősséget érzek a gyerekeim egészségéért, persze azért nem viszem túlzásba. (Néha még a vérnyomásukat is megmérem:)
2010. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Ha baj van akkor szólok! De neki nem kell tudnia róla hogy éppen meg van-e.
2010. júl. 15. 19:54
 26/30 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk mindig nekem jön meg kicsivel előb (pár nappal), mint anyukámnak, mindig szólok is neki, hogy figyeljen, mert nekem most jött meg (én írom is, ő sosem).


Igazából nem értem, hogy miért baj az, ha tudja?

Aláírom, hogy meglehet, hogy néha túlzásba esik, dehát ő az édesanyád, kiért aggódjon, ha nem érted?

2010. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Ez engem zavar, nem kell tudnia.
2010. júl. 15. 20:19
 28/30 anonim válasza:
100%
Attól függ hogy hány éves vagy és mióta van meg.Ha még csak nemrég jött meg akkor meg kell hogy értsd.Hiszen nő lettél és neki ez új.Ha viszont régebb óta megvan akkor tényleg kezd kényelmenten lenni. Nekem saját naptáram van.Az én anyukán nem ilyen.De mindenkié más.Csak szeret és félt téged.
2010. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
100%
Nekem csak állandóan arról kérdezősködik, hogy mikor dugtunk utoljára a barátnőmmel...-.- Mint ha lenne valami köze hozzá. Én sem szeretem, ha a magánéleti dolgaimba furkálódnak. Beszéld meg vele, hogy ez neked kellemetlen. Szerintem meg fogja érteni.
2010. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Már elég régóta meg van, évek óta, tehát ez már nagyon kellemetlen nekem. De hiába szóltam neki azt mmondta, hogy nem érdekli más hogy gondolja, meg ilyenek. Úgy idegesít.
2010. júl. 16. 10:20
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!