Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is csinálja ezt?

Veletek is csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Anyám megőrít. Nem érti meg, hogy már nagylány vagyok, állandóan megkérdezi: Megjött a menzeszed? stb... meg AZ ott vér?(pedig csak csokókipuding cseppent rám) Meg ilyenek, nem érti meg hogy ez az én dolgom. Délelőtt megnéztem a naptárat és látom pár hónapja felírta: Lányom menzesz normál, tovább lapoztam és tele volt ilyenekke. Elegem van!!!!! VEletek is van ilyen? Mit tesztek ellene? Szeretném ha nem törődnevele, ez az én dolgom! És az ő hasonló dolgai se érdekelnek.
2010. júl. 13. 19:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
:DDDD Talán lehet, hogy neki voltak egészségi problémái és attól fél neked is lesznek. Vagy simán történt vele valami ami miatt így érez. Ez a menszesz dolog még elviselhető :D Vagy csak a terhességtől félt :D
2010. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves vagy?
2010. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
100%

Csak túlzottan félt téged! :) Ne gondolj rosszra, csupán szeretetből csinálja ezt. Ha ezt nagyon "tolakodónak" érzed beszéld meg vele a dolgot, de semmiképp se támadd le miatta!

Az én anyukám is eleinte ilyen volt, még most is néha aggódik ilyesmik miatt. :)

2010. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csinálom ezt a lányommal.Tudom mikor van meg neki, ha nem akarom akkor is, mert iszonyatosan görcsöl fáj a hasa.Ő vezeti magának a naptárát...ha esetleg pár napig nem jön meg neki, mit kéne, szól.(de még szűz)meg a minap mondta "csak úgy mellesleg", hogy nah..talán már "beállt"rendesen.

Anyud nagyon félt, és lehet hogy nem beszélsz vele ilyenekről azért ilyen.

Ha a lányom nem mondana el magától sokmindent, akkor biztos én is kérdezősködnék, na persze mértékkel.

2010. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
Ez engem is nagyon idegesített annak idején és közöltem vele, hogy se hülye nem vagyok, se 5 éves, és ennyi erővel azt is számontarthatná, hogy székletem van-e rendesen, mert az is fontos.
2010. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok, a terhesség ezért kizárt. Ő olyan természtesen csinálja, nem volt neki semmi baja. De nagyonzavar!
2010. júl. 13. 19:24
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele.Mondjad, hogy ez kellemetlen neked, hogy a család előtt így ki vagy teregetve.A ffiaknak (apudnak, vagy ha van fiú tesódnak)nem kell ilyeneket tudni.
2010. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem jó ürügy, mert apámtól elváltak, tesóm sajna nincs.
2010. júl. 13. 19:36
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írd bele a füzetébe mikor tusoltál másodpercre pontosan, mikor ettél, mikor ittál és mennyit, szóval mindent :D Ebből észreveszi magát és nem is szemétség :D
2010. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már...:D az én unokatesómnak 14éves koráig csmagolt az anyja plusz bugyit mert kiskorában egyszer bepisilt :DDD
2010. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!